Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

@djeZo kaj spet sanjaš ti? To ti organiziraš al kak? :hmm: Eni so mnenja da bi še naredili eden miting samo nevem, se mi zdi brezveze, ker vreme je že bolj tako, čeprav je včasih sončno :) Glede Scooter Weekenda@Maribor pa mislim da bi bile poletne počitnice bolše, saj je veliko dežja Aprila-Maja, čeprav vsi vemo kakšno je bilo letošnje poletje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tebi in nekaterim ki razumejo tebe je smešno se pa najdejo nekateri ko stvar resno vzamejo in celo grejo pod vzpenjačo :) Letos ni več potreben miting itak postaja vedno bolj hladno proti večeru in čez dan, tako da se sezona končuje :)

Lp SiMoN`

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooter weekend bo v MB in to Maja. MTM ne bit glasni mate mogoče registriran klub? Ker SCM je registriran in nevem če bi vas par obvaldalo 180 ljudi tak da ne spet kaka je bla org.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi kolega dj organizacija meetingov je bila vsako leto zgodba za sebe zato o tem ne bi debatirali. že res da je scm registriran mtm pa ni, ne razumem v čem ste pri organizaciji boljši. boste slučajno meeting prijavili???

p.s. upam da se ne bomo spet skregali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ta je pa dobra.. Še dober da upaš, ker bo ziher kdo stegno jezik..

Do zdaj še še nihče ni izkazal pa kaj organiziral, edino nitro... Tak da je to res...

Bolje da je manj mitingov pa da so ti vredu organizirani pa to.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreganje ni potrebno, kot sem že rekel, če hoče MTM pomagat pri organizaciji mitinga smo zadovolni in smo veseli pomoči, mislim da se člani SCM-a strinjajo, če se ne potem je problem :) samo nevem zakaj se nebi :hmm: Več nas bo bolše in lažje bo organizirat miting :) in lahko upamo da bo lepo izpeljan. Ker rabimo nekaj voznikov, ki bodo vedeli kam se gre in bodo vodili kolono, ki je pri 120+ udeleženci zelo dolga in da nebo prišlo do takšnega pripetljaja, kot letos da se je kolona razdelila in smo v dveh delih šli na dve različni lokaciji :BUA:

Meni se tudi zdi smešno, če imamo že en registriran klub bi se lahko MTM priključil k SCM, ker nevem če sta potrebna dva kluba v Mariboru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo....moji omejeni kolegi. opažam da se motosvet spreminja v psihiatrično kliniko.in to ne pomeni nič dobrega.

1. kolko se jaz spoznam na bonton velja da je ponavadi predlagatelj glavni.

2. mogoče bi dragi kolegi dali reklamo na pop tv da ste registriran klub.

3. prosim vas da vsaj tokrat pozabite na zavist in naredimo meeting.

kot že rečeno mtm organizira vi pa se ga udeležite kot soorganizatorji.

lep večer še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni boste vsi. Nebo več mitinga ker ne moremo kontrolirat take gruče ljudi zato pa bomo samo na enem placu

Aja MTM organizirajte miting pred nami pa bomo vidli kakšen bo SCM bomo vsi prišli pa da vidimo kak bote organizirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede organizacije meetinga. Dober meeting ni ravno zastonj, tako da MTM ce boste imeli zagotovljena sredstva, sponzorje, reklamo, itd,..kar veselo organizacijo. Za vsa dovoljenja pa morete biti prijavjeni kot pravna oseba registrirana na Upravni enoti v Mariboru. Ker neki "ilegalni" meeting je brezveze organizirat, kajti zaradi prevelike mase ljudi in neznosnega hrupa je na kraju vedno nezazeljnea policija. Mi se bomo potrudli za vse to, kar je pac potrebno in sodi k organizaciji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega lenc. prosim ne mi trest takih da da misli scm meeting naredit legalen. prosim povej mi zakaj bi rabli sredstva za organizacijo?? mogoče bo scm stregel kuhano vino na meetingu? zmenimo se tak, mtm naredi prvomajski meeting pridete VSI, tudi scm, konec šole pa organizira še en meeting scm ker jaz mislim da je brezveze delat dva meetinga v razmaku enega tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj je problem narediti miting legalen, če imamo klub registriran? Zakaj bi SCM spreminjal termin mitinga, če smo že prej vedeli kdaj bomo organizirali miting in SCM koliko vem misli organizirat 3 ali 2 dnevni miting, vi pa? Zakaj bi rabli sredstva? Hm... lahko SCL - Nitro vprašaš koliko stroškov so imeli s organizacijo Scooter Weekend-a@Ljutomer pa boš videl zakaj rabiš denar in sponzorje :) Lahko pa MTM, če si že želite organizirat miting, ga organizirajte na koncu šole pa je :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo simon sila si. ti torej praviš da bo na meeting prišlo tudi policijsko spremstvo reševalno vozilo in vse ostale pizdarije ki ji potrebuješ. žal opažam da je toti naš maribor v p..... malo nas je motoristov pa še nekateri izmed vas so obremenjeni z zavistjo in stalnim nasprotovanjem. no simon povej mi kako bi moralo bit da bi bilo tebi prav?????

