Skoči na vsebino

Nakup avspuha za Piaggio Typhoon ?


Jack_ass

Priporočene objave

jest mam pa usran typhoon pa usran 70 kit pa me zanima kasn posran auspuh bi kupu!!!!????

KUP LEOVINCIJA, SICR SO PA PAR TEM NAZAJ O TEM RAZGLABLAL!!!! DICKHEAD!!!! :angry: :angry:

Pa kaj še nea veš, da se rit briše z papirjem, ne pa skuterjem, fergazerjem, auspuhom, kitom, kurbnvelo :D in mogoče še kakih posebnim artefaktom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nena vem kaj toega bOnZy-a tak moti ce kdo 1 evprasnje se 3x postavi.....zgleda da je prej na trznici delo kolko je krompri in to ga je vsaki drugi vprasal in posledice so vidne...se se 2x isti odgovor pojavi ponori :o :blink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nena vem kaj toega bOnZy-a tak moti ce kdo 1 evprasnje se 3x postavi.....zgleda da je prej na trznici delo kolko je krompri in to ga je vsaki drugi vprasal in posledice so vidne...se se 2x isti odgovor pojavi ponori :o :blink: :D :D

Ja, počitniška praksa pač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam še eno vprašanje. In JA, sem že nekaj pobrskal po forumu pa eni pravjo tko, drugi pa drugač, pa ne vem zdej. No recimo če kupim ZX-a, pol morm menjat tud frgazar pa dizo pa nevemkaj še vse? Js bi sam tko rad, da bi gor posadu pač nov avspuh pa nč druzga menjal...razen valčkov mogoče. Je tko dobr al ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaki fergazer dko ti je te to reko????Keri je to ijjavo je tudi mogo bit nasekan ko marija......Samo valcke pa federce menjas pa ze dela vse....ne pa fergazer...jojojoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazerja ti ni treba menjat, valjčke menaš (daš lažje not) al pa kr cev športn variomat daš. da bi se pa popolnoma znebil lukenj v speljevanju je pa treba še športna sklopka (en moj frend jo nima in mu ful čudn speluje) ki pa stane 15.000 <_< B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne rabis nove kuplonge pa variatora kupit to pride pri 70-kah v postev :) Tu pa samo valcke pa federce na lamelah menjas in je to to... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, js sm hotu pr mikemkaniku zx-a, pa je reku da je treba še veči frgazar (20k). Sam js sm dau še airbox predelat... a je to pol zato treba da skupaj z večjim dovodom zraka dobi tut več benzina?? Pa to mi je sam Miro Kovič predlagal... aja pa še jajca bi dal stran da v forgazarju ni blokade tko al tko :blink: . Js sm lepo vzel vse skup, pa je mer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, js sm hotu pr mikemkaniku zx-a, pa je reku da je treba še veči frgazar (20k). Sam js sm dau še airbox predelat... a je to pol zato treba da skupaj z večjim dovodom zraka dobi tut več benzina?? Pa to mi je sam Miro Kovič predlagal... aja pa še jajca bi dal stran da v forgazarju ni blokade tko al tko :blink: . Js sm lepo vzel vse skup, pa je mer.

MikMekanik je adijo...nas maetj je mel na predelavi aerox dol pa 3x ga je v ljubljano poslal pa 3x ga je nazaj dobo pa nikol ni vzgal....pol pa sn jaz malo pogledo pa mi je po 15min kresno pa delo tak da adijo...Radi bi pac zasluzli pa tiste ludi vlozli keri se na to ne spoznajo...Sem se tudi sam z njim meno pa me je nekaj mislo glede matejovega narat pa me ni mogo pa je rkeo decko ti pa se spoznas pol pa mi je po resnici povedo.....pa se opraviceval gor pa dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je fedre zafukano menjat? Ker se bojim da bi kej zajebav :unsure:

Ce si zganke al pa cokolino pridno jedo nebo blo problemov :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... blagor teb k znaš, sam men je pa super vse naštelu, pospešuje enakomerno, leti OK, počm dol vsazga k ma samo auspuh gor pa blokade vzun (predvsem v pospeških), motorček pa vid realnih 85-90km/h - js sm ZELO zadovoln kljub visoki ceni, sam to je pa druga... no kaj a sm dobr naredu k sm vzel frgazar (del`orto 19), a je bolš al sapš - sam to mi je važno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nisi fergazerja menjal :) Razlika med fedrcami in fergazerjem je 700sit proti 20.000sit. S tem, da ti slednji prinese večjo porabo in nič kaj boljših zmogljivosti. Fedrce je res težko noter dat, Roba je obupal, jas pa sn se matral z njimi. Nazadnje sem ugotovil po kaki zakonitosti grejo noter :P Če si fergazer kupo si ga posral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikmehanik je pa oderuh, to sn pa zaj lahko vido :) Ti raje drugič pridi sem gor vprašat, kaj je za nardit. Ker mam jas ZX-a, pa 70ccm, pa prenose itd. pa nimam menjanega fergazerja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prides do mene pa se mi sveta trojica&co zberemo na mojem dvoriscu pol pa damo motor v delavnic pa naredimo vse ce dobimo eno orangino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te se bom še jaz ka joglaso roba, sej si reko da mas valcke doma, pa dobite vsak 1,5l orangine :) pa se jaz bom pomago :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!