Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

jaz če pridem sem oni s ''čupo'' :D :lol1: pa rdečim speedfightom

sej ne, niam dolgih las, čeprav bom zaj mel dalše ko ponavadi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj si govoril da ni delov pa poste pa je mislo da nimas delov pa da skut ni v voznem stanju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sem mislo ja

drugače pa jaz pridem če mi bo uspelo do mitinga filter neki si zrihtat pa fergija kolko tolko vozno naštelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz če pridem sem oni s ''čupo'' :D :lol1: pa rdečim speedfightom

sej ne, niam dolgih las, čeprav bom zaj mel dalše ko ponavadi :)

jas pa sen tisti z rs-ko pa črno uvex jakno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, kolko cilindrov te maš to? kak te 3 cilindri, zakaj to :D

nebi mogo met te 1ga starega pa 1ga novega

kaj gred si tud nabavo novo?

jaz sem ravno filter spuco, morem it tud zaj dol šraufat

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, kolko cilindrov te maš to? kak te 3 cilindri, zakaj to :D

nebi mogo met te 1ga starega pa 1ga novega

kaj gred si tud nabavo novo?

jaz sem ravno filter spuco, morem it tud zaj dol šraufat

:)

Pusti ti lepo na miru te tri cilindre :rolleyes:

DNA petardira :notworthy: rekordov nebomo postavljali :) Ja nic...gre brezje crew pocasi na pot se vidimo banda

Ayd bok serbus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mAh kO jEbE oVe vOzNIke =D tUdI onI sO nEkOč bLi mLadI =D čE pA dAjO čLaNek nOt pA sO nAM zIher fAvš  :OK:

Res je, da smo vsi nekoč bili mladi, ampak morda nekateri od vas ne boste nikooli stari. Zakaj vam to pišem? Danes sem se peljal v službo in sem srečal vašo skupino skuterjev pri Mercatorjevem centru. Vse lepo in prav za pogledat. Ampak da ste se vozili po pasovih, ki jih ločujeta 2 polni črti in je namenjen prometu v nasprotno smer, tako da sem sam moral ustaviti svoj avto, sicer bi zdestekal vaše vrste, ja pa že brez meje zdravega razuma...tudi mi smo bili mladi a smo se postarali. Vi se s takšnim obnašanjem obračate k temu, da se ne boste postarali...toliko samo v premislek in obilo zdravih kilometrov vam želim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tam je blo malo preveč divje ja, sej je rečeno vedno lepo 50kmh, 2 po 2 samo se noben tega ne drži, potem je pa sranje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, da še povem glede udeležbe:

na zbirališču pod pohorjem je bilo nekaj čez 130 skuterjev ter ostalih udeležencev!!! :afro2:

mislim da je to absolutni rekord

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, da smo vsi nekoč bili mladi, ampak morda nekateri od vas ne boste nikooli stari. Zakaj vam to pišem? Danes sem se peljal v službo in sem srečal vašo skupino skuterjev pri Mercatorjevem centru. Vse lepo in prav za pogledat. Ampak da ste se vozili po pasovih, ki jih ločujeta 2 polni črti in je namenjen prometu v nasprotno smer, tako da sem sam moral ustaviti svoj avto, sicer bi zdestekal vaše vrste, ja pa že brez meje zdravega razuma...tudi mi smo bili mladi a smo se postarali. Vi se s takšnim obnašanjem obračate k temu, da se ne boste postarali...toliko samo v premislek in obilo zdravih kilometrov vam želim...

Se podpišem. Danes je blo vseskupaj :wacko: . Lepo je že, da se je zbralo okoli 130 skuterjev, vendar iz tega smo se tudi naučili, da je to zelo velika masa, tako tudi na trenutke prevelika. Bilo je polovica takšnih, ki so bili novi, nobeden se ni držal dogovorjenih pravil (kolona dva po dva, dva spredaj dva zadaj, 60kmh ter brez prehitevanj) Ko smo štartali je bilo to, kot da bi lovil ovce za striženje :wacko: Potem pa si seveda nakoplješ za vrat policijo... Hvalabogu se je danes končalo samo s dvema sodnikoma za prekrške :)

Drugače pa je bilo potem proti koncu vredu, in prav fajn. Začuda je bilo le nekaj jeznih voznikov, drugi pa so nam vsi mahali :D :P Cela ulica je prenehala s košenjem trave in so bili vsi na ograji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki so te policaji bli ? :unsure: jas jih nikjer nisn vido razen ko sem se domu pelo :)

Če si samo babe gledal, pol pa še domov šel predčasno .) Ko so ustavli Robtecha, so policisti po ukw-ju celo sporočili, da se po Mariboru vozi 200 motoristov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!