Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Pa s tistim prej nisem hote ŽIVIJA tožarit, ampak samo povedat da tudi ta fant nekako obvlada sceno. :)

Nevem, men je najlepš skutr vozt, ko tekmujš na golovc, po krožnih, al pa od kraja do kraja....ampak tekmovanje, ne penzionerska vožnja! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: . Sej sm reku, bolj me jezersko privlači :devil:

Neki me pa res zanima. Zakaj se kdo od vas ne postavi po robu in res samo Benota vnaprej dajete. Tako kot je ŽIVIJO rekel par strani nazaj. :yea2:

Pa ne mislim vse vas, ampak samo nekatere- ti že sami vedo!

Derka z Benotom mi oz. mu ne uide. Že zaradi želje po tekmovanju in adrenalina. Če letos ne pa takoj v spomladi-- 10000%!

Spomlad je zame samo rezerva, če letos nebi uspelo.

In to ne pomeni da rep med noge stiskam; ampak ravno nasprotno! :devil:

No vela ... bom cimprej probov sporocit kdaj se loh na pisto pride. Grobnik ane? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje tiste derke od kraja do kraja so najbol a ne sppedrunner djmo se dobit v soboto pa gremo vsi skp izpred btc nardimo tko en start pa do lecreca pol pa tm tko k je sppedrunner reku da se tm nardi tekmovanje al pa do vica pa kdaor prej pride tja je zmagu a ne korenjaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me pa res zanima. Zakaj se kdo od vas ne postavi po robu in res samo Benota vnaprej dajete. Tako kot je ŽIVIJO rekel par strani nazaj. :yea2:

Pa ne mislim vse vas, ampak samo nekatere- ti že sami vedo

Kar se tiče ostalih nasprotnikov, bom na Grobniku tudi jaz zraven :D . pršu bom sicer s Hondo, za dirko s tabo mi bo pa Beno na skuterju zic odstopu B) , ker skuter s katerim Beno dirka :doze: je pravzaprav moj :naughty:

Kar se pa ostalga tiče, pa tole <_< Ne bom se hvalil kako zelo spoštujem prometne predpise :rolleyes: a so tudi taki, ki se jih je enostavno treba držati :yea2: Sam sem si postavil lasen kodeks obnašanja na cesti, zato ne počnem stvari s katerimi bi druge udeležence v prometu upravičeno jezil, ogrožal, delal stvari, ki jih kolikortoliko izkušeni ne pričakujejo, pa še kaj bi se našlo :rolleyes:

Če se spopadeš z arogantnim avtomobilistom :BUA: ki ti zagazi gas, ko opazi da ga s skuterjem prehitevaš, je to eno :OK: če pa padeš s skuterjem od nekod, da štirje panično zavirajo je pa to čisto nekaj drugega :BUA:

Vsega spoštovanja vredno je , če se lahko pohvališ, da v takem času nisi imel še nobene omembe vredne nesreče :OK:

Na Grobniku se pa vidimo :010 :010 :010 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku se pa vidimo :010  :010  :010  :beer2:

Ce grete se jaz pridem :OK: :OK: :OK: :)

Sam povejte kdaj, uletim na Grobnik še jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še eno vprašanje za Speeda:

Ok, uglavnm iz tekstov ni težko razbrat, da maš rad nepredvidljive situacije. Ok. Ampak - mogoče se ne zavedaš, da s tem, ko dirkaš po cestah, voziš v napačni smeri po rondojih, pa še kaj bi se našlo, ne ogrožaš le sebe, ampak tudi druge udeležence v cestnem prometu. Ne rečem da se bo zgodilo, ampak kaj pa če se slučajno dogodi npr. ko po Ljubljani pripizdiš izza ovinka, na cesti pa kaka stara mamka, ki gre čez, jo zadeneš, in v bolnici al pa že prec umre. Na vesti boš meu uboj takorekoč. Ne vem zate, ampak, s tem bremenom, jest ne vem, kako bi naprej živu.....

