Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

em če bo 3.9 pol je ql... pa še udeležba bo pomje vlka... v lublani jih je blo sam 14... :kva2: :lol1: em kolko pa se boto vozli... 70kmh? da viidm če se sploh lahko udelžim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva mitinga je pomoje brezveze delat... Ali bo 27 kot sem že napiso, v primeru slabega vremena pa bi lahko bil en teden kasneje 3.9 :) Takrat pa so že ziher vsi doma, ker je šola že prej :)

se strinjam... bolše na koncu naret enga.. al pa te 3.9 ker te so itaq fsi doma.. ko se sql začne.. :) mogoče je par izjem ko jih nebo.. večina pa bo že doma... če bi pa zaj naredli bi pa bil bed ker jih je itaq večina neki na morju al pa neki.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: eh... al pa prijem... če bom zadi ostal bom pač zadi ostal.... 1x bom že prišo do cilja :wacko: :) :) kdaj pa zvemo točni datum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@^Lakai^:Ce se zezam no  :P  Ce so se lani po Avtocesti z Avtomatiki vozli 45 te ves,da ni problema  :naughty:

saj vem :OK: jah avtomatiki... hehe tak ko ona tema 120 z avtomatikom... :topic: ok sam da zvem točn datum pa se viimo :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ zdaj gres tudi z avtom al bo ze kaj rumenega enkrat koncno letelo ? :grim :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmente se že enkrat za prokleti datum :) da vemo kdaj mi pripravimo zaloge :whistle:

we wana w00p w00p :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak prišoo sem z morja vido da ste bli pridni in ste sporihtali to na občini ter določili datum za meeting kar mi je zalo všeč. )mogoče bomo podirali rekorde na meetingu :D nikol se neve :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse rekorde, ki si jih lahko predstavljaš napravimo :P

edino rekord v nesrečah nebi blo glih fajn :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blindek. v pitju si najbolj mislo a? :grim heehe, ma ne 2fast4u ziher mislo hitrostne, on zdaj nekaj sunja doma kolko sem onokrat vio :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4ije z mano vred, ker ga je ze mel not prej ko ni mel pobarvanega, pa v omari je mel sikanega, pa ko dal nove slike od njega je se slika od teama bla zravn, pol pa malo logike pokazalo da te menda nima gusa not al ke :grim :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh rekord v številu to bi blo dobro upam pa da se bomo tudi približali rekordu v hitrosti . Ter močno upam da bo DNA skupaj tak kot si predstavljam hehe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce pa bo samo kakega zx-sa gor dal :P :P :P :P Dani pa enan se nroca delaj iz mojega skutera na ircu ker ti enbom dal da se peleš :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skopiraj stavek ko sem se, pa se dalje menima, mislim pa da si mi že par ridov oblubo pa še nic stega :D :D Aja prej sem ga pohvalo ko šinfo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pridi v MB pa ti bom dal da se peleš samo zloži se mi nena ker je že dovolj porajsan <_< <_< No da nebomo čisto off topic. Miting bo 3.9 to je dokončno uro pa še zvete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!