Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

če je ker iz cela pa bi šou pa rabi prevoz, mi da neki malega za benz pa pelam z avtu.. mam še 3 place :)

041 200 825 - Matic ali TiCkO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo, da nebo kiri umrl na meetingu, tako kot danes en skuterist na studencih  :hmm:

Po pameti danes  ;)

lp;

Jernej

ja dans posebej pazite na cestah.. puna luna.. tudi moja babica mela prometno.. <_<

drugace pa se itaq vidimo... vreme se zaenkrat vreji kaze.. sonce.. ce si namiru en cajt se ti vroce postane :) upamo da bo tak ostalo cez dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nebi blo tolko skifov bi jaz se mogoce mel moznost gor prit zaj so me pa vstavl :BUA: i pa sem lahko kr lepo obrno in se na sreco se celo odpeljal domov :OK: brez da bi mi zaplenli skutera...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz se javlam malo prej, miting še se ni čisto zaključo, REKORD JE PADO :yea1: :ninja: :ninja: :ninja:

aja število sem pozabo: nekaj malega čez 170 bi naj blo, mislim da bojo ostali potrdili

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj rekord je pado ce sem se jaz po mariboru z avtom vozo da bi vas vido pa sem ob petih zasledil gruco maximalno 30 skuterov, ostali so ze vsi prej sli al kaj?? To je pol brezveze <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm lapo to lepo.....joooo toti skifi da jih nebi blo tolko bi jaz tui gor priso <_< :BUA: Dr4ugace pa :OK: pa hitro kake slikice gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rekord je pado :OK: :yea1: 170+ Ena skupina, ki je vodla se je odcepla, ker je prišlo do nesporazumov, drugi pa so šli na drugo lokacijo, potem smo šli nazaj na pravo :D Nazačetku se je bilo zelo lepo pelati, ni bilo nobenih prehitevanj, lepo 2 po 2 in po omejitvah :OK: Prav lepo je bilo gledati tolko skuterjev na cesti. Nažalost se je s5 baje zgodila nesreča :BUA: Če kdo kaj več ve o tem lahko pove. Upajmo da bo naslednje leto približno enako število udeležencev :OK: :)

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

skuterov blo OROMNO, po mojem je to rekord :OK: , nisem štel.

ravnokar sem prispel domou, malo čudno je blo ker so organizatorji spremenili pot ne da bi vedli in so eni krenli kr po poti proti limbušu pa do marlesa, medtem ko pa je glavnica šla proti teznu..

pa potem ne vem kaj se je na pumpi zgodlo, pol jih je šlo, pol tam ostalo, zdaj pa so rekli da se je miting uradno končal na kođakovem trgu

meni je blo zelo zelo lepo, celo 2 po 2 smo se vozli!! vsaj večina kar je zelo vzpodbudno, razn takrat ko so vsi kr po avtoceti zapeljali od rondoja do mesta :blink:

drugače pa ql, upam da bojo posnetki objavleni, en je z kamero cel čas snemal, pa mi je reko da bo na internet dal.. :D

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka legenda bla danes :D kuj po avtocesti btk :D

Kaj pa te ;) :OK: :OK: :OK:

Samo škoda ... ker se je en razbiu to pa je beda :BUA:

Zakaj pa ni blo kaih dirk al pa kaj :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sem se jaz vletel domov....