p.s. dragi kolega roba jaz za razliko od vas ne delam razlik med motoristi tako da o kakem 500+ ni bilo sploh govora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robtech nevem zakaj se moreš ti iz vseh norčevat.... V Ljutomeru je tu pa tam prišla policija, rešilnega avtomobila pa nisem videl, sicer sem bil samo en dan tam. Meni je vseeno magari če bosta dva mitinga na en dan, ker Vi, MTM vedno se spomnite da bi organizirali kakšen miting, takrat ko ga misli SCM. Je že micho povedo da naj bi bilo v Mariboru 2-3 dnevno srečanje med prvomajskimi počitnicami, potem pa bi Vi radi organizirali miting, takrat ko je to mislilo biti <_< Če že hočete narediti miting takrat, pa naj mamo dva mitinga na en dan, če se nemorete nič zmenit :BUA: Pa spomni se pred enim letom nekje, ko ste vi ustvarli MTM, jih je bilo pet da bi vi obstajali, pa še to so bli vaši člani, drugi so vsi bili za to, da bi se pridružili SCM. Sedaj ko se je SCM nekam premakno in se je registriro, sedaj pa ste se vi spet javli, da bi bili organizatorji mitinga. To je vse brezveze, ker nebomo nikam prišli... Vsekakor pa sem na strani SCM-a, ker imam sam skuterja in na Mariborskih mitingih je 99% skuterjev :) Upam da nebo kakšnih zamer in nadaljnega prepiranja :BUA: Predlagam da se vodstvo SCM-a in MTM-a nekje sestane in se dogovorite kako in zakaj, ker je brezvezno prepiranje prek foruma :BUA:

Lp

ps.: TiCkO v Celje pa pridem če bo lepo vreme, upam da jih bo šlo več kot na Ptuj .) :)

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti simon. ampak očitno zbolevaš za kakšno vrsto amnezije. se mogoče ne spomniš enega večera ko smo se sestali pred šolo v brezju takrat je bil tudi tam vaš duhovni vodja roba ter še par članov kluba scm. segla sva si v roko ter se dogovorila da ne bo več prepirov med nami ter da bomo od takrat naprej en klub. saj ti ne zamerim saj so to pozabili vsi člani scm-a. upam da se bo v bližnji prihodnosti kdo od vas vprašal ali je to vse res potrebno ali pa se mogoče da sklenit kak kompromis.

p.s. o kakih premikih mariborskih klubov pa ne bi govorili

Popravljeno . Popravil Robtech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem za ničemer zbolel in ne zbolevam. Se spomnim tistega ja, samo potem se ni govorilo skoraj pol leta ne o SCM in ne o MTM. Sedaj ko je klub registriran je predsednik Hugo_Boss, podpredsednik pa Lenc, kolko vem je _Roba_ samo član, ker ga tudi ni bilo na sestanku, ko smo izpovnjevali liste o registraciji kluba. Upam da se bo uredilo to glede klubov in kdo bo organizator mitingov in podobno, kot sem že povedal bi se bilo najbolše narediti kakšen sestanek in se tam pomenimo vse kako in kaj. Sedaj pa bi lahko kaj napisali o Mitingu, dali kakšne predloge in podobno, da se nebomo prepirali glede klubov in bili :topic: :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem za ničemer zbolel in ne zbolevam. Se spomnim tistega ja, samo potem se ni govorilo skoraj pol leta ne o SCM in ne o MTM. Sedaj ko je klub registriran je predsednik Hugo_Boss, podpredsednik pa Lenc, kolko vem je _Roba_ samo član, ker ga tudi ni bilo na sestanku, ko smo izpovnjevali liste o registraciji kluba. Upam da se bo uredilo to glede klubov in kdo bo organizator mitingov in podobno, kot sem že povedal bi se bilo najbolše narediti kakšen sestanek in se tam pomenimo vse kako in kaj. Sedaj pa bi lahko kaj napisali o Mitingu, dali kakšne predloge in podobno, da se nebomo prepirali glede klubov in bili :topic: :)

Lp

Podpredcednik je dj_runner :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot veste smo vedno pripravljeni na nove dogovore tako da če boste imeli še vi kaj interesa se vedno lahko kaj dogovorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj silite v nekaj? Vas je vse skup 5 in mislite če ste meli nalepke trakce itd... pa neko kao page da bomo zdaj se mi vam klanjali? dokažite da ste boljši pa bomo vidli če se lahko kaj dogovorimo drugače pa ste vabljeni na miting in na vpis med člane SCM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!