Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Bonzy sej če si od benota sosed pa nej ti on pele tvoj motor poleg svojga.

Glede tega tekmovanja je pa itak tko da ne bo nč.

Dejte no a mislte resno da se bo speedrunner pojavu na izivalni tekmi proti državnemu prvaku v skuterjih.Ha ha :D :lol1: :lol1:

Zato lahk na ljubečno kr pozabte.

:hmm: :hmm: ... kaj pa če bo Beno hotu pelat dirkalca in stalkrja?pol pa lahko mojga samo še na streho damo oz. na zadnjo kluko nabijem kot prikolco :P :P Se bom z Benotm pozanimu

Profi: zakjuček bi bil idealno pa kakšno manšo dirko bi nardili, kakšne turistične dirke, z original 50 pol pa 70 pa dirkalno 70..to bi blo najbol :D :D :yea2: :OK: :OK: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega je na kortodromu s bwsom pa heidenau 130 zadaj, spredaj pa se ona stoplasta guma tak polagal, da je zadaj na heidenau gumi tisti rob cist dol zgulo :D tak, da je bla guma cist ovalna

Evo ena moja iz Hajdoš O:-)

post-18-1064943935.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno kam zmečeš use gume z dirk? :hmm:

Včerej je njegov mlajši brat izpit dobu :wacko: pa jh bo on do konca zvozu, k ma ZIPa SP ja :naughty: Drgač pa niso vse glih toko slabe kokr tale nas slik :wacko: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa so drage te skuterske gume za dirko??? :hmm: :hmm:

Savska 1 je 12k seprav komplet dveh gum je okol 25k

Dunlop je pa baje 1 15k seprav komplet dveh gum okol 30k

kr drago :hmm: :doze: :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh fantje, fantje... :D kolk se vi hitr za eno stvar ogrejete. hehe. no, da smo posteni..... benotu dam moznosti, se pravi 2proti3 za njega., za ostale pa, ah, bolj tako.... da, pa ne, ne... :P :devil:

tist mi je pa ce posteno povem mal delc, prite vi u lj., pa se gremo lahk po centru derkat. brez celade :naughty: . tkrt vids pol do ima vecja jajca pizdarije delat, pa zalagat... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh fantje, fantje... :D kolk se vi hitr za eno stvar ogrejete. hehe. no, da smo posteni..... benotu dam moznosti, se pravi 2proti3 za njega., za ostale pa, ah, bolj tako.... da, pa ne, ne... :P :devil:

tist mi je pa ce posteno povem mal delc, prite vi u lj., pa se gremo lahk po centru derkat. brez celade :naughty: . tkrt vids pol do ima vecja jajca pizdarije delat, pa zalagat... :devil:

DEBL!!! :angry: :angry: pizda a razumes da......... :BUA: :fight2:

ah bom raj tih, kse mi ne da razlagat, k bom dobu popezditis!!! :angry: :angry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok maš jajc itd. se kaže na križišču in ne cesti, saj na cesti (po možnosti brez čelade) ogrožaš sebe in ostale udeležence v prometu, pridi v ljubečno in pokaži tista tvoja ''jajčka'' :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne pobek. brez smisla se je voziti po poti brez nenavadnih ovir. PRIČAKUJ NEPRIČAKOVANO, to sta besedi, ki jih ne razumes. sej, nositi celado je lepo, in pametno, ampak, ce pa se hocs dokazati, se pa dokazi brez nje,, samo tako vidiš koliko ti vest pusti da tvegaš. brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne pobek. brez smisla se je voziti po poti brez nenavadnih ovir. PRIČAKUJ NEPRIČAKOVANO, to sta besedi, ki jih ne razumes. sej, nositi celado je lepo, in pametno, ampak, ce pa se hocs dokazati, se pa dokazi brez nje,, samo tako vidiš koliko ti vest pusti da tvegaš. brez zamere.

z razbito glavo........tezko karkoli dokazujes.....

sm bil nekoc isti, pa me je minil.........potem ko bos imel probleme z zobmi, sklepi, revmo, itd..bo mogoce tudi tebe.......

sploh pa men je celada ene 3 resla zivljenje..........pa nism bil jst kriv........

tko da definitivno obvezna oprema.....se ne splaca sparat $$$$$ na njej.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa men je celada ene 3 resla zivljenje..........pa nism bil jst kriv........

tko da definitivno obvezna oprema.....se ne splaca sparat $$$$$ na njej.........

ja meni je celada tudi 3x rešila življenje, zato pa tudi ne sparam $$$ na njej!!

