Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

jaz upam da mi bojo do takra naredli moj stroj skuper. crknlo nekja

če bo se vidimo. ter če nebo skuper nared se vidimo. pridem pol z enim kolegom.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te to pomeni, da nebo novi rekord pado? bi pa ja mogli porusit lanski rekord 130 al se vam ne zdi tak.

pa naj vsak rece kolegu, da naj tisti kolega rece vsem kolegom in tisti kolegi vsem ki jih poznajo da majo skute, da morjo proti, obvezno!! (je tudi par folka, ki sploh ne ve za miting al pa jih ne zanima tak, pa jim ni). jaz bom reko vsem, ki jih poznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.9. 2005 - Scooter Meeting [sCM] - 15:00 na parkirišču pod Pohorsko vzpenjačo

ewo vam kraj in čas ostalo pa bote zvedli... :) če ne prej na mitingu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vas vse tak zanima (da bi v sql bli taki :P :P ) program je naret pdobno bo kot na dosedanjih mitingih pač da bo časovno določeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi brez plastik pa je problem resen :)

Ja sej bi pršu brez plastik sam ko je kolega tut usu motor pa on tut nov mogu it.

Pa še TiCkO nebo šou tak,da nevem če bo do od nas sploh šou,kr za naše konce smo bli jst,TiCkO,Jan,zazy....

Zadovženi za to kdo gre zraven nas pa kok se bomo pelal sam zdej ko mi usi nemoremo pridet kr ni motorjev pač nevem če bo kdo iz celja sploh pršu nažalost ampak drugače negre.

Pa še to,da mi je registracija potekla.Pa da ga nemorem registrirat kr ni keša pa še izpravn motor ni. Tak da se vimo na naslednem mitingu nažalost.

Lp.Joco

P.S. Upam da bo miting uspeu pa da bo čimvečja udeležba pa da se bote fajn mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk te je pricakovana ocena kolk se nas bo zbralo? :hmm: Bo sov rekord podret? Tak tak se mi zdi...........sicer pa kaj sprasujem na koncu nas bo vreme zajebalo :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk te je pricakovana ocena kolk se nas bo zbralo? :hmm:  Bo sov rekord podret? Tak tak se mi zdi...........sicer pa kaj sprasujem na koncu nas bo vreme zajebalo :BUA:  :SS

jaz pravim, da ce bo lepo soncno vreme, pol bo rekord pado. ce bo pa slado, potem pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na letosnje poletje........ko blo tecno in nic za delat je pripekalo, ko pa je blo kaj v planu pa se vedno vlilo :SS Pustimo se presenetit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak samo kolko jaz vem so vsako leto maturanski :P :P Rekord pa pomoje nebo pado ker jih večina starih nebo prišla iz različnih razlogov :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je misljeno tak do 16let, samo takrat pred dvema letoma je bla generacija v mb ko smo vsi tu nekje stari pa vsi bli fukjeni na svoj skuter....zaj je vas cas mladina da zacnete dalje na tem gradit :D :D :OK: ............a jaz pa 18 star :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že 4 mesce nimam registriranega, pa mi še kr tablico pustijo :P Tu doma okoli je tak ne rabim :devil: Upam da bo čimveč kultivirane udeležbe, možno da se kaj oglasim

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak samo kolko jaz vem so vsako leto maturanski :P  :P  Rekord pa pomoje nebo pado ker jih večina starih nebo prišla iz različnih razlogov :BUA:  :BUA:

hja, bojo pa zato novi prisli, taksni ki se lani niso meli skuta, mors tudi to upostevat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pridemo :)

je tudi veliko novih tukaj prinas ki pridejo zraven...tako da stari gremo v penzijo, mladina pa prevzame stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo to vas pričakujemo :OK: Pa upam da boste prišli do Maribora brez kakšnih defektov na skuterjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi to tudi upamo :)

samo kolko sem vprašal kerim misli crkniti do mb,bi rabili tri kombije da bi to vse znabasali notri :)

samo upam seveda na najbojše:)

jaz sem se tak že odloču da pridem z kombijem...ker moj skut nebo zdržal do lenarta...kaj šele mb :)

pridem pa ziher...pa če z vlakom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekord nebo pado po moje, bomo vidli kako bo število, ker opažam da vsak ma neki problem! Pa vidim da ustanovitelji in začtniki tega že vsi počasi odstopajo al pa so že. Saj tak je tud prav, bo nas vse skup nasledila mlajša generacija! Samo tak ko smo bli mi nebojo nikoli :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil sicer samo na dveh mitingih ampak sem bil glih na tem rekordnem, pa je res pune vrei zaj pa kot gledam ma vedno vec mularije scoota samo kaj ko so vsi neresni, bo treba organizacija da se kaj takega ponovi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!