Še zanimivost:

Edini cestni dirkač, ki se je doslej dokazal je bil prav gotovo Mirko Kalšek iz MAribora. Tudi on se goni po prometnih cestah in nekoč ga je nekdo sprovociral, da če se že dela frajerja po prometni cesti, naj se dokaže na dirkah državnega prvenstva. To je Mirko res storil in postal celo državni prvak, s tem pa je zaprl usta vsem, ki so meli povedat čez njega. Zaradi tega ga spoštujem. Ampak ko je postal prvak, je prenehal s tekmovanji in sedaj je zopet na cesti.

Speed, lahko se še ti poizkusiš na prvenstvu in če boš vsaj med prvimi tremi, se ti jaz osebno :notworthy: :notworthy:

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speed, lahko se še ti poizkusiš na prvenstvu in če boš vsaj med prvimi tremi, se ti jaz osebno :notworthy: :notworthy:

Jaz tdi in vzama vse besede nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se je pred leti z motorjem na cesti ubil tud nekdanji državni prvak (ne vem ravno kera klasa) zarad te glupe HITROSTI. Model je obvladal vožno po sprednjem, zadnjem kolesu, zaviranje,... skratka vse pa je blo njegovih 160km/h mim vrhnike (ne po avtocesti) zanj usodnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdj za jutr vela tist parkirisce ej speedrunner ce pa tele forumci ne bojo hotl bova sla pa midva tko narest progo pa se gont da bova pol ze nadrkana za naslednic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdj za jutr vela tist parkirisce ej speedrunner ce pa tele forumci ne bojo hotl bova sla pa midva tko narest progo pa se gont da bova pol ze nadrkana za naslednic :D

Kr pejta mal trenirat ... da bo na grobniku bl zanimivo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh fantje, fantje... :D kolk se vi hitr za eno stvar ogrejete. hehe. no, da smo posteni..... benotu dam moznosti, se pravi 2proti3 za njega., za ostale pa, ah, bolj tako.... da, pa ne, ne... :P :devil:

tist mi je pa ce posteno povem mal delc, prite vi u lj., pa se gremo lahk po centru derkat. brez celade :naughty: . tkrt vids pol do ima vecja jajca pizdarije delat, pa zalagat... :devil:

Večja jajca ma navadno tisti, ki ima manj možganov. Dokazano preverjeno. Če bi možgane mel, bi jih s čelado varoval, tak ti jih pa ni škoda. Enkrat ti bo en avto prednost vzel pa te bom občudoval kot cerkveno fresko. Še Troy Corser je enkrat reko, ko je na Superbiku zmagal, da oni, ko furajo Isle of Mann so malo rukjeni. Pa na pisti pomoje s vsemi pomete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne pobek. brez smisla se je voziti po poti brez nenavadnih ovir. PRIČAKUJ NEPRIČAKOVANO, to sta besedi, ki jih ne razumes. sej, nositi celado je lepo, in pametno, ampak, ce pa se hocs dokazati, se pa dokazi brez nje,, samo tako vidiš koliko ti vest pusti da tvegaš. brez zamere.

Em, ti bom mogoče zrihtal ene par slik, kaj se zgodi, ko prletiš z 20km/h na uro v avto brez čelade. Pazi, hitrost je majhna. Sem ziher, da te moj foter nebo popravljal, ker bi blo dela preveč. Ti bi pa zgledal tak, da bi raje naslednjič dal čelado na glavo, pa ne zaradi previdnosti, ampak zaradi iznekaženosti. To je tak, ko če bi se vozo brez pasu in reko:" Alo dečki, glejte to, nisem pripasan!" In pol si Jack al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s tao, sam imam nolan celado za katero sem odstel 70000sit. plus daineze jakna in ostalo. no ja, rad bi samo dokazal, da se spretnost voznika, odločenost in iznajdljivost dokažeta le na taki ravni, kot jo omenjam. res je, da nepotrebno ogrožaš sebe in druge, AMPAK, to je edini način da ugotovis kdo si vec upa oz. zna , po domace - kdo je večji psiho :devil: .

