Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

Vedno bolj opažam, da so nekateri posamezniki tukaj vedno bolj samomorilsko usmerjeni :hmm: Če ti paše, da divjaš in misliš, da obvladaš vožnjo, pol idi na neko dirališče (upam da grobnik velja oz. ljubečna) pa tam zaradi mene se po belanci vozi pa polagaj do plastik. Gre pa mi na jetra, ko se hvališ, ko da si največji ulični dirakač vseh časov :angry: Takih je BILO na svetu dost. Povdarek na bilo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala :) Sem počaščen. No, tudi jast bi se prikazal na grobniku s svojim Runnerjem 180(po recimo 5000km prevoženih, da bi se ga malo navado), če bi ga imel. To, da v nevemkolko km nisi imel, dragi speedrunner, še nobene nesreče je bedarija non+ultra. Možni sta dve stvari, al si jo imel pa nočeš priznat, druga opcija pa je, da si novopečeni skuteraš (beri: do 10.000km, pri taki vožnji jih več navadno brez padca ne spraviš na števec), ki ima, kot sam praviš, jajca. Kam jih potem daš pri Runnerju? Ta ima namreč pregrado v sredini. :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še zadnji post zate. To, da statistika pravi, da je pogost vzrok nesreč motoristov, avtomobilist oziroma voznik dvosledega vozila, ki nam/jim zapre pot, sklepam, da boš tudi ti enkrat prišu v statistiko. S takim stilom vožnje seveda. Pa ne želim ti, da bi se ubil, ampak nekak sam siliš v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ponovno spet pretiravate..............tema je ljubljana meeting in ne abotni izlivi, ce bi lahko mal nasega modernatorja citiral.....

torej konkretni predlogi LJUBLJANA (ne grobnik, ljubecna, itd...... )

kaj? kdaj? kje? kdo? itd......

aja zivio jst zihr pridm v soboto, ce bo le lepo vreme mal se izigravat ke na parking.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi ulični dirkači.... :lol1: :lol1: :lol1:

nemorte to tak....:D

Sam najbolje pa je to ko se hočete dokazovat...pol pa npr. tak kot PUBEC...

ko je babo nabasal, vozla pa je skuter...

:ph34r:

SpeedRuner ne bit glasn :heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte speedrunner res je mel sam eno nesreco na pesku k mu je zadno gumo odnesl pa se je zlozu!pa sva midva non stop skupi pa je res se ni mel to vm jst garantiram fnt dobr obvlada zadevo ne profesionalno ampak za ulicnega dirkaca zlo dobr zna dobr predvidevat! :D

tomozuki in ostali ki imaste tolko proti sppedrunnerju:dj ti dam jst mojo runnerco prid do ljubljane ti dam jst motor 50ccm pa bomo dal se speedrunnerju od enga mojga kolega 50tko pa ti jst garantiram ga bom jst prpravu da gre do grobnika al unga druzga pa se bosta pomerla mava pa obadva s speedrunnerjem res ze ful kilometrov za sabo tko da ce hocs se bo tut speedrunner strinju 99% se dobimo pa da vidmo kaj znas ajde spped in ostali javite se jst dam svojo 50 komerkoli

ce ga zmagate razen benota fantje pa ker vam jst motor posodim ce zmagate pa ce slucajno vmes padete vs dobesedno boli kurac lahko ce pa padete pa se zgubite potem vi meni placate popravilo pa se ksn auspuh al pa ksno malenkost zravn kazen mora bit za obe strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ti bom povedal. Runnerc nisem vajen in bi rabo nekaj 100km, da bi se jo navado in obvladal. Počakajte še malo, bom naslednje leto nabavu 180-ko in se vam pridružo na grobniku ;) Mam dosti povedat, ampak tretnuno mam samo fotrovega 1100XX-a s katerim pa se ne mislim dokazovat pred Runnerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je v vsem tem smisel?

Če vam zanimivo rata šele takrat ko ne veste če boste preživeli ali ne je najbolje da se zapeljete v kakšen koridor potem pa tiščite do zidu k nori pa poskušate čimkasnej začet bremzat. Slej ko prej bo na koncu koridorja en zanimiv grafit.

To pisem v mnozini, ker se mi zdi da ni speedrunner edini taksen, saj jih je bilo sodeč po meetingu kar nekaj ki se jim jebe za svoje zdravje.

