Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Jah sej veš... vsi lepo v vrsti, pol pa en pizdarije dela, pa si še drugi misli, sej ni on edini frajer itd. itd...

Samo blokiranje križišč pa je trgalo :lol1: :OK:

Drugač pa res pohvalno število udeležencev... :)

Nobody can beat that :D :D

PS: Kje so ona2 dobli, ko sta dobla sodnika????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si samo babe gledal, pol pa še domov šel predčasno .) Ko so ustavli Robtecha, so policisti po ukw-ju celo sporočili, da se po Mariboru vozi 200 motoristov :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meeting je bil res 1A. Ampak za dugič je trba neki progam naredit! Ter en sestanek pred meetingom! Pa da se pred meetingom preberejo pravila o vožnji...

sej za ta meeting smo mislili met sestanek ampak je bil na zalost neuspešen! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me @ home.Stvar je super stekla DNA je petardiral B) Voznja je danes bila :blink: :wacko: :wacko: ,policisti so nas imeli zelo radi :rolleyes: sla sta tudi po gobe dva izpuha med njimi tudi moj :angry: :angry: . Zdaj na koncu smo se imeli piknik pred Tusom hozek(al od koga je pac blo vino) dobro je blo :naughty: :yea2: Pero je po dolgem casu spet veseli bil :) :) ,nas golobek tudi :D pa se par....Jah fino je blo ja :) To je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je blo vredi samo voznja me je motla 4x sem se skoraj zaleto zato ker eni mislijo ce jim gre 75 da so boga za jajca primli pa se nastavlajo po cesti :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa kaj nacrtujete novi meeting? jaz bi se zelo rad pridruzo.. ampak hr. ToMo ni biu najbolj zainteresiran za predcasno pripravo skutera na voznjo.. pol bi se bla na vrsti ponovna registracija etc... cakam naslednega.. ce se bo letos? za konec sezone bi se skoraj lahko biu, 1, 3.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi blo :OK: Samo vožnja pa taka, da :SS Mislim, dajmo se že enkrat zmenit, da se bomo lepo vozli, brez prehitevanja in slalomiranja med ostalimi skuteristi, ker bo enkrat resni verižni karabol nastal. En pade pa vsi za njim :grrr Pol pa se seveda najdejo še taki, ki prehitevajo s vsemi tistimi 5KM kaj jih majo v škarje, drugi pa se moramo na stran odmikat. Mislim, dajmo nekaj rečt, eni so že rekli, drugi še bojo rekli, samo dajmo nekaj rečt (by Reporter Milan)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To gre marsikomu na živce ja .... .)

Treba to organizirat, pa neki program sestavit, pa da se bo vedlo kam se gre, pa kdaj,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladina (to ne mislim kot slabšalnico ali žalitev), lepo vam je že Quota napisal, če se hočete postarat in skute zamenjat za kaj večkubičnega, ne se vozit po cesti tak kot ste se včeraj...okoli 1630 pri mercatorju na taboru proti novi vasi... :wacko: :wacko: :wacko: ko ovce...zvečer okoli 20 pri TC City.... :wacko: :wacko: :wacko: ko ovce....zvečer okoli 2115 pri Bobru na Ljubljanski... :wacko: :wacko: :wacko:

Sicer je lepo videt skute na kupu, po temi še lepše, vsi majo skoraj že vsaj ledike če ne neonke....Ampak...plehpiksne čakajo na vsakem metru...verjemite....life's a bitch!

Drugače pa :notworthy: da se vas je zbralo tolko naenkrat.

:yea2:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa še dosti boljše bi zgledalo, če se lepo drži vrsta 2 po 2, bi zgledalo kot da smo ena velika skupina, zdaj pa je to ko se vozi samo ko čreda individualcev

samo težko je to vsem dopovedat, ker se vedno najde par frajerov, ko hoče se pičit pa nevem kaj pa se vse podre :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!