Skoči na vsebino

Komunikacijski sistemi za čelade, Intercom...


kasti

Priporočene objave

pa sem sam nabavil 2 komada, ker cena je res dobra

 

sicer nekaj ogromno nisem sprobaval, ampak po prvih vtisih je zadeva solidna, zvok normalen in dokaj čist, s sopotnico se tudi čisto normalno razumeva

 

razdalje nisem sprobal, ker sva s sopotnico itak na pol metra razdalje :) sva pa sprobala za foro in do 100m je bil zvok brez prekinitev, za več pa ne vem

 

sam sem povezal vsakemu še svoj telefon gor, muzika se sliši lepo, telefonski klici so tudi solidni (sprobano samo do 50km/h)

 

med intercom in telefonom preklopiš z eno tipko, to lahko stori katerikoli in ko drugi prekine oz. izklopi intercom, na to tudi naprava opozori.

 

Sicer pa je kar trotl ziher narejena, nič preveč funkcij, tako da neke zmede pri uporabi ni, gumbi pa so res ogromni in enostavni za upravljanje - to me npr. zelo moti pri interphone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno ima, tudi v avstriji

 

prijatelj je kupil in pravi da je stvar odlicna, seveda za ta denar!

Gdo ve, ali je možno povezati z n-com B5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa nebi vedel

 

pise ne nic, da bi blo zdruzljivo z drugimi intercomi

 

mogoce pa vseeno gre preko bluetooth povezave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je povezava z bluetooth komunikacijo druge firme uspela brez tezav. Za to ceno sploh ni za razmisljati. Nizka cena, tri leta garancije,...

Zdaj me zanima, kako to rec spraviti na Schubert C3. Ocitno ne bo slo drugace, kot da jo prilimam z obojestranskim trakom oz. jezkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem ga zalepil z obojestranskim trakom na C3 Pro

 

je dobra alternativa originalu od schubertha, ki stane 350€...

 

zacuda mi tudi pri 150km/h ne ustvarja cudnih prizvokov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil takšnega

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-BT-interphone-Bluetooth-Motorbike-Motorcycle-helmet-intercom-Headset-800M-/281009950370?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item416d7f8ea2

 

 

Izredno zadovoljen, price-performance ODLIČNO!

 

Moje osebno mnenje je, da priporočam, kdor si pač ne more privoščiti dražjih variant  :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil takšnega

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-BT-interphone-Bluetooth-Motorbike-Motorcycle-helmet-intercom-Headset-800M-/281009950370?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item416d7f8ea2

 

 

Izredno zadovoljen, price-performance ODLIČNO!

 

Moje osebno mnenje je, da priporočam, kdor si pač ne more privoščiti dražjih variant  :yes:

Kako imaš pa urejeno z polnjenjem? Piše da je za UK, kaj potem rabiš še adapter. Koliko časa pa kaj drži baterija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so poslali z EU adapterji, sem vzel pa se mi zdi pri enmu drugemu. Lahko poiščem, če želiš, ampak je tko pri vseh bolj kot ne enako... Če vidijo, da si iz EU ti načeloma avtomatsko pošljejo prave adapterje, vsaj do zdaj sem še vedno imel takšne izkušnje... Drugače pa imaš tako ali tako USB, ki si ga eventuelno lahko priklopiš na drug vtikač, ali pa polniš preko računalnika...

 

Nama je zdržala baterija brez problema nekje 6 ur, potem pa sem dal oba polniti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so poslali z EU adapterji, sem vzel pa se mi zdi pri enmu drugemu. Lahko poiščem, če želiš, ampak je tko pri vseh bolj kot ne enako... Če vidijo, da si iz EU ti načeloma avtomatsko pošljejo prave adapterje, vsaj do zdaj sem še vedno imel takšne izkušnje... Drugače pa imaš tako ali tako USB, ki si ga eventuelno lahko priklopiš na drug vtikač, ali pa polniš preko računalnika...

 

Nama je zdržala baterija brez problema nekje 6 ur, potem pa sem dal oba polniti...

Kaj pa, a to deluje tudi med dvema motorjema (piše cca 800 m), ali je potem to nek drug set?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, a to deluje tudi med dvema motorjema (piše cca 800 m), ali je potem to nek drug set?

 

Deluje tudi med dvema motorjema ja, je isti set, ampak tega še nisem probal, ker se moja vozi z mano, tako, da ti tudi tega ne znam povedat, ali nese tako daleč ali ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to bi blo še najboljš, k ponavad mi na listek vse napiše... Ampak se mi hudiča vedno zgodi, da listek potem doma pozabim  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Torej, je se kaksen uporaben review tele zadeve? http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-BT-interphone-Bluetooth-Motorbike-Motorcycle-helmet-intercom-Headset-800M-/281009950370?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item416d7f8ea2 Ali pa ce kdo ve za kaksno cenovno podobno zadevo, ki preverjeno dobro deluje za pricakovanja opisana spodaj. 

