Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Kakšne preformance pa ma tvoj zip?

Za hec pojdi na www.i-scooterrace.com pritisni INTRO in THE SCOOTER pa boš videl kaj piše o skuterju v primerjavi z Ferarrijem :naughty: . Pod FULL Results si lahko ogledaš letošnje rezultate, pa Benotov intervju pa nekaj odlomkov z dirke, da nebi dobil občutka, da je ta skuter( srebrn s št 18) kakšen avtsajder :D :devil:

torej tovarniski kit malossi, k za navadne smrtnike ma okol 22 hp, ta ma pa 24hp.........se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima če bo meetig ob 17.00 in bodo idealni pogoji (se pravi sonce......)

tko kot dons :OK: nas bo ob 19.00 pošteno zebl

kot sm se jst šu zdele pelat me je ful zebl mel sm rokavice bondo.... za premislt :?

sam itak zdej k tolk folka ve ne mormo prestavt ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno, a si ti že vozu te runnerce za dirke (malossi) po dirkališču?

men se zdi,da je to ful bl težko vozit kot pa z zipom ;)

ja je tko, zip je bolsi za kratke ovinke, pa vec premetavanja (torej bl zaprte proge - katodrome), runner gre pa bols skoz dolge ovinke, pa bl odprte proge. mors vedt da ma zip okol 60kg pa kratko medosno razdaljo, runner dirkaln pa okrog 90, pa dalso medosno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima če bo meetig ob 17.00 in bodo idealni pogoji (se pravi sonce......)

tko kot dons :OK: nas bo ob 19.00 pošteno zebl

kot sm se jst šu zdele pelat me je ful zebl mel sm rokavice bondo.... za premislt :?

sam itak zdej k tolk folka ve ne mormo prestavt ure

dj ne izivi!!! :D joke!! ne sj meeting bo ob 17 pa tud prestavt ga je brez veze k itk je usak dan bl hladno!!! pa se tok folka ve da bi bla katastrofa ce se zajebe zadn meeting u tem letu !!!! tko da ti kr ob 17 prid!! pa dj napis ker mutor mas da te bom prepuznou da greva en drag udart :) :) hehehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mutor mas da te bom prepuznou da greva en drag udart :) :) hehehe ;)

ja ja sej jst sm sam povedu svoje hladno bo pa kokr kol uzameš :D

mam aprilio ditech taka črna z mavricami

z dragom pa tko lohka ti že zdej povem zmagovalca ker

skor vsak zmaga prot aprili.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kej mislte z udeležbo a nas bo več kot zadnič :D

jst bom še prnesu digitalca pa bom mal sliku he he he :D

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kej mislte z udeležbo a nas bo več kot zadnič :D

jst bom še prnesu digitalca pa bom mal sliku he he he :D

ja mogl bi ns bit vec ce je zadn meeting sam kurac k ns jebe vreme :) :P :D

sj bomo vidl kako bo z aprilio :) :) jutr!!! hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogl bi ns bit vec ce je zadn meeting sam kurac k ns jebe vreme :) :P :D

                                      sj bomo vidl kako bo z aprilio :) :) jutr!!! hehehe

vem da je mal off-topic

ja jst se še nism spušču u predelave kaj pa ti ker motor maš kolk ti gre pa s kje si ;)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogl bi ns bit vec ce je zadn meeting sam kurac k ns jebe vreme :) :P :D

                                       sj bomo vidl kako bo z aprilio :) :) jutr!!! hehehe

vem da je mal off-topic

ja jst se še nism spušču u predelave kaj pa ti ker motor maš kolk ti gre pa s kje si ;)

jz mam nrg-ja sj se tud nism spuscu u predelave mam sam sportn filtr zarad zvoka!! pa blokade vn pa mi gre tm nekje 100 pa stevcu!! sm iz lj!! kok gre pa teb pa iz kje si??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

By the wey, upam da ne motm, ampak loh bi se spozavala prek PM. K se mi zdi da sta "mal" off topic :rolleyes: .

Drgač pa Gp Ditech, tep gre ditehca prou dobr. Ne vem zakaj se skos pritožuješ? A veš da je unmu svetku spet crknla??

