Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

torej prvo dobrodošli v letu 2006 :)

zaj verjetno lahko že kaj bol načrtujete za miting.

Letos boste imeli en miting ali več mitingov?

kak mate kaj z tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....pa sej vs nebi motlo ce bi tudi iz krasa kjer prlezu u maribor....tak k jst???? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga bi te motlo, več nas je bolše je :OK: . Miting pa bo 28.4.2006 na parkirišču pri tovarni TAM, druge podatke pa bomo povedali ko bo vse dokončno zmenjeno :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: ma ni skoda to nrdit v maju pa še na NEDELJO.....kjerim bojo mamice pizdle naj k masi grejo...drugim bodo težile da morjo jet prej spat ker je drugi dan šola.....ect. :wacko: pa še taki k jst NE bojo gor prsli...ker jst si morm uzet mal vec cajta za to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo boljše preberi datum .) 28.4, to je April pa še petek. Miting pa bo koliko vem dvodnevni tak da bo petek in soboto :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :slap: aja mal sm faliw....en mesc :P

ja tko pa je ze bolse....ja sup3r...edin na lepo vreme upejmo....da bo udeležba velika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma koga ku so usi neki debili..... :angry: ku se z rs-jkmi gonjo naokol!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma koga ku so usi neki debili..... :angry: ku se z rs-jkmi gonjo naokol!!

Daj tiho mi bodi s skuterom, rs-ka je zakon!!!!

Jas pridem na toti miting.

ALo blindek, ti greš z onim denisom plelcom ziher ne??

LAhko skup se peljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no sej nism mislu zalt....sam meni se tisto ne zdi fajn....sam svoje mnenje sm povedu :P

hja no usaj za beznin bos mogu prnest....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj je potrebno met kaj dnarja sebo?

Ja jaz nevem ce bos mel zraven al ne :) Pijaca pa to se bo prodavalo....samo nevm akaj ze zdaj tolko nacrtujete :) meeting bo tocno cez 4 mesece in 23 dni...tak da se je cas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te zaj RS,SR...itd mislim da je blo skoz vse dobrodoslo, ampak prevladovali naj bi skuterji :) Pridi z r1 ce mas pa si ze v srediscu pozornosti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo da nebo slabega vremena april je poznan po tem...nevem zakaj tak hitro ampak ok, upam na najboljse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha full skoda da ni poli na zacetku pocitnic.....tkrt bi blo full hudo pa se bl toplo bi blo in bl sigurni bi bli za vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo pac bol na zacetku sezone :) Nevem kdaj bodo SK Nitro organizirali meeting.....lahko ga oni v zacetku poletnih pocitnic da nebo vsake 14 dni ravno meeting. Lahko pa se se na kakem drugem koncu slovenija angažirate pa kaksen klub ustanovite - to ni nic tezkega pa dreagega....pa se kje drugje kaj organizirete. Fain bi blo spoznat nov folk okoli po državi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih tolko sm ze neki sprasevaw po foromu pa temo odpru za "SCOOTER CLUB NA KRASU" pa ni noben nc odpisu,...pa tudi na neki irc kanal sm sow k so mi rekli #skut,....tm pa se mnj....tko da tesko...morda dol iz obale bi lahko kej nrdili....to bi blo bl lazji!

sam res pa je da bi lahko tudi tuki bil eden club..... da bi vi mal sm prsli...pa nrdimo eno furo po obali :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ustanovite klub (ce boste rabli papire mam jaz statut pa take stvari, pa samo predelate pac), pol pa organiirate kak meeting, pa upate na lepo vreme pa bo ziher folk . :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki v sezani sma samo 2 k full na scooter tuning dajeva...drugi majo to samo kot prevozno sredstvo....tko da takim se ne da glih kej prevec na mitninge hodit...lahko pa probamo... :blink: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej vi iz obale :) ko smo bli z kolegi doli sem vsakih 5min čul kak se neki naganjajo gor pa dol :)

še spat nisem moral... :OK:

mi bomo organizirali miting začetki julija tako kot lani nekje.

meni se zdi da tam aprila je vredi datum, ker junija bo bol tak...jaz mam zaključne izpite in drugi pomoje tudi še zrihtajo vse nakonci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z obale sam ne na krasu....je vseeno tolk km umes da se pozna!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!