Sicer pa pridem pogledat na dolgi most, bo zihr kej počohane plastike nad katero se zgelda tako radi naslajate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: no speedruner je res dober voznik. to vem tud jst. je pa res da vcasih prevec misel s spodno glavo _jajci-kot zgorno. ma za sabo ze kr neki kilometrov. jst pravm da po mojih pojmih je dober voznik . mogoce celo boljsi kot si miselte. to je moje mnenje. mogel ga boste videt kako voz pol boste pa spremenil mnenje . ma pa vec al mn res utrgane fore kot so krozni ter nasprotna smer voznje. jebi ga sam enkrat se zvi. se pa strinjam da se to pocne na urejenih poteh za dirkanje ne pa na prometni cestah ali cestah kjer je bolj malo prometa .ker namrec nikoli ne ves kaj te caka za ovinkom. lp :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej noben ni reko, da ni dober voznik, ampak vedno se najde kakšen boljši :P :) Drugače pa se strinjam z Robejom. Naj pride na Pesniški rondo, garantiram, da tudi enega kroga okol ne nardi ;) Se je že kar problem peljat v smeri rondoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tomozuki zakaj je pa tak problem a to je un rondo k gres pol tm na sentilj levo po avtocesti al kje je to mas ksno sliko da si bomo lj fantje lah predstavlal kasn rondo je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas ksno sliko da si bomo lj fantje lah predstavlal kasn rondo je to

Slike mislim da doben nima...Zato pa ga grem jaz popoldne slikat ce nebo vec dezja pa ga bote lahko zvecer vidli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tomozuki zakaj je pa tak problem a to je un rondo k gres pol tm na sentilj levo po avtocesti al kje je to mas ksno sliko da si bomo lj fantje lah predstavlal kasn rondo je to

Problem zato, ker je to ena zanka, kjer se vozi preko celotna severna Evropa. Plus oni dirkači, ki mislijo, da je tam Grobnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče. lahko da ja, lahko da ne. Tuki v lj. pa kokr vem ni nobenega dirkališča, edino kros proge so. Razn če gremo na grobnik :D , tja bi pa šu. :P

kokr pa vidm, je tuki le peščica tistih ki bi si upali tekmovati, in malo morje tistih k me silijo v ljubečno, ker dobro vejo da tja nebom prišel. :P

Mislim, da od Ljubljane do Ljubečne je manj kakor od Ljubljane do Grobnika. Pomoje ne upaš z Runnerjem na ozke zavoje, po Grobniku zna do 160km/h vsak vozit, ker so ovinki dosti bolj odprti. Daj, če bi jas mel 180-ko nebi debatiral, če se grem samo za en dan kopat na morje. Ti pa 60km ne moreš naredit. Ajaj.

Po malo inštrukcij in podatkov od kompetentnih tule na tabli vam povem da tud na Grobniku nimate šans s 180 proti benotu. Saj vem da spet benota omenjam ampak si ne morem kaj da ga ne bi spet malo pohvalil.

@tomozuki saj ne da bi te :BUA: ampak tud ti z XX nimaš šans pa brez zamere. Ostali se pa malo zamislite nad to vrstico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprov spet off topic ampak si ne morm pomagat.......XX vs. ZIP 70.......??????????

kaj ste na glavo padl........ :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo dj pa a ni cist vseen kdo koga premaga a ni namen mitingov pokazat svoje lepotce pa predelave pa druzenje pomoje je ne zdj znanosti delat iz tega je pa res da se eni prevec pohvaljo za ksne stvari sam kasn bi bil pa svet ce bi bli vsi poplni bedn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: no  speedruner je res dober voznik. to vem tud jst. je pa res da vcasih prevec misel  s spodno glavo  _jajci-kot zgorno.

No eno v opravičilo speedrunerju in podobnim: :D Bog je dal moškemu dve glavi, krvi pa za smo eno. Takrat ko misli z "taspodno" je popolnoma nerazsoden :lol1:

Iz lastnih izkušenj vam pa povem, da se na tazgorno splača toliko pazit, da na cesti preživiš, ker MORDA bodo tvoji potomci nekoč tako uspešni kot je Beno, in to je enostavno škoda zamuditi :OK:

Kako je Beno tekmoval na največji dirki doslej, na 2,7 km dolgem dirkališču Adria Raceway, približno 70 km jugozahodno od Benetk, boste lahko prebrli v rubriki Skuterske dirke :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je Beno tekmoval na največji dirki doslej, na 2,7 km dolgem dirkališču Adria Raceway, približno 70 km jugozahodno od Benetk, boste lahko prebrli v rubriki Skuterske dirke :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :yea1: :yea1: :yea1:

komaj čakam poročilo :D :D mi je Beno že sporoču, sam mislm da je bol če vi objatvte točne uvrstitve pa use :)

A je kšn page na netu od te dirke, pa če obstaja kkšn filmčk?? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ ZDEJ FANTEJ, A BO LETOS ŠE KAK MEETING U LJUBLJANI, AL NE!?

K pa ce se kr na Grobniku se za en meeting poleg dirk zmenmo :hmm: Zanimivosti bo ... ogromno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!