Skoči na vsebino

Komunikacijski sistemi za čelade, Intercom...


kasti

Priporočene objave

Evo, odločitev je padla in tudi naročilo. Nabavljen je Interphone F5MC za €200. Ima ti. "Anycom", ki omogoča povezovanje tudi z drugimi interkomi, 12ur avtonomije ... http://interphone.cellularline.com/en/prodotti/interphone-f5mc/ Mislim, da za ta denar ponuja največ

In kje bos to nabavil - ce ni skrivnost ? Popust je odlicen (-20%).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem Midland walkie talkie z vox funkcijo sedaj bi rabil še kakšne pametne slušalke in mikrofon z tem da morasta imeti ločen priključek, preko ebaya sem že dobil originalne od midlanda ali ve kdo kje bi kej podobnega dobil v Sloveniji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem Midland walkie talkie z vox funkcijo sedaj bi rabil še kakšne pametne slušalke in mikrofon z tem da morasta imeti ločen priključek, preko ebaya sem že dobil originalne od midlanda ali ve kdo kje bi kej podobnega dobil v Sloveniji ?

Ni potrebno originalnih nabavit. V čelado si vdelaj ene pametne slušalke in mikrofon, za povezavo ti pa kak kolega konektorje skupaj scini. A imaš dva konektorja -jack(mali in velik), ali enega s štirimi kontakti?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni potrebno originalnih nabavit. V čelado si vdelaj ene pametne slušalke in mikrofon, za povezavo ti pa kak kolega konektorje skupaj scini. A imaš dva konektorja -jack(mali in velik), ali enega s štirimi kontakti?

LP

 

Imam posebej konektor za slušalke in posebej za mikrofon malo manjši. Jaz slušalke in mikrofon imam samo je vseskupaj na eno žico, cinit vem sam samo bi mora nekako vedet kera žica je od mikrofona Bom probal tole porihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam posebej konektor za slušalke in posebej za mikrofon malo manjši. Jaz slušalke in mikrofon imam samo je vseskupaj na eno žico, cinit vem sam samo bi mora nekako vedet kera žica je od mikrofona Bom probal tole porihtat.

Odreži kak cm dlje od konektorja, da boš videl na katere pine konektorja grejo katere žice. Pri enih slušalkah imaš maso na zadnjem pinu, predzadnjem pa +mic, pri enih pa pri predzadnjem maso in zadnjem +mic.

 

http://www.ediy.co.nz/site/images/185758.jpg

 

Tule sta obe možni vezavi:

http://4.bp.blogspot.com/-qtfsomVSCCE/UZGRnlRYOrI/AAAAAAAABEQ/Jfz1s_WrA9U/s640/4-pin+3.5mm+headset+connector.png

 

Pri postaji pa je lahko več je možnih vezav konektorjev. Moraš pogledat za tvoje postaje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo obvestilo potencialnim kupcem N-COM bluetooth kit twin.

V Ljubljani in verjamem še kje,se prodaja ta komplet od uvoznika iz Velenja z serijsko napako.

Uvoznik je bil za napako obveščen z strani proizvajalca,a izdelkov ni umaknil iz prodaje in jih pač prodaja

še naprej po sistemu "ako ide,ide"

Za reklamacijo pa 45 dni(zakonskih) za kvazi popravilo.

Vem,da se stvari pokvarijo,da pa take zavestno prodajaš,je pa absurdno.

Torej previdno pri nakupu tega izdelka. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo obvestilo potencialnim kupcem N-COM bluetooth kit twin.

V Ljubljani in verjamem še kje,se prodaja ta komplet od uvoznika iz Velenja z serijsko napako.

Uvoznik je bil za napako obveščen z strani proizvajalca,a izdelkov ni umaknil iz prodaje in jih pač prodaja

še naprej po sistemu "ako ide,ide"

Za reklamacijo pa 45 dni(zakonskih) za kvazi popravilo.

Vem,da se stvari pokvarijo,da pa take zavestno prodajaš,je pa absurdno.

Torej previdno pri nakupu tega izdelka. :BUA:

To je pa huda obtožba, če je to res je velik madež za firmo, do sedaj sem g. Kompari 100% zaupal. Čakam na njegov komentar. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo obvestilo potencialnim kupcem N-COM bluetooth kit twin.

V Ljubljani in verjamem še kje,se prodaja ta komplet od uvoznika iz Velenja z serijsko napako.

Uvoznik je bil za napako obveščen z strani proizvajalca,a izdelkov ni umaknil iz prodaje in jih pač prodaja

še naprej po sistemu "ako ide,ide"

Za reklamacijo pa 45 dni(zakonskih) za kvazi popravilo.

Vem,da se stvari pokvarijo,da pa take zavestno prodajaš,je pa absurdno.

Torej previdno pri nakupu tega izdelka. :BUA:

 

Več sto zadovoljnih uporabnikov samo v Sloveniji ceni lastnosti in prednosti sistema N-Com B1 ter so hkrati očiten dokaz kakovosti, zmogljivosti in zanesljivosti.

Obžalujemo, kadar se zgodi kakšna nerodnost ali okvara, ker tudi sami radi vidimo, da stvari služijo po pričakovanjih. Zato v takšnih primerih ukrepamo hitro ter učinkovito. Paket z mehansko poškodbo USB konektorja smo v popravilo/zamenjavo prejeli danes. Naša ponudba za rešitev nastale situacije je popravilo USB konektorja še danes ali pa zamenjava celotnega sistema z novim ojačanim vpetjem konektorja, ki ga pričakujemo s pošiljko v začetku naslednjega tedna. Hitrje in bolj korektono ne znamo. Nemogoče se pač ne da narediti.