speedrunner: to kar ti delaš je samomor in nič drugega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa sej sm reku eno soboto na dolgem mostu se zberemo, pa lahko vsi pokazejo kaj znajo......(za tiste ki ne vejo je to kr velko parkirišče, in v soboto ponavad ni nobenga....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa sej sm reku eno soboto na dolgem mostu se zberemo, pa lahko vsi pokazejo kaj znajo......(za tiste ki ne vejo je to kr velko parkirišče, in v soboto ponavad ni nobenga....)

v lj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s tao, sam imam nolan celado za katero sem odstel 70000sit. plus daineze jakna in ostalo. no ja, rad bi samo dokazal, da se spretnost voznika, odločenost in iznajdljivost dokažeta le na taki ravni, kot jo omenjam. res je, da nepotrebno ogrožaš sebe in druge, AMPAK, to je edini način da ugotovis kdo si vec upa oz. zna , po domace - kdo je večji psiho :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej točno je ta dolgi most?

upam da ves kje je trzaska cesta............no se peljes od recimo kina vic po trzaski ene 2km in prides do krizisca kjer lahko zavijes na obvoznico. gres cez krizisce naravnost in ene 20m na desni strani se nahaja ta parkirišče.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s tao, sam imam nolan celado za katero sem odstel 70000sit. plus daineze jakna in ostalo. no ja, rad bi samo dokazal, da se spretnost voznika, odločenost in iznajdljivost dokažeta le na taki ravni, kot jo omenjam. res je, da nepotrebno ogrožaš sebe in druge, AMPAK, to je edini način da ugotovis kdo si vec upa oz. zna , po domace - kdo je večji psiho :devil: .

potem to probavaj doma z M-75 in se igraj z varovalko in tega ne pocni na cesti......

aja se neki koji se ti k**** celada za 70 kSIT ce je ne uporabljas......

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jzd sm tudi za dolgi most,

no vids, ti si ze tak, ki daje nesmiselno primerjavo v igro. no ja, pustmo se presenett. :lol1:

????????????

pravim samo to, da ce to ze delas lahko to delas na kulturn nacin (beri izven prometnih površin)

pa se neki, psiho je recimo tist k quartza zalozi do plastike.........in ne un k dela pizdarije po centru...........sej ne pravm da si ti tak, sam upam da si dojel bistvo mojega sporocila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s tao, sam imam nolan celado za katero sem odstel 70000sit. plus daineze jakna in ostalo. no ja, rad bi samo dokazal, da se spretnost voznika, odločenost in iznajdljivost dokažeta le na taki ravni, kot jo omenjam. res je, da nepotrebno ogrožaš sebe in druge, AMPAK, to je edini način da ugotovis kdo si vec upa oz. zna , po domace - kdo je večji psiho :devil: .

Če se nekej bahaš potem dokaž kolk si dober in se ne izgovarjat z enimi bednimi odgovori :BUA: ker ti si izzval s svojim bahanjem potem sprejmi izziv kot ti ga ostali predlagajo, če si res kaj vreden :angry:

V osnovi se sploh ne zgovarjamo kdo si več upa :BUA: :BUA: :BUA: pač pa to kdo več zna :OK: :OK: :OK:

Daleč ti je do Ljubečne, iz Ljubljane :? :hmm: :BUA: a v trgovino ze smes sam brez da te eden za roko pelje :BUA: :BUA:

Kdo je večji psiho :? :doze: :wacko: :BUA:

Vsak ki se ga nafiksa :BUA: :BUA: :BUA: je psiho, a kolko si dober se dokazuje drugače :yea2:

Dobil si cel kup poštenih zelo direktnih predlogov , kako lahko dokažeš kolk si dober :yea2: a zdejle ti je že mal u hlače ušlo :naughty: pa iščeš vsemogoče izgovore :BUA: samo da se nebi blo treba pošten s kom spopast :BUA: :BUA: ja res si upaš :xx: :BUA: :BUA:

Poznal sem nekaj takih, ki so v lokalnem okrožju veljali za super norce :? eni so pod rušo, nekateri pa, ko so se jih kolegi naveličali, da se hvalijo tako kot ti in jim je lokalna slava začela plahneti, so morali slej ko prej pokazati koliko dejansko znajo :yea2: in to na dirkališču :OK: Če že niso kaj rihtali, se pa vsaj hvalili niso več :OK:

Sicer pa , če si boš upal dirkati z mano, ti hudi mladec, psiho, proti meni starčku, na polgonu v Ljubečni, na 15 krogov <_< zaradi mene si lahko tudi brez čelade :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!