Rabim, kot je ze nekdo pred mano napisal, enostavno zadevo, za pogovor z boljso polovico, kadar greva na foro z motorji. Razni predvajalniki glasbe, radio, navigacija, .... me ne zanimajo.  Koliko dalec dejansko lovi, koliko naprav se lahko med sabo poveze in koliko casa traja baterija. Ta zadeva verjetno lavfa skoz, oz. se ne ugasa avtomatsko?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem uspel probat od cenovno ugodnega je bil povsod križ kakovost (ali bolje nekakovost) samih zvočnikov. Ravno na najpomembnejšem delu škrtarijo.

Še najjboljša rešitev je da kupiš samo BT oddajnik sprejemnik  in ene srednje multimedia slušalke in jih skanibaliziraš za zvočnike in mikrofon. Packarija a mnogo bolje kot tile poceni kiti z zvočniki ki jih dobiš na ebay-u za 3 dolarje in niso niti tolko vredni. Pravzaprav so za en velik K. Tudi z dodatkom ojačevalca so jajc. :/

Tukaj se res lepo vidi toliko denarja toliko muzike. Četudi ma žena lep glas in je pogovor z njo fajn si boš kmalu zaželel možnost glasbe sploh ko se boš jajcal po kakem nalivu...

Jaz sem si kupil eno smet od modrozobega sprejemnika in najn dam klasične slušalke in to je to. Spoji mtelefonm za glasbo ali navigacijo. Glasbe sicer ne poslušam ker je jajc se pripravit. Moram se lotit dobit kaj pametnega za interno vgradit zvočnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem uspel probat od cenovno ugodnega je bil povsod križ kakovost (ali bolje nekakovost) samih zvočnikov. Ravno na najpomembnejšem delu škrtarijo.

Še najjboljša rešitev je da kupiš samo BT oddajnik sprejemnik  in ene srednje multimedia slušalke in jih skanibaliziraš za zvočnike in mikrofon. Packarija a mnogo bolje kot tile poceni kiti z zvočniki ki jih dobiš na ebay-u za 3 dolarje in niso niti tolko vredni. Pravzaprav so za en velik K. Tudi z dodatkom ojačevalca so jajc. :/

Tukaj se res lepo vidi toliko denarja toliko muzike. Četudi ma žena lep glas in je pogovor z njo fajn si boš kmalu zaželel možnost glasbe sploh ko se boš jajcal po kakem nalivu...

Jaz sem si kupil eno smet od modrozobega sprejemnika in najn dam klasične slušalke in to je to. Spoji mtelefonm za glasbo ali navigacijo. Glasbe sicer ne poslušam ker je jajc se pripravit. Moram se lotit dobit kaj pametnega za interno vgradit zvočnike.

Jaz imam tole predelano že ene 2 leti. h**p://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Genuine-Nokia-BH-214-Bluetooth-Stereo-Headset-Dark-Grey-/371158497433?hash=item566ac53899

Dela bp za muziko in navigacijo, za klice je sicer tudi zrihtan mic, ma itak to ni za prakticirat. Slušalk sem pa ene par sprobal v BB in potem ene kupil, jih zrmrcvaril in zmontiral..................boljše kot vsak kitajc ki sem ga sprobal.

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, je se kaksen uporaben review tele zadeve? http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-BT-interphone-Bluetooth-Motorbike-Motorcycle-helmet-intercom-Headset-800M-/281009950370?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item416d7f8ea2 Ali pa ce kdo ve za kaksno cenovno podobno zadevo, ki preverjeno dobro deluje za pricakovanja opisana spodaj. 

Rabim, kot je ze nekdo pred mano napisal, enostavno zadevo, za pogovor z boljso polovico, kadar greva na foro z motorji. Razni predvajalniki glasbe, radio, navigacija, .... me ne zanimajo.  Koliko dalec dejansko lovi, koliko naprav se lahko med sabo poveze in koliko casa traja baterija. Ta zadeva verjetno lavfa skoz, oz. se ne ugasa avtomatsko?

 

Točno to zadevo sva z mojo nabavila približno mesec dni nazaj...baterija zdrži enih 6 ur...dela tudi v dežju...slišnost tam do enih 120km/h potem je pa preveč šumov okoli (oba voziva naked)....lovi kar precej daleč-nima občutka za razdaljo ampak meni je bilo zadovoljivo...v glavnem vredno vsakega centa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela ta zadeva odlično

http://www.dx.com/p/vnetphone-500m-motorcycle-helmet-bluetooth-interphone-outdoor-sports-interphone-black-1pair-403563#.VgDgjfl_v54

 

Že tretje leto baterija drži cel dan brez problema. Kvaliteta zvoka uredu na avto cesti ,ko se ti šumenje vetra poveča ti sam uravnava šume. Kolega je imel istega pa je kupil drugega  za veliko več eur. Pa se je na konec  izkazalo, da je ta boljš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lads & gents,toplo priporočam da že  ob nakupu kahel upoštevate možnost vgradnje slušalk.Vsaj pri Flip-up kahlah ne bi smel biti problem.Ne bo se treba iti modelarstva in uhlji vam bodo hvaležni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!