Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

Ja pa da nebo zdaj z eno kolegico prisla :cry: Naj pride z DOSTIIIIII kolegicami :) Se ves kolk je nas.... :lol1:

hahaha...

bo jih prislo kr nekaj menda....morem jim zagusit :) :yea2:

hehe,ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu naj kar pridejo :naughty: Kdo jih bo pa vozo :hmm:

alo alo :hmm: majo skutere :yea2: phantom,speedy,foxa,2x aerox,pa se kaj se najde :OK:

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo alo :hmm: majo skutere :yea2: phantom,speedy,foxa,2x aerox,pa se kaj se najde :OK:

ayd

:blink: :blink: :hmm: :kva2: :naughty: Zanimivo... :) Kaj z Ptuja tudi pride kaj neznejsega spola? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U marija bo oni parkplac pod Pohorjem dovolj velik??? :yea2: :yea2:

Bo bo nena skrbi .) Ti bi se tud lahko z tvojo zeno po dolgem casu malo tam prikazal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če tk nujno rabte nove članice se pa še js prjavim .) pa mogoč tud na miting pridem, če me hočte :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če tk nujno rabte nove članice se pa še js prjavim .) pa mogoč tud na miting pridem, če me hočte :hmm:

Je fajn videt zenski splol na mitingu .) Ti kr pridi....se smo sami domaci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi tudi pridemo tak da nebodo samo domači :P , sicer pa vsi ki mamo skutera in se radi družimo smo tak one big family :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PBG tud pride malo pogledat, je ruda reko da sta se menla v yucatanu :P. I can`t wait anymore too...

Wiiii koncno pridete :naughty: :OK: 4ga se bos ajnfaral pa bo letelo kolk gre? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj picikl pa bo glih tisti wikend šo na obdelavo najbrž.... tak da še nevem kak bo ke z udeležbo :ph34r: :D :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: Bom, bom :) :) Zdaj mam picikl na pogon.. Pred prejšnjim meetingom sem ravno skuter prodal, tak da sem ven pado... :-/

Za drago pa ne morem garantirat.. Ste jo čist prestrašli na vaših mašinah :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj picikl pa bo glih tisti wikend šo na obdelavo najbrž.... tak da še nevem kak bo ke z udeležbo  :ph34r:  :D  :kva2:

E ti pa tvoje palstike :) Ju3 ti jih pripeljemo dol :) Te pa te naj zena pripelje :naughty:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero ja :D z zeno se prpelaj :unsure:

mislim M|tek tak kot si reko,najvecji,najboljsi wedno zadnji...

kaj pa pubeci ce bo dez ? nasledni vikend ?

ayd :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz verjetno nebom prišo, nimam filtra, športnega so mi vkradli, orginal airbox pa mi je med vožnjo odpado, ker sem ga dal samo začasno gor pa nisem nosilcov delal .) :angry: <_<

zdaj pa nimam nič na fergiju, pa se ne morem vozit :angry: ma kdo za prodat orginal airbox za speedfighta al pa kaki športni gobasti? .) :angry:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti posodim od 125, če paše :naughty: .. Magari samo za cajt meetinga :)

Drgač pa na*** kakiga kolega, ki si rad sposoja tuje stvari da ti enga zrihta do sobote :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kak je, nočem met vkradenega filtra že zato, ker pol pustiš ki motor pa lastnik filtra vidi motor, in vidi da je to njegov filter (jaz bi mojega če ga vidim od blizu takoj prepoznal) pa ti lepo še plastike pa vse porihta, pa lahko ga grem na novo špricat pa vse ne, vsakič ko bi kje skuto pustil bi me blo strah .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!