 

Lp, Boris Kompare

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoznik je bil za napako obveščen z strani proizvajalca,a izdelkov ni umaknil iz prodaje in jih pač prodaja

še naprej po sistemu "ako ide,ide"

 

 

Kompi nisi odgovoril na najpomembnejše vprašanje. Ali je to kar je uporabnik napisal res ali ne. Ker, če ste bili od proizvajalca obveščeni o napaki, ne bi smeli izdelka več prodajati.

 

lp

Popravljeno . Popravil matjazst
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi nisi odgovoril na najpomembnejše vprašanje. Ali je to kar je uporabnik napisal res ali ne. Ker, če ste bili od proizvajalca obveščeni o napaki, ne bi smeli izdelka več prodajati.

 

lp

 

Proizvajalec ni izdal obvestila o serijski napaki. Je pa res, da smo v Sloveniji zaznali nekaj primerov grobe uporabe in nespretnih poskusov povezoavnja z USB konektorjem, zaradi česar je prišlo do mehanskih poškodb konektorja. Vsakič smo elektronsko ploščico s konektorjem zamenjali v sklopu garancije. Poleg tega smo proizvajalcu posredovali informacijo o okvari in izvedeli, da bodo v izogib podobnim primerom, za kolekcijo 2015 ojačali vpetje USB konektorja. Nam pa bodo prve primerke poslali že s pošiljko ta teden.

 

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če ste kdaj popljuvali napačnega človeka oziroma podjetje, ste ga sedaj, predvsem ti trent. Uporabniki že več let (sam osebno 9 let) poročamo o več kot odličnem in fer odnosu s strani Borisa (kompi) ter celotnega kolektiva podjetja Compaco, ki vedno poskrbijo za stranke tako kot se spodobi.

 

Verjamem, da so bile vse napake do sedaj odpravljene korektno in brez komplikacij, predvsem pa s poštenim odnosom do strank. Tudi sam imam nekaj takšnih izkušenj in prav kvaliteta Compaca je tista, ki me drži pri proizvajalcu Nolan!

 

Fantje kar tako naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s @poggy-jem.

In tudi dvomim, da bi @trent čakal 45 dni na popravilo, če bi se obrnil na Borisa. Jaz ta komplet uporabljam že drugo sezono pa deluje super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...da ne brskam po 41. straneh. Ali (in kje) je v SLO servis za CARDO SCALA komunikacijske zadeve.??

 

Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam 2 postaje MIDLAND M24-S Zapakirane nikoli rabljene le baterije sem vstavil notri... kupljene 25.6.2014 torej garancija do 25.6.2017.

 

Cena 30€ (nove 39€-imam račun) več na privat...

 

 

http://www.conrad.si/Komplet-PMR-radijskih-postaj-Midland-M24-S,-C1035.htm?websale8=conrad-slowenien&pi=655571

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mi je poslušnost odpovedal en mikrofon.  Če se kaj da zrihtat.....do Britafsitija je vmes itak samo Vintgar pa Hom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam radijsko postajo

http://www.motorolasolutions.com/XU-EN/Business+Product+and+Services/Consumer+Two-Way+Radios/T60

 

Zanima me, kje bi lahko kupil slušalke in mikrofon za komunikacijo med dvema motoristoma

 

Hvala

Tule malo poglej. Mislim da ti bo v čelado kaj podobnega pasalo.

Tele zadeve sem uporabljal pred ene 10 leti.

LP

 

http://www.ebay.co.uk/sch/Radio-Communication-Equipment-/1500/i.html?_from=R40|R40|R40&_sop=15&_nkw=WALKIE+TALKIE+HELMET

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam radijsko postajo

http://www.motorolasolutions.com/XU-EN/Business+Product+and+Services/Consumer+Two-Way+Radios/T60

 

Zanima me, kje bi lahko kupil slušalke in mikrofon za komunikacijo med dvema motoristoma

 

Hvala

hmmm...a v tem primeru moraš vsakič ko hočeš nekaj povedati, držati gumb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja še funkcija VOX pri kateri se oddajnik vklopi ko spregovoriš,vendar je v praksi na mopedu manj sitnosti z dobrim starim PTT se pravi z tipko ki je običajno z velkrotom pripopana na balanco.Ni nič hujšega kot recimo vklapljat žmigovc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaunar Jokl me je v temi o tablici aka GPS prosil da napišem kaj več o SENA 20S komunikaciji...

torej, naj na hitro povzamem....13h pogovorov, HD zvok, domet do 2000m na račun "dual bluetooth" čipovja, do 8 dodatnih povezav, neglede na proizvajalca, glasovni ukazi, glasovna sporočila itd itd...skratka, stvar je "tazaresna", prodajna cena je 269€ za kit ter 489€ za dual kit. Ker sem zastopnik in distributer za SENA produkte v Sloveniji, pa o tem ne bi tukaj kaj preveč razglabljal (reklama). Če koga zanima, naj me kontaktira na privat, pa bo mogoče kasneje bolj pošteno slišati mnenje o SENA komunikaciji od nekoga nevtralnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!