Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

post-15465-1201955753_thumb.jpg

V Šenčur !!!!!

Možakarji delajo Čudeže. FZ 6 sedež kateri je podaljšan (siv vstavek) in na novo preoblečen " še boljš kot nov"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@miran10

sori šele danes sem videl post

sem pa že odnesel k avtotapetniku: Kermavner na tržaško cesto

ko dobim nazaj pa sporočim kako je izpadlo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@miran10

sori šele danes sem videl post

sem pa že odnesel k avtotapetniku: Kermavner na tržaško cesto

ko dobim nazaj pa sporočim kako je izpadlo

lp

Jaz imam tudi en zic za preoblečt, pa sem imel ravno kermavnerja v mislih. Sporoči kako pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-15465-1201955753_thumb.jpg

V Šenčur !!!!!

Možakarji delajo Čudeže. FZ 6 sedež kateri je podaljšan (siv vstavek) in na novo preoblečen " še boljš kot nov"

A je pri njih možnost dat tudi kaj všit? Jaz bi npr imel rdeč R na zicu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi.

Ukvarjajo se z avtotapetništvom že dve generacije in tretja že dela. Možakar mi je rekel, da se da narediti vse po želji kupca oziroma naročnika. Za njih to ni nobena težava.

V njihovi garaži sem videl tudi Mercedesa, kabrio, črn ne vem za letnik vem pa samo, da je globoki oldtajmer.Uštimali so ga neverjetno. Vsi tapetniški deli vključno z armaturo ... v usnju.

Povprašaj.

Kopač Miha

040-728-408

04/251 6370

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdaj si me še nekaj spomnil. Ta tip, ki je meni zic delal, je enega oldtimerja, ki je imel še ogrodje iz lesa, oblekel v platno. Plehnat je edino pokrov za motor. Baje je naredil identičnega originalu. Še lesena platišča ima :D Načeloma pa izdeluje toke za policijske pištole, torbe za čoperje (mater so trde ko železo), sedeže za motorje itd.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da deluje, samo objave so bile premeščene v sorodno temo :)

A tako, nisem povsem na tekočem :whistle:

Pa, da ne bom povsem :topic:

Bi vprašal: so ti avtotapetniki zmožni tudi držala na sedeš namotirat ali je to sploh izvedljivo? Vem, da je

vse mogoče za določeno ceno? Je mogoče kdo že videz sedeža v celoti spremenil in ni bil enake oblike kot je original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma znajo :) Evo mojega. Se oproščam za slabo resolucijo, ampak slikano je bilo s telefonom. Za preoblačenje in manjšo predelavo zadnjega sedeža (malo pene je odbrusil, da je bolj sedlast) sem dal 25€.

post-1649-1202496837_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, nisem povsem na tekočem :whistle:

Pa, da ne bom povsem :topic:

Bi vprašal: so ti avtotapetniki zmožni tudi držala na sedeš namotirat ali je to sploh izvedljivo? Vem, da je

vse mogoče za določeno ceno? Je mogoče kdo že videz sedeža v celoti spremenil in ni bil enake oblike kot je original?

Držala na sedežu so tisti pasovi prek zica,kot stare 15 slc npr.,če se spomneš,vendar je tisto bolj estetika,ali misliš kaj drugega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, kaj pa vem. Jaz sem skoraj 99%, da ta, pri katerem sem jaz preoblekel sedež, bi znal kaj takega narditi, če sam izdeluje torbe za motorje, ki imajo noter žičnato ogrodje, prenavlja sedeže in sedežne garniture z fedrami in geštelom vred itd. Povprašaj naprej, ker pomoje ni to neki problem nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ,že,sam to so plastični ročaji,ki jih moraš nekako pritrdit na ogrodje sedeža tako,da moraš najt drugega majstra......

Najprej bom mal povprašal! :yes:

Povprašaj naprej, ker pomoje ni to neki problem nardit.

Če ne najdem nikogar, se bom sam tega posega lotil, men se tudi ne zdi neki "bum"

Ko bo plastika fiksna bo pa padla preobleka. Bomo vidl, mudi se mi ne.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti dal cifro od tega tipa, ampak si iz Koreje, tak da ti je verjetno predaleč :D Hec :) Jaz bi si dobil ene železne ročaje, jih fiksiral na plastičen spodnji del sedeža in jih oblekel v usnje ali skaj, tako da bi se zlili s sedežem. To bi pomoje zgledalo noro dobro. Potem pa porežeš peno tam, kjer so nosilci, da se bo lepo vsedla. Nazadnje še samo vse preoblečeš in to je to. Unikaten zic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti dal cifro od tega tipa, ampak si iz Koreje, tak da ti je verjetno predaleč :D Hec :) Jaz bi si dobil ene železne ročaje, jih fiksiral na plastičen spodnji del sedeža in jih oblekel v usnje ali skaj, tako da bi se zlili s sedežem. To bi pomoje zgledalo noro dobro. Potem pa porežeš peno tam, kjer so nosilci, da se bo lepo vsedla. Nazadnje še samo vse preoblečeš in to je to. Unikaten zic.

To je tudi načrt, če se zalomi te porufam preko PM oz. tu začnem nadlegovati folk, ki ima večji I.Q. kot

ga premore moja "tintara". Thx na postopku .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je pametno ročke pritrjevati na sedež, če že, potem na ogrodje... samo pomisli malo kake sile delujejo potem, ko se more za njih nekdo res prijet pri zaviranju. Znaš ostat brez sedeža in spopotnika/ce :)

lp

D.

Popravljeno . Popravil Dante
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lep pozdrav.

Mene zanima kje v beli krajni al pa na dolenskem

bi kdo znal preoblečt sedeže? Ali pa kje dobit

materjal za preobleko (probal že z skaj-em pa se ga ne da najbolš oblikovat :wacko: )

Hvala za odg.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

material sta imela gericke in louis. ce se imata ne vem. poglej v kataloge.

opcija: avtotapetniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!