Skoči na vsebino

Ljubljana - meeting


manjak

Priporočene objave

ce si se zajebov ga pa prodej...baje da folk FUL kupuje ta skuter, pa se dobr bos prodal

ne splača se mi je še prodat (pa še fotr bi težil) mam jo komi 2 mesca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YyEeSs !!!!!dons mate da pridete!!!!!!! usi !!! se mi prou jebe kaksno je vreme oblacno pa tko!!! u glaunm ob 17.00 pred kolosejom !!! :) joke ne me resn uzet da nau frke :)!!!

Prov pol pa pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a maby kdo ve ce speedruner pride??????????????????????

pa jutr ob 17 da  ste mi tm!!!  ce ne bo grdo :) :)  :lol1:

                                        :fight2:

Zadnjič se mi zdi, da sn ga vido pri Aškrčevi Gimnaziji. Stal je poleg nekega NRG-ja, ko ma prednjo felno od Runnerja :D Njegov Runner pa felne od NRG-ja. Kriza ziza :P :)

Res je! Na runnerco ful sede od nrg feltna.

TOMAZUKI: - kj si pa stal, nism prov nobenga vidu, da bi se okol motorja sprehaju?

Bom najbrž pršu, sam res nevem s čem 180 al pa 50.

mal me gru jebe, če ne druga pa vsaj peš pridm pogledat.

Aja, mitota sm mel tud, in ima res naj naj pospeške in končno od 125ccm motorjev. Drgac se pa zip alpa 180 lahk skrijeta prot njemu! Edino začetni štart (10 metrov) zaradi šaltanja imata bolši oz. hitrejši-- paše to mogoče, kr če znaš dobr šaltat jima uideš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm :mellow: Jest dons na žalost ne pridem, ker mi je premraz pa še enmu frendu so včerej motor ukradl!!!! Tko da bom dons rajš mal po Kranju pogledal, če ga kje najdem... :cry:

Uglavnem...fotoaparata z moje strani ne bo :angry:

Lahko pa zrihtam nekak hosting slik, če bo potreba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohka jst neki slikam(če bom dubu digitalca) pa pomoje se jih bo še kej najdl na prejšnem je zivijo neki sliku..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm :mellow: Jest dons na žalost ne pridem, ker mi je premraz pa še enmu frendu so včerej motor ukradl!!!! Tko da bom dons rajš mal po Kranju pogledal, če ga kje najdem... :cry:

Uglavnem...fotoaparata z moje strani ne bo :angry:

Lahko pa zrihtam nekak hosting slik, če bo potreba :D

kermum prjatlu so pa ukradl skutrja? a tistmum kma speedfigta al kpa unga zipa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmu k ga je samo beno vidu (avtomatik) :D K smo zarad njega rabil eno uro iz Kranja do žirovnice :P

Sam je pa avtomatik dost ohranjen pa tko...kr dost je zgubu zdej k so mu ga ukradl, ker ga je hotu glih prodat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem. Kje ste bli junaki? Ej ce sem jest lahko Horneto iz zimskega spanca zvabil, bi pa lahko tut vi prisli... Slaba udelezba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fak ej!!! najprej pravte skor usi da pridete pol ns pa ni blo niti ukol 15!!! fak!! aja pa tist k je z digitalcom sliku nj da gor www naslov na katerm bodo slike pa plis puvej kdaj bojo gor!!

:D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fak ej!!! najprej pravte skor usi da pridete pol ns pa ni blo niti ukol 15!!! fak!! aja pa tist k je z digitalcom sliku nj da gor www naslov na katerm bodo slike pa plis puvej kdaj bojo gor!!

:D :)

kej več v takmu vremenu ne bi blo realno prčakvt.. predlagam, da je naslednji miting 2.maja v Kranju :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da je naslednji miting 2.maja v Kranju :naughty: :OK:

mmmmmmmmmmm na moj roj. dan! Pridem, če dobim darilce od vsakega :lol1: :yea2: :naughty:

Ne, sej se hecam, nočem darila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte povedat kje ste bli :hmm: , kva ste delal :hmm: pa kolk vs je blo :hmm: pa ksne slike prosm!!! :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista ideja da bi bil nasleden miting 2.maja v Kranju je pa men kar všeč-bi se mogoče tud jest prkazu čeprov nobenga ne poznam!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dj nej mi tist k je na meetingu fotografiru posle prek maila naslov strani kjer se lahk slikce vid al pa kr slikce na mail !! :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, samo tko mal vs je blo? Sramota, upam da bojo vsaj slikce visoko kakovostne :)

Jst sem mel upravičen razlog da me ni blo :P

@mjemec-> Sej k smo se prvič dobil tut ni noben nobenga poznal pa še zdej ne morm rečt da se glih ne vem kako poznamo. Malo pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp na mitingu nas je blo res mal .se vid da so nekateri ze dal na zimsko spanje scooterje. slike bojo juter. :OK: sem pa takoj za miting v kranju jst bom prsov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp na mitingu nas je blo res mal .se vid da so nekateri ze dal na zimsko spanje scooterje. slike bojo juter.  sem pa takoj za miting v kranju jst bom prsov

Ja res je bla ful slaba udeležba, pika na i je bla pa to da so pol še nekateri kr dam šli. Šli smo pa sam furo do grada :BUA: . Tko da glede na to da so bili z nami tudi moderatorji smo najbrž nardili mal slab vtis naših meetingov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja sej, udeležba je bla realna. Kaj več js sam nism prčakvov. Pa še prou potrudu se ni noben, da bi mal folk zbral. Tko da dons smo bli sam tisti tapravi s srcem... :P

Bo že bolš spomlad :OK: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!