Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

ej folk kdaj pa kje bo metting u soboto 18.10.2003????????????????????????????????????

Popravljeno . Popravil jure318
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi prebral par posov nazaj bi vedel da bo pred kolosejem, verjetno pa da bo tko kt zadnjic ob 17h.........beseda organizatorju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Too musch... čist preveč!! Rabmo 50 in 70 ccm!? Kaj pa mislš da pomaga filter (kvečm sfuka če ni taprau)? Pa cilinder ma itak vsak ne :lol1: ?

:lol1:  :lol1:  :lol1:

ka se bojiš da boš zgubu :lol1:

Khm :hmm: , zgubu?? Prot komu?? Več je kategorij, več je možnosti da zmagam? Ker bo v moji skupini manj folka, ne? Če pa je v kategoriji 50ccm velik folka, pol mam več skrbi da zgubim ne?? Jao jao.... Kaj se ti bojiš da bož zgubu, k bi me rad v drugo skupino spravu :devil: ?? Drgač mi je pa useen, al bom zmagu al ne... važno je udeležiti se :D :D :D

Drgač pa, enga naprošam, če ma al lahko zrihta diktafon (al kaj že), tisto napravo k vanjo govoriš in se sliši bolš naokol... ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm  , zgubu?? Prot komu?? Več je kategorij, več je možnosti da zmagam? Ker bo v moji skupini manj folka, ne? Če pa je v kategoriji 50ccm velik folka, pol mam več skrbi da zgubim ne?? Jao jao.... Kaj se ti bojiš da bož zgubu, k bi me rad v drugo skupino spravu  ?? Drgač mi je pa useen, al bom zmagu al ne... važno je udeležiti se   

Drgač pa, enga naprošam, če ma al lahko zrihta diktafon (al kaj že), tisto napravo k vanjo govoriš in se sliši bolš naokol... ??????

Sej prvak meetinga bi bil mogoče clo jst če bi pršu z svojim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bomo vidl kdo bo zmagu !!1 res da bom prvic na meetingu... sam nj vm opism motor da me boste prepoznal :D !!! piaggio nrg rdece barve (i am not a girl) malossi 70,gianelli nrx,polini filter,... pa se dost stvari aja pa koncna je ..no sj boste vidl hehehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bomo vidl kdo bo zmagu !!1 res da bom prvic na meetingu... sam nj vm opism motor da me boste prepoznal  !!! piaggio nrg rdece barve (i am not a girl) malossi 70,gianelli nrx,polini filter,... pa se dost stvari aja pa koncna je ..no sj boste vidl hehehe....

Jst bi zmagu :D No še jst opišem svoj motor. Cagiva mito rumene barve, pospešek od 0-100 km/h v 5,5 sekundah, končna okol 180km/h. Sam maš srečo da ne pridm z njim ker nimam registriranga :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi zmagu :D No še jst opišem svoj motor. Cagiva mito rumene barve, pospešek od 0-100 km/h v 5,5 sekundah, končna okol 180km/h. Sam maš srečo da ne pridm z njim ker nimam registriranga :BUA:

pridem jst pol z kolegovim motorjem ducatti 996 SPS........... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi zmagu :D  No še jst opišem svoj motor. Cagiva mito rumene barve, pospešek od 0-100 km/h v 5,5 sekundah, končna okol 180km/h. Sam maš srečo da ne pridm z njim ker nimam registriranga :BUA:

To ni skutr in neb mogu drag racov vozt z nemu, ampak useen nimas sans prot mojmu Zipu :P mate pa tut sreco da ne pridem z nemu k nimam registriranga :P :P :P ---> :D

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm :hmm: , zgubu?? Prot komu?? Več je kategorij, več je možnosti da zmagam? Ker bo v moji skupini manj folka, ne? Če pa je v kategoriji 50ccm velik folka, pol mam več skrbi da zgubim ne?? Jao jao.... Kaj se ti bojiš da bož zgubu, k bi me rad v drugo skupino spravu :devil: ?? Drgač mi je pa useen, al bom zmagu al ne... važno je udeležiti se :D :D :D

Drgač pa, enga naprošam, če ma al lahko zrihta diktafon (al kaj že), tisto napravo k vanjo govoriš in se sliši bolš naokol... ??????

