Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

ja policija bo...zakaj?zato ker morajo nadzorovati če vse poteka po pravilih in zakonih... :doze:

če se misliš pelat brez registracije do mb potem bodi pripravljen da te bodo kje ustavili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce zrihtate dodaten miljon lahko tut pisto rezerviramo pa lahko eno uro dregate ko nori :) ce obstaja kak dobrodelnez.....meni se ni problem it zemnit pa dnar nest :P

Vsi člani SCM, ce nimate v sredo 26.4.2006 obveznosti v soli (testi, napovedano sprasevanje) pridite ob 10:00 zjutraj na peščeno parkirisce aerodroma maribor. Postavljali bomo prizorisce. Pa ce lahko kdo zrihta vecjo kolicino lesenih desk (colarce po domace).

lp

Popravljeno . Popravil Lenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasanje...kaj v totem sotoru bojo lahko vsi al samo clani?

pa drag race lahko mate na eni od poljskih cest ko ni javna pa je asfalt :yes: ...dolga je cca 1km ce ne vec pa ene 3min od letalisca je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja veš ostali bomo veni stali če bo dež šel... <_<

tričetrt članov nič zrihtalo te pa bi še neke privilegije meli pa neke...to je srečanje vseh ne pa članov scm...

bol norega vprašanja nisi moral postavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde ka te vem kak je to porihtano...nism mislo na privilegije!

je pa res kolko vem da je samo par pubecov ko resno jemle organizacijo, drugi se samo hvalijo da so v scm-u(vau jaz tui mam nalepko pa zarad tega se nisn clan) --->bi pa priso pomagat ce bi mel cajt(sola)

pa kako vlogo glede varnosti boji meli policaji tam(razen kontrole prometa)

kiri bendi pa spilajo ce kdo ve? v bistvu bol stil muzike za informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj kdo res nemore ni nič ne...samo meni se zdi da se bol jaz za to zanimam kot nekateri člani :)

policija pride samo na kontrolo če poteka celotno srečanje po predpisih in če izpolnjuje vse pogoje

muzika bodo pa dj-i podnevi,zvečer pa rock bandi z maribora.Katere točno nevem...saj mi je hugo kazal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazo tvoj trud :worship:

te pa tak vreji glede pilicije..so me eni sprasevali ce kaj vem glede tega(ker nimajo reg, pa spijejo kaj radi :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 21 uri nima kaj kdo za letat :) pa kdo misli vozit naj raje ne leče kaj, da če se kaj zgodi bo nakoncu še klub kriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš :angry2: :angry2:

Gnes sn malo pogledno v prometno, pa sn ugotovil da poteče registracija 26.4.06, samo če bo denZ šau brez registracije te še bom jas :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blind je tak vse povedal :) mene samo zanima ce lahko kdo late zrihta (colarce)

ni dnara da bi se to kupli :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi rečt kaj to je res da bo en z runnerco na mitingu podiral rekord, z polini evo predelavo, pa nekam je poslal mašino da mu predelajo, aja pa skoraj miljon je not vložil, podret pa če rekord 149km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner je fajn porihtan, samo nevem ce bo rekord pado z njim :) . Se je enih par skuterov, ki so isto ali pa še bolj predelani kot ta runner, tako da bo pestro letos :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je lastnik trenutnega rekorda?

Jaz :naughty:

Runner pa se ni delal za podiranje rekorda ampak samo tak za panoramsko voznjo :lol1: :lol1: :grim

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta runer je lep pa vse lepo in prav...vendar dvomim da bo rekord padel z njim :)

drugače pa je lep :OK:

samo dna od robeja je še vedno #1 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram od predsednika SCM:

Sem se zmenil za redare, klopi, lokacijsko dovoljenje, dovoljenje iz upravne enote, registracija na policiji, bolaric bo se neke klobase naredo pa to, za jest bo "skuter burger", "skuter klobasa", "skuter golaz" .... vse je "perajt" Aja, v ponedeljek se grem do nasega zupana, ki je tudi skuterist, da donira nekaj me je klical naj se oglasim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram od predsednika SCM:

Sem se zmenil za redare, klopi, lokacijsko dovoljenje, dovoljenje iz upravne enote, registracija na policiji, bolaric bo se neke klobase naredo pa to, za jest bo "skuter burger", "skuter klobasa", "skuter golaz" .... vse je "perajt" Aja, v ponedeljek se grem do nasega zupana, ki je tudi skuterist, da donira nekaj me je klical naj se oglasim

to je že znano blo drugace pa bo do dogodek ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!