Naredi najprej 30.000km, pol se pa javi. Če si jih že nardo tolko je ok. Če jih še nisi maš pa srečo. V obeh primerih pa skoz, ko se boš hvalo, trkaj po lesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dojel dojel. sej smo ljudje. :notworthy: vsak pa ima svoje mišljenje.

A tak? Mi smo si tu vsi enotni, da to kar delaš je pizdarija. Glede na to, da ima vsak svoje mišljenje - le eden ga ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče. lahko da ja, lahko da ne. Tuki v lj. pa kokr vem ni nobenega dirkališča, edino kros proge so. Razn če gremo na grobnik :D , tja bi pa šu. :P

kokr pa vidm, je tuki le peščica tistih ki bi si upali tekmovati, in malo morje tistih k me silijo v ljubečno, ker dobro vejo da tja nebom prišel. :P

Mislim, da od Ljubljane do Ljubečne je manj kakor od Ljubljane do Grobnika. Pomoje ne upaš z Runnerjem na ozke zavoje, po Grobniku zna do 160km/h vsak vozit, ker so ovinki dosti bolj odprti. Daj, če bi jas mel 180-ko nebi debatiral, če se grem samo za en dan kopat na morje. Ti pa 60km ne moreš naredit. Ajaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vazno ce je cez tedn tega nocem zamudit :) :)

Jo, plenice prnesi Roba, da se nebote od smeha pohcali :) Za vsak slučaj ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jagenčki obmolknejo--haha, res, ob 10 oz 11 uri ali :devil: še kej več, jih je na motosvetu le še nekaj. Jebiga, k ne sedim cel popoldan za računalnikom kot nekateri :P .

Tista ideja o Jezerskem se mi pa zdi zelo, zelo mamljiva! Tako kot je neko napisov--- lahko se ubiješ. To pa je res prava pot da dokažeš koliko te je skup! :devil:

Ko se boš razbil bojo samo deli še po cesti ležali, pa te nebo nič več skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, jaz mislim da se je dokazal kot največji pisec in poet na forumu->kategorija scooterji :P :notworthy: :notworthy: :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k.! ISKRENO:

Vozim motor že 8 let, se pravi da sem takrat tudi začel.

V teh letih sm samo enkrat rahlo podrajsal skuter in še to ko mi je na makedamu padel po tleh.

Da pa na dan vidm 50 skuterjev, od tega se jih bo 48 vozilo tako kot dojenček ko shodi.

In do sedaj, s kateremkoli, res KATEREMKOLI sem se šel tekmovat z enakovrednim skuterjem sem ga premagal. Največjo prednost sm dobival na ovinkih.

Ne rečm da vozm najbolj, ampak od ta zadnjega meetinga, ko nas naj bi bilo okoli 50-60, jih je bilo meni oz. lahko tudi tebi podobnih le 10, pa še to komaj.

Večina skuteristov sploh ne zna vozit! Zato pa se tudi dogajajo nesreče. Ampak to govorim za lj. skuteraše, za mariborske nevem.

Hvalm se pa ne, samo pokazati sm hotel kaj znam. potem so se pa začeli napadi name in to je pripeljalo do tega. Lepo da nimaš nič proti meni,. Na začetku sva se s PSI HUNTERJEM pričkala glede gum, ampak sm napisal pač tisto kar vem.

Mogoče tudi zaradi tega, ker grem v krožni promet v kontra starn, ali pa po drugi strani ceste!-dvopasovne! Vem pa da tudi živijo to včasih počne

Sem še upal, da imaš kaj možganov, ampak z zadnjima dvema stavkoma pa si me prepričal, da je moje upanje prazno. Očitno živiš iz danes na jutri. Glede tega, pa da je tolko nesreč, navadno niso krivi skuteristi sami, ampak je tu prisoten drug faktor - vozniki drugih dvoslednih vozil. Če bi malo statistiko gledal bi ugotovil tudi to. Največkrat se zgodi, da voznik avtomobila odvzame prednost motoristu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!