Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

back to topic........

upam da bo na temu mitingu, mal vec sodelujocih v dragih.......vsaj v 70 kategoriji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst ne pridem v ljubecno mi je centr ljubljane bolj pri srcu pa lahk izpadm picka ampak men dirkalisce ni vsec zato tut forumle,motorje,nascar ne maram ker mi to ni vsec na zalost rd mam guzvo.ja PSI so psihoti ampak vazn je kasnga dobis ksnmu se ksn dan sploh ne da nc delat

O vrjem da je na dirkalisu preklet velik guzve :wacko: razn ce nis cist zanc pa ti usi spizdjo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vrjem da je na dirkalisu preklet velik guzve :wacko: razn ce nis cist zanc pa ti usi spizdjo :hmm:

odvisno kolk so dobri in ti zanic, lohk mas neki cajta druzbo vsak krog....................... :lol1: :lol1:

off topic....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo ne v ljubečni ne v lj, sem zakluču kariero za letos :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda za tebe manijak! namesto tebe bi se saj stemu tolažu da je konc sezone, da bos saj mal dnarja nabrov, da bos v novo sezono ustopu tko kot se spodobi :D ! :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo ne v ljubečni ne v lj, sem zakluču kariero za letos

Zakaj pa ne? A si se sam odloču končt sezono al te je tvoj ljubček na cedilu pustu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? A si se sam odloču končt sezono al te je tvoj ljubček na cedilu pustu?

gapi poglej temo hude nesreče na strani 3, tretji post od spodaj proti vrhu. Potem bos takoj vedu zakaj ga ne bo! :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak pa res. Sploh nism vidu niti vedu.

Upam da manjaku res ni kej hujšga. Speedrunner pa živijo v tem primeru lahka vidta kako vaju reši oprema. Če bi mela vidva tako nesrečo bi vajine ostanke pobiral v dolžini 1 km. Brez zamere.

Sicer pa zdej lahka 3x ugibate zakaj sem menjal Malagutija za Mitota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da se boš še z večjo hitrostjo nalimal v avto?

Ne,ne :D Zato da k bom prehitevu da me bo izstrelil mim.

Enkrat sem šu z malagutijem prehitevat grupo kolesarjev pa je meu skuter ful nizke obrate pa nikamor ni potegnu tko da me je nasprot skor en avto zbil.

Zdej tega ne bo več. Bo sam nižja prestava -> gas -> višja prestava :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prehitevanje si bom pa še jest enga mitota vbodu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja trije bova bolj teško

Ja razn če še enga najdeva. Glede nesreče sm ti pa že povedu da če hočeš kšn nasvet mi pošl PM pa ti moja mt odgovori. Je sicer sodnica na sektorju za mednarodna kazniva dejanja ampak zakon je isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prehitevanje si bom pa še jest enga mitota vbodu B)

se bos fural s skuterjem, pol pa bo en pred tabo in bos rekel, ah tega bom prehtel, pa bos sel dam po mitota :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='9 Oct 2003 @ 23:02'] se bos fural s skuterjem, pol pa bo en pred tabo in bos rekel, ah tega bom prehtel, pa bos sel dam po mitota :D :lol:

Ne, mitota bom mel v žepu spravlenga pol pa k bo treba enga prehitet bom pa sam zamenu in ko ga bom prehitu gre mito nazaj v žep :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!