:D ne ne to je bla sm joke tko al tko bom jst uzadi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni skutr in neb mogu drag racov vozt z nemu, ampak useen nimas sans prot mojmu Zipu  mate pa tut sreco da ne pridem z nemu k nimam registriranga

Kakšne preformance pa ma tvoj zip?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne preformance pa ma tvoj zip?

Take, da Cagiva Mito v pospešek nima najosnovnejših šans :D

ksna stevilka je dobrodosla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi zmagu :D No še jst opišem svoj motor. Cagiva mito rumene barve, pospešek od 0-100 km/h v 5,5 sekundah, končna okol 180km/h. Sam maš srečo da ne pridm z njim ker nimam registriranga :BUA:

mito pa 100 nima tut SLUCAJN notr v 5,5sek, niti podrazno!!!! zalostno je pa to, da se ti prpele en "mal boljsi" 70ccm skutr, pa vs USE mitote nabije do 100km/h pa se naprej nekateri, tko da zase ne veste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne preformance pa ma tvoj zip?

Za hec pojdi na www.i-scooterrace.com pritisni INTRO in THE SCOOTER pa boš videl kaj piše o skuterju v primerjavi z Ferarrijem :naughty: . Pod FULL Results si lahko ogledaš letošnje rezultate, pa Benotov intervju pa nekaj odlomkov z dirke, da nebi dobil občutka, da je ta skuter( srebrn s št 18) kakšen avtsajder :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito pa 100 nima tut SLUCAJN notr v 5,5sek, niti podrazno!!!! zalostno je pa to, da se ti prpele en "mal boljsi" 70ccm skutr, pa vs USE mitote nabije do 100km/h pa se naprej nekateri, tko da zase ne veste.

Kolk pa ma če ma honda NSR pospešek 6 sekund?Mito je pa edina 125cc k ma pospešek pod 6 sekundami.

Glede zipa pa vseen lahk poveste kšno cifro pospeška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za hec pojdi na www.i-scooterrace.com pritisni INTRO in THE SCOOTER pa boš videl kaj piše o skuterju v primerjavi z Ferarrijem  . Pod FULL Results si lahko ogledaš letošnje rezultate, pa Benotov intervju pa nekaj odlomkov z dirke, da nebi dobil občutka, da je ta skuter( srebrn s št 18) kakšen avtsajder

Napiše da ne najde strani. A je link taprav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne preformance pa ma tvoj zip?

Za hec pojdi na www.i-scooterrace.com pritisni INTRO in THE SCOOTER pa boš videl kaj piše o skuterju v primerjavi z Ferarrijem :naughty: . Pod FULL Results si lahko ogledaš letošnje rezultate, pa Benotov intervju pa nekaj odlomkov z dirke, da nebi dobil občutka, da je ta skuter( srebrn s št 18) kakšen avtsajder :D :devil:

sorry sam ta naslov pa ne obstaja!!!! tko da si se mal zaj..u!!!! kaksne kategorije bojo pr dragih a bo tko 50 ccm z sportnimi avspuhi??.... pa 50ccm brez sportnih avspuhov.... :?

pomojm da bi blo tko najbols k ne mors ti dt tm en mutor k ma use upedenan pol pa enga k ma sam blokade vn tle ni logike .....!!! lahka pol tko razdelimo popedenani posebi pa nepopedenani pusebi pol ce bi pa rd su kdo drugprot drugm dragat pa nj gre!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno, a si ti že vozu te runnerce za dirke (malossi) po dirkališču?

men se zdi,da je to ful bl težko vozit kot pa z zipom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!