Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Hm zakaj pa ne greste na jezersko. Cesta je super prometa pa sploh ni.

Na tisti cesti se res pokaže kdo ma jajca. Še z avti ne upajo it tja. Ampak če fukneš maš zlo mal možnosti da preživiš ker zdrsiš pod ograjo v prepad. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa jezersko :P

Jest po naravi nism divji voznik ampak na tisti cesti pa čist podivjam :devil:

To res leti k svina tm dol...je pa nevarno zlo, ker so eni ovinku ful nepregledni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sva midva z orko sla tm sva res divjala :devil: :OK: !!!!!!

Prehtevala sva vse kar je lezlo! REs je letel :devil: :yea2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jagenčki obmolknejo--haha, res, ob 10 oz 11 uri ali :devil: še kej več, jih je na motosvetu le še nekaj. Jebiga, k ne sedim cel popoldan za računalnikom kot nekateri :P .

Tista ideja o Jezerskem se mi pa zdi zelo, zelo mamljiva! Tako kot je neko napisov--- lahko se ubiješ. To pa je res prava pot da dokažeš koliko te je skup! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jagenčki obmolknejo--haha, res, ob 10 oz 11 uri ali :devil: še kej več, jih je na motosvetu le še nekaj. Jebiga, k ne sedim cel popoldan za računalnikom kot nekateri :P .

Tista ideja o Jezerskem se mi pa zdi zelo, zelo mamljiva! Tako kot je neko napisov--- lahko se ubiješ. To pa je res prava pot da dokažeš koliko te je skup! :devil:

pomoje bl da dokažeš kok ti manka u glav :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedrunner a za dirko z benotam te pa ni dost skup a koko k sploh nč ne omenjaš :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm zakaj pa ne greste na jezersko. Cesta je super prometa pa sploh ni.

Na tisti cesti se res pokaže kdo ma jajca. Še z avti ne upajo it tja. Ampak če fukneš maš zlo mal možnosti da preživiš ker zdrsiš pod ograjo v prepad. O:-)

Kako ni prometa? Zmeri ko sem bil tam sem se moral izogibat tovornjakom in avtobusov ki ti prpeljejo okol ovinka po tvojem pasu, ti pa z glavo že na črti. Samo ovinki so pa res lepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če pa tolk hvalte tiste ovinke, jih grem pa še jest pogledat tja v drugo leto. Letos je že premrzlo za daljše ture... :)

Pa še to fantje, vi kr pejte dirkat, sam da mi ne bo treba na kakšen pogreb it. Brez zajebancije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista ideja o Jezerskem se mi pa zdi zelo, zelo mamljiva! Tako kot je neko napisov--- lahko se ubiješ. To pa je res prava pot da dokažeš koliko te je skup

Mislm speedrunner a bi ti rd ful hitr pod rušo pristov al kva. Na jezerskem se morš vozt normaln drgač si dead.

Pa ne vem zakaj mislš da maš jajca če znaš hitr vozt. Gas stiskat zna vsak butl. Frajer si pa če se znaš brzdat pa vozš čez mest recimo 50-60Km/h ampak po tvojem pisanju sklepam da mim bavarskega dvora nimaš nikol mn kt 100Km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: . Sej sm reku, bolj me jezersko privlači :devil:

Neki me pa res zanima. Zakaj se kdo od vas ne postavi po robu in res samo Benota vnaprej dajete. Tako kot je ŽIVIJO rekel par strani nazaj. :yea2:

Pa ne mislim vse vas, ampak samo nekatere- ti že sami vedo!

Derka z Benotom mi oz. mu ne uide. Že zaradi želje po tekmovanju in adrenalina. Če letos ne pa takoj v spomladi-- 10000%!

Spomlad je zame samo rezerva, če letos nebi uspelo.

In to ne pomeni da rep med noge stiskam; ampak ravno nasprotno! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se ti postavm po robu čeprov sm dirkov samo z cestaki.

Pa tud skuterja nimam več, ampak bi se ti s svojo Cagivo mito čist na izi postavu po robu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se to. A ni lepše tekmovati čez ovinke, če neveš kaj te za njem čaka, kakor pa da vidiš že 100% v naprej. Lahko je zalagat na progi, na takšni cesti pa si napake ne smeš privoščiti! A ni v tem čar tekmovanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mito pa res, končna je če se nemotim okoli 190, v ovinke se pa drži kot gokart.

Tudi to sm že vozil, in s tem motorjem se ne more primerjati nobena druga 125 ccm cestka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No speedrunner čist izi vprašanje.Osebno nimam nč proti teb, ampak zakaj mislš da najbol vozš skutr, pa zakaj se tok hvalš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k.! ISKRENO:

Vozim motor že 8 let, se pravi da sem takrat tudi začel.

V teh letih sm samo enkrat rahlo podrajsal skuter in še to ko mi je na makedamu padel po tleh.

Da pa na dan vidm 50 skuterjev, od tega se jih bo 48 vozilo tako kot dojenček ko shodi.

In do sedaj, s kateremkoli, res KATEREMKOLI sem se šel tekmovat z enakovrednim skuterjem sem ga premagal. Največjo prednost sm dobival na ovinkih.

Ne rečm da vozm najbolj, ampak od ta zadnjega meetinga, ko nas naj bi bilo okoli 50-60, jih je bilo meni oz. lahko tudi tebi podobnih le 10, pa še to komaj.

Večina skuteristov sploh ne zna vozit! Zato pa se tudi dogajajo nesreče. Ampak to govorim za lj. skuteraše, za mariborske nevem.

Hvalm se pa ne, samo pokazati sm hotel kaj znam. potem so se pa začeli napadi name in to je pripeljalo do tega. Lepo da nimaš nič proti meni,. Na začetku sva se s PSI HUNTERJEM pričkala glede gum, ampak sm napisal pač tisto kar vem.

Mogoče tudi zaradi tega, ker grem v krožni promet v kontra starn, ali pa po drugi strani ceste!-dvopasovne! Vem pa da tudi živijo to včasih počne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to govorim za lj. skuteraše, za mariborske nevem.

Ce prides v Mb na obisk bos vido sam kak vozimo od 10ih te ziher enih 5-6 komadov premaga se grem stavit.... tudi v ovinkih.....samo to gledam nas kaj se skup druzimo vedno...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok sem zdej dubu drgačno mnenje o teb. Na začetku sm mislu da si en napihnjen čefurček.Brez zamere.

Ampak zdej sm ugotovu da te pravzaprav mal skrbi za folk k ne zna vozt motorja. Ok spoštujem to sam lahk bi pa mal prej to napisu pa bi lahka organiziral eno učno uro kako se pravilno vozi skuter itd.

Ampak če znaš bi lahko delal tudi drugim zgled in večinoma vozil po pravilih ne pa da take scene delaš.

Me pa mal čudi da še nisi nikol padu.Jst mam za sabo ene 30k km z vsemi motorji pa sm meu ene 6 padcev že.

Mogoče pa še nisi probal položit motorja do konca ker runnerco lahko položiš do tačke.

No če bi biu za učno uro mi pošl PM pa bom probu kej zrihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje! Jzd sm slovenc, pa niti čefurja se ne delam, kr se nočm.

Res nism, pa mam kr velik. Na leto nardim okoli 24000 km, zato vsako leto kupim nov skuter. To ranrco k pa mam ze od lan (180ccm) pa ima ze 42000km.

Do stendra se da ranrco zalozit, zato se mi je tist tud že polomil, sm mogu dat švasat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!