Mrzlo itaq da je. Tega se vsi zavedamo. Js se bom zadeku k medved, k me dons že dve uri kolena bolijo, k so čist zmrznena :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi zmagu :D  No še jst opišem svoj motor. Cagiva mito rumene barve, pospešek od 0-100 km/h v 5,5 sekundah, končna okol 180km/h. Sam maš srečo da ne pridm z njim ker nimam registriranga :BUA:

To ni skutr in neb mogu drag racov vozt z nemu, ampak useen nimas sans prot mojmu Zipu :P mate pa tut sreco da ne pridem z nemu k nimam registriranga :P :P :P ---> :D

Zakaj se ne da dragov vozit s 125kami?

Jaz sem šel na zadnjem meetingu vozit proti speedrunnerju (se mi zdi, v glavnem runner 180), problem je le v tem da na tistmu parkingu zvrti le do druge, pol je treba pa že bremzat.

Aja še to: -mito 7speed rabi 0-100 5,9sek(to je fora menjalnika), NSR '94 0-100 6,2sek. To so podatki na papirju, kako je v praksi nisem ziher, ker sem se jaz brez vseh blokad štopal le po sistemu 21,22,23,...in če je cesta čist ravna traja tam okoli 6 sek, z malo klanca si hitro na 7 v dolino pa okoli 5 (Hotel LEV->Šiška).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a maby kdo ve ce speedruner pride??????????????????????

pa jutr ob 17 da ste mi tm!!! ce ne bo grdo :) :) :lol1:

:fight2:

Zadnjič se mi zdi, da sn ga vido pri Aškrčevi Gimnaziji. Stal je poleg nekega NRG-ja, ko ma prednjo felno od Runnerja :D Njegov Runner pa felne od NRG-ja. Kriza ziza :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speedrunner najbrž pride saj smo vsi željni občudovanja njegove tehnike vožnje :lol1: :lol1: :lol1:

Joke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa Gp Ditech, tep gre ditehca prou dobr. Ne vem zakaj se skos pritožuješ? A veš da je unmu svetku spet crknla??

ja sej vem mal sm se zaje** k sm nabavu ditech :angry: :angry:

no sej bomo že mal urihtal da bo kej bol :D kaj morm človk se na napakah uči :D :D

sej ne da bi bil zdej ful jezn k sm nabavu tega....

ko bo zapadu prvi sneg bom mogoče kej zrihtu do pomladi tko kot vsi

ostali pa se bomo pomerl spomladi v dragu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YyEeSs !!!!!dons mate da pridete!!!!!!! usi !!! se mi prou jebe kaksno je vreme oblacno pa tko!!! u glaunm ob 17.00 pred kolosejom !!! :) joke ne me resn uzet da nau frke :)!!!

dj se mal predlagite a bomo nonstop tm al bomo pol se km sli puvejte!!!!!pa nj mi nekdo plis puve a bo drag racing alne k zanc ni skor nben hotu sodelovt!!!! :OK: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YyEeSs !!!!!dons mate da pridete!!!!!!! usi !!! se mi prou jebe kaksno je vreme oblacno pa tko!!! u glaunm ob 17.00 pred kolosejom !!! :) joke ne me resn uzet da nau frke :)!!!

dj se mal predlagite a bomo nonstop tm al bomo pol se km sli puvejte!!!!!pa nj mi nekdo plis puve a bo drag racing alne k zanc ni skor nben hotu sodelovt!!!! :OK: :doze:

evo vsi k bojo sli na drag se nej povejo predhodno......

btw: jst grem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YyEeSs !!!!!dons mate da pridete!!!!!!! usi !!! se mi prou jebe kaksno je vreme oblacno pa tko!!! u glaunm ob 17.00 pred kolosejom !!! :) joke ne me resn uzet da nau frke :)!!!

dj se mal predlagite a bomo nonstop tm al bomo pol se km sli puvejte!!!!!pa nj mi nekdo plis puve  a bo drag racing alne k zanc ni skor nben hotu sodelovt!!!! :OK: :doze:

evo vsi k bojo sli na drag se nej povejo predhodno......

btw: jst grem.....

ja sj jz bi tud su ce bi meu popedenan motor tko k pa ni !! je pa cist brezveze it dragat ce mi gre sam 95!!! pa se to po stevcu!!! A NI TKO??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!