Skoči na vsebino

Nakup avspuha za Piaggio Typhoon ?


Jack_ass

Priporočene objave

te se bom še jaz ka joglaso roba, sej si reko da mas valcke doma, pa dobite vsak 1,5l orangine :) pa se jaz bom pomago :D

hehe

reči tomažu naj malo pokaže slike kak smo mi včere pridno šraufali mojiga skuta, pa kak smo ga slekli :D :D

samo ne tistiga filma gor davat ko si me snemo jas pa sn o lei govoro :D :D

ja pa orangino smo tudi dobli, nam jo je babica od robeja prnesla, ko je nehala brat literaturo o chip tuningu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisda, očitno sm res neki stran vrgu... a pol mi ne bo prou pršou k bom kupu 70 kit?? Če bo, sm pršparu na delu, drgač pa iz napak se učimo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisda, očitno sm res neki stran vrgu... a pol mi ne bo prou pršou k bom kupu 70 kit?? Če bo, sm pršparu na delu, drgač pa iz napak se učimo. :(

Ja pol ti bo ze priso prav ce bos mel Corso al pa MHR ker drugace se bo vedno zrlo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi blo smislno zdj zamenat nazaj stari frgazer, tega pa spravt za bolše čase?? A corsa pa MHR(kva je to zaen??) sta vredi kita?? Se bom jutr pr mikemkaniku mal pomenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi blo smislno zdj zamenat nazaj stari frgazer, tega pa spravt za bolše čase?? A corsa pa MHR(kva je to zaen??) sta vredi kita?? Se bom jutr pr mikemkaniku mal pomenu...

Ma ce ti dela dobro pa nena pije prevec ga pusti gor :)

Jap to sta kita Polini Corsa pa Malossi MHR taprava kita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti roba, a prideš k nam na meeting?? Bi se midva mal vkup vsedla pa kšno rekla o teh stvareh. Se mi zdi da je brezveze tukile smetit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da mal opišem prve probleme po predelavi :( ... nč posebnega sam kaj me moti in če je normalno...

-Recimo če se dalj časa vozim 60, pa ga do konca navijem nardi bblu blu bbl, mislm k prej k je biv mrzu pa si ga navil. Ne steče lepo.

-k sm ga dubu je skoču takoj k sm ga stisnu (iz štarta), zdj pa pododm z mesta in ga naprej zamori pol pa šele zleti. Je možno da se je razštelal že??

- pa k spustim gas pa ga hočm tok pelat se ne umiri, čudno se sliši...

Je to normalno?? Oz. kaj narest če ni??

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti roba, a prideš k nam na meeting?? Bi se midva mal vkup vsedla pa kšno rekla o teh stvareh. Se mi zdi da je brezveze tukile smetit...

Kdja ga mate pa ki?KEr meni je masino razpizdlo pa cakam da mi pero malossi dele prinese pa da dobim cilinder nazaj.......pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal spremli LJ. meeting. Zaenkrat datum in sicer 29.8.2003.

Nebo se do takrat moj porihtan......

Razn ce vas bom priso kaj z avtom pogledat....da me bo keri pelo...al pa da nas bo vec slo z avtom... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A mi lahko kdo napiše razliko med leovinči ZX-om in RS-om?? Pa cena?

ZX ti da + 13km/h on RS pa +9km/h

ZX je velik bolši

še bolš pa je polini for race B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo napiše razliko med leovinči ZX-om in RS-om?? Pa cena?

Zx nima not blokade Rs pa jo ima

Zxzx-spacc.GIF

Rsrs-spacc.GIF

Ali zes nekateri zx nimajo steklene volne not sem na neki strani bral do jo moras not dat. LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZX je boljsi. :) rs je precej bolj napolnjen z nekim sranjem notri.

obstaja pa tudi model Z, ki je cisto raven, pa bojda je boljsi od ZX-a, oz. je ljudem v nemciji zlo vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst slišm od drugih da je ZX bolši pa bol hud glas.....

u Nemčiji je RS draži od ZX  :hmm:  :hmm:

mislu sm rečt da je ZX dražji od RS :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!