Skoči na vsebino

Nakup avspuha za Piaggio Typhoon ?


Jack_ass

Priporočene objave

Nameravam kupt nov avspuh za Typhoona.

Mam 70 kit pa blokade vn dane samo mam original avspuh gor in me zanima kerga priporočate??ke se jih da kupt na gorenjskem pa kakšne so cene??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKS ma neko varjanto na zalogi. O kerem si že govoro? Drugače pa je ZX čisto fajn, če boš kupo kaj cenejšega boš dobo šrot (po principu malo dnarja malo muzike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo napiše razliko med leovinči ZX-om in RS-om?? Pa cena?

Ja lahko RS je 3x bol dol zaprt ko pa ZX pa dusilec ma navzdol obrjen ZX pa anvzgor in to je to.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jackass, teb cisto dost leti !

Za nevedne: Dones sva z jackassovim skuterjem burnoute proizvajala na eni jasi. jest se mal sukam, pol pa se pelem tko na en breg počez vsporedno z bregom, spustim gas, se skor ustavm pa dam ene pol gasa, mi pa samo tazadna guma uide dol po bregu in sem se za ene 45 stopinj zasukal z zadnjim koncom na dol. Fuknu sem zlo skoraj.

tr00 br00tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa usran typhoon pa usran 70 kit pa me zanima kasn posran auspuh bi kupu!!!!????

KUP LEOVINCIJA, SICR SO PA PAR TEM NAZAJ O TEM RAZGLABLAL!!!! DICKHEAD!!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti sam priporocam da das enga tacga gor k ti nebo nabil prevec obratov, agregat je zracn hlajen, pa glede na to da mas 70tko kot jst se še hitreje segreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti sam priporocam da das enga tacga gor k ti nebo nabil prevec obratov, agregat je zracn hlajen, pa glede na to da mas 70tko kot jst se še hitreje segreje.

Ja jaz nimam ne vem kakšnih problemov glede pregrevanja. Npr. sem se pelajal iz mb na ptuj pa skorajda vedno poln gas pa je blo vse vredu. Edino pri speljevanju potem te zlo jebe, ker ko daš gas, tak čist počasi začne vlečt pa v obrateh hodi. To je verjetno pregreta kuplonga al pa nekaj na variomatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo napiše razliko med leovinči ZX-om in RS-om?? Pa cena?

Ja lahko RS je 3x bol dol zaprt ko pa ZX pa dusilec ma navzdol obrjen ZX pa anvzgor in to je to.... :)

Kako to mislš da je trikrat bolj dol zaprt? :unsure: :unsure:

Js bi rad sam zvedu razliko med tema dvema v delovanju (beri: kater je bolši :D ) pa ceno če bi mi kdo povedu prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!