Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

uni k so od dalec mislijo da bodo prepozni in da bojo tko kej zamudili....in zato pridejo prezgodi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se bo tam pijača prodajala bo drago ???? tak kot prinas enkrat meli (bilo je na negovski noči) ena mercator cola pride v trgovini 59 sit tam pa so jo prodajali za 300 sit, pa hrane bo kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej da ti malo povem kak je glede pijače.Da lahko klub prodaja pijačo in hrano mora vsak meti zdravniški pregled in neke finte da to lahko dela, na eno osebo to stane 15k sit če se ne motim.Mi smo na srečanju imeli gostinca ki je srbel za pijačo in hrano.Pri takih zadevah je veliko stvari ki se navezujejo ena na drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kompliciraš za cene...pivo verjetno nebo 100sit...če greš nekam na miting te verjetno neboš gledal vsak tolar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri mesece prej nemoremo vedeti cen za pijače :) . Takšne cene ziher ne bodo kot v trgovinah. Najboljše da prideš na miting pa boš videl koliko bo kaj stalo :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 21.1.2006 ob 18:00, bo sestanek članov skuter kluba SCM v KULTURNEM DOMU v Miklavžu. UDELEŽBA OBVEZNA!

Lp

21904nac11.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni !

Dečki eno stvar vas prosim, za uraden miting si dobro pripravte stvari in mejte vse urejeno, ker sem namreč danes prejel 2 pošti... in sicer od

Republika Slovenija

Okrajno sodišče v Ljutomeru

Prešernova 28

9240 Ljutomer :eek:

Eno pošto za Skuter klub - Nitro ter eno direktno naslovljeno na mene

in ko sem si prebral da imam sodišče prvo kot klub in si moram najeti advokata čene mi bojo oni in dalje navedeno da smo prekršil/-li zakon, kar se tiče redarske službe mi je zastal dih. Čeprav smo mi meli vse urejeno vse...edini problem je da so bili namesto 5 redarjev 3-je, finta pa je v tem da me ne bremenijo zaradi tega ampak da sploh ni bilo nikogar ter ni blo navedene opreme kao da sem jaz ter vodja redarjev tako rekla tistim 4-im policajem ki so prišli težit točno ob 23:40-i uri.... :nono: Niso pa niti zapisnika napisali da bi jaz podpisal ali podobno tak da nimajo dokazov

Zdaj nam drugo ne preostane kot da tožim te 4 policaje, najel bom pač najboljsega odvetnika in amen B)

ko to končam pa me 16.februarja še čaka ena razprava in sicer še nekrat osebno za mene...

ja ja dečki res pripravite se...ko boste mislili da imate že vse urejeno na papirjih mi prej pošljite vse da vam pregledam da nebote meli kakega sranja...

Aja še nekaj v primeru da primera ne dobimo se bo nažalost 1.uraden skuter klub - NITRO zaradi financ ki ga nam bo vzelo sodišče zapr ali ukinil :closedeyes: l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenc, lepo si to narisal :OK: pridem! :grim :grim

...pm, }}Blade{{ ti pa po čeferina :P , drugace pa upamo da bo se vse izteklo v tvoje/vaše dobro, in da bo klub ostal.. če ne pa protestirat pred sodišče al pa nekaj si treba zmislit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res žalostno to :cry: , pa skoraj po enem letu od srečanja pošljejo pošto :BUA: . Upam da se bo lepo izšlo in da nebomo mi imeli podobnih težav. V soboto pa se itaq vidimo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če so pedri smešani policijski budala jebena prefukana nesnage svinske gnile jebene razmiš...če je keri policaj tu gor naj si to le prebere...razmil bi če bi se kdo hudo ponesrečil ne pa da je vse blo ko treba te pa še nas jebejo samo kcoj...tam na drugih srečanjih ko se folk znapije do smrti pa se spokole itd pa nič ne težijo svije...nam pa tu neke podnašajo...tak sem hud da eh...vse spoklati svije.... :angry2: :BUA:

če sem koga tak ožalil me čist po domače boli...

drugače pa seveda se bomo pritožli, pa to tak da bodo gledali samo :eek:

če pa že ne dobimo pa miting bo pa če prinas doma na dvoru...mesta je dovol...verjamite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18:00 smo imeli v kulturnem domu Miklavž sestanek clanov kluba SCM. Udelezba Je bila malenkost skoraj tricetrtinska, torej smo bili sklepcni za sprejetje novih sklepov. Debata je tekla o prihajajocem scooter meetingu, ki bo 28.4.2006 (predvidoma). Oblikovali smo deset clansko skupino, ki bo aktivno delala na organizaciji tega srecanja. Predstavili smo nacin dela v skupini, ter nekaj datumskih rokov, do katerih morejo biti dolocene stvari narejene (sponzorstvo, prostor, varovanje, gostinjska ponudba, nastopajoci....). Naslednji sestanek odbora za ogranizacijo scooter meetinga je 4.2.2006 ob 18:00 v kulturnem domu v miklavžu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!