Miting je bil lepo obiskan ni kaj :OK: Organizatorji pa niste kaj dosti bolsi od prejsnega mitinga :BUA: Spet smo se lovili kam,kam,kam sploh niste vedli sami kam bi sli vozli smo se okrog riti v zep...Plane ste delali take kot za vojno nastalo ap ni z tega nic se mi zdi da so bol usta govorila kot pa se bi kaj delalo :yawn: Program isti ko na vseh prejsnih mitingih razn,da smo zdaj do tama sli in je pac letaliscen ven padlo...Skratka kolk ste bli glasni pa kolk je blo govora vse bo vse bo je blo ku*** od vsega kaj je blo receno..Pa ne zdaj,da ni blo casa pa,da so bli neki zapleti ne mi z tem ven hodit,niste se izkazali skoda bi reko...Zato je mogoce drugic bolse bit tiho,kot pa bit glasen kaj vse bo :closedeyes: :yawn: Potem seveda vsi ste sli z Pohorja vstran Ljutomercani+jaz+Ticko&co pa smo spet sami ostali z Policijo res super :angry: :xx: Zagnjavli so nam super specialno se dobro da nismo kaj vec :xx: Zaleteli so se za bzv..Oni z skuterjem bi se mu moral eno okrog uhe dat,da si bo zapomno kje se vozi na hitri cesti in kaj pomeni levi pas,kaj desni kaj pa je izvoz :huh: Udelezba je bla 1a ostalo pa :slap: :slap: :BUA:

Ce sem se komu zamero mi je prav vseno in se nebom zaradi tega sekiral :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je blo kr vredu ne malo slaba org moče ampak ok! :OK: roba- ko ste vi še bli org. tud ni blo kaj bolše tak da se nena pizdi, pa brez zamere ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  roba- ko ste vi še bli org. tud ni blo kaj bolše tak da se nena pizdi, pa brez zamere ne <_<

Se nisem reko,da smo bli...Samo zdaj je blo zelo veliko govora,da bo vse urejeno in,da bo plan kam se bo slo in nevem kaj vse...Ampak ni blo nic od tega zato se lahko razburjam...

P.S:Golob se te vedno z 1000 caka :afro1:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa sem se jaz vletel domov....

Miting je bil lepo obiskan ni kaj  :OK:  Organizatorji pa niste kaj dosti bolsi od  prejsnega mitinga  :BUA:  Spet smo se lovili kam,kam,kam sploh niste vedli sami kam bi sli vozli smo se okrog riti v zep...Plane ste delali take kot za vojno nastalo ap ni z tega nic se mi zdi da so bol usta govorila kot pa se bi kaj delalo :yawn:  Program isti ko na vseh prejsnih mitingih razn,da smo zdaj do tama sli in je pac letaliscen ven padlo...Skratka kolk ste bli glasni pa kolk je blo govora vse bo vse bo je blo ku*** od vsega kaj je blo receno..Pa ne zdaj,da ni blo casa pa,da so bli neki zapleti ne mi z tem ven hodit,niste se izkazali skoda bi reko...Zato je mogoce drugic bolse bit tiho,kot pa bit glasen kaj vse bo  :closedeyes:  :yawn:  Potem seveda vsi ste sli z Pohorja vstran Ljutomercani+jaz+Ticko&co pa smo spet sami ostali z Policijo res super  :angry:  :xx:  Zagnjavli so nam super specialno se dobro da nismo kaj vec  :xx: Zaleteli so se za bzv..Oni z skuterjem bi se mu moral eno okrog uhe dat,da si bo zapomno kje se vozi na hitri cesti in kaj pomeni levi pas,kaj desni kaj pa je izvoz  :huh:  Udelezba je bla 1a ostalo pa  :slap:  :slap:  :BUA: 

Ce sem se komu zamero mi je prav vseno in se nebom zaradi tega sekiral  :grim

Se podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registiran je klub pa vse samo je blo premalo časa predtem da bi vse organizirali, ker so nam kolegi iz Nitro povedali da traja po 2 meseca da je vse legalno. Pa vsem iz skuter kluba Nitro hvala da ste prišli, pa vsem ostalim tudi, rekord je pado vozli smo se 2 po 2 čeprav po različnih delih mesta (pač jaz sem bil zadaj tak da nevem zakaj je tak). Pa prosim vas ne šinfat org. ker kak sem komu kaj reko je že začel zavijat z okami pa to tak da bzw :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En rekord ste podrli :) Mojega pa se vedno ne :P Vas cakam drugo leto :naughty: Samo ce bo slo po lanih bo tezka misija za vas heheheheheh..... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!