Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

..in še obilno kosilo na gorenskem koncu po katerm smo bli vsi mal :zzz:

aja..ne iskat hrane na sliki...glejte motorje :eek:

post-4844-1117537517_thumb.jpg

post-4844-1117537577_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeem...očitno sm pr par uploadih nekez zaj...ne zamert..sej mi zravn profila piše da sm še "neznanc"

...sanda..ha...bomo čez cajt kakšno kost vrgli not pa bomo vidli kolk jih bo ugriznlo... :kva2: ....mora šulc mal zemljevide in navtične karte pregledat :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha Eos, ta bwot vn je ratalo brez drekca za ritjo. Od zdej naprej pa pazi se me :kva2:

Kej gre kdo kšn giro u četrtek... Js pa še en skor sigurno d ja :grim (kdo je to pa že sam ve .) ) Destinacija. Bomo vidli od vremena, če bo toplo u hribe, če ne pa po krasu in obali kam :OK: Alora v hribe :lol: :lol1: Mene mika Ponteba in Nassfeld :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O slikice! :OK:

Eos, kaj ti je pri zadnji slikici aparatek zakuhal?? No ja, lepa turca. Mislim da je že čas, da se tja do štajerske odpravimo?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je že čas, da se tja do štajerske odpravimo??  :hmm:

Oooo, tle se pa enkrat popolnoma strinjam s tabo :OK: (sej se tudi drgači ;) )

Route 69 kliče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

route 69 :010 kdaj,kdaj...?!?

js bi šu takoj prvi tedn u juliju 2-3 oz zadnji tedn v juniju 24-25 nekje :hmm: pa rajš u juliju d si zrihtam frai. K za junij ni gvišno d sm frai med vikendom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje, jebovasbog, ko da je Route 69 na drugi strani sveta... :slap: Se popoldne zapeljem tja, malo gor-dol, pa pridem nazaj... Ma dio mio, pridte, das jezst peljem tja... :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje, jebovasbog, ko da je Route 69 na drugi strani sveta...  :slap: Se popoldne zapeljem tja, malo gor-dol, pa pridem nazaj... Ma dio mio, pridte, das jezst peljem tja...  :P  :OK:

pa še jaz se vam pridružim :D , če pa primorski lenuhi :P nimajo časa grema pa sama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še jaz se vam pridružim :D , če pa primorski lenuhi  :P nimajo časa grema pa sama

Ne ti nam primorski lenuhi :fight1: k si spal zadi po ovinkih :lol1:

Ja ben, meni ni težko, en dan vas pokličem in drug dan sm gor. Pa ne se čudit če bo to med tednom :D Meni še lažje med tednom kukr vikende :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ti nam primorski lenuhi :fight1: k si spal zadi po ovinkih

Ja ben, meni ni težko, en dan vas pokličem in drug dan sm gor. Pa ne se čudit če bo to med tednom :D Meni še lažje med tednom kukr vikende

Ma gizmo, ti sam poklič... magari med tednom... .)

Dokler nisem zabasan do konca z delom, bom že zmogel... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, tle se pa enkrat popolnoma strinjam s tabo :OK: (sej se tudi drgači ;) )

Route 69 kliče :whistle:

No vidiš, pa sva se ulovila! :OK:

Katera cesta se skriva za oznako 69?? Al ste meli kej druzga v mislih?? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in Katjuša pa greva od 11.6-15.6 do Dubrovnika.Vmes bova mal kampe prečekirala da si zbereva kam gremo letos na dopust. :OK:

Bi šel kdo zdraven? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo danes v Ljubljano na 3M??

Midva s TC greva.....

Kdaj uletite na 3M :hmm:

Javite da pridem na en sokec al pa na en gelati!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: dobr si to zračunov

Ni, če greste ob 18:03:47 z rid, boste v ljubljani natanko ob 18:49:32. Če boste pa u vrhniki nekje dohiteli enga rdečga megana boste tam ob 18:51:17 ker bo zavijal levo, vi boste pa čakali za it mimo :grim :blink: :lol1:

EJ SM DORE VOLJE. MAM NOVO GUMO :kva2: :010 Jutri pridem na ride probat če je za kej, bo še kdo? Kukr ponavadi, 17:42 bom gor :yea2:

aja, d ne boste spraševali.

Simčič je CAR :worship:

Michelin Pilot POWER 180/55/17

cena: 35.000 z montažo :OK: Če bom še kej kupu edino pr njemu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni, če greste

če ni še nikoli zajca ujel....... :hmm:

pozabu si vračunat, da moram še tankat vmes..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni še nikoli zajca ujel....... :hmm:

pozabu si vračunat, da moram še tankat vmes..... .)

aja :slap: ja, ja, pole bo prou :worship:

Alora, jutre mam popoldan frai. Ob 14h se odpravim od doma in grem. Nevem kam, vleče me v nassfeld sam ne bo zneslo verjetno :hmm: zatorej nimam še destinacije. A je kdo za to d gremo skupej? Se dobimo kje :unsure: pole pa pičmo nekam :unsure: Lahko tudi do jezerskega in nazaj al pa... po želji.

TC, maybe ti :? SCHULTZ, kje si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam bolj po 16.00 fraj...tako da...bolj klavrno...se pa na ridah vidmo....zihr.... :)

SCHULTZ, kje si

sam res...kaj nardijo babe.... :slap:

šulc ne pusti se ji :nono: ...kr komando daj in gasa na motor.... :)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk učeri sem na ridah pozabila pol škatle čikov,in lej ga zlomka to sem ugotovila ko sem prišla domov,nč sem rekla ponje grem in to z avtom k je bla ura že mal pred22h tako da se je že shladilo in ni blo prevroče za v avto,se pravi sem v avto vrgla še eno novo SIRKOVO METLO,tako da zdej rabmo sam še koga ki bi pometal,mogoče ti TC,tako da danes zna bit po 18h brez kamnčka v ovinku pr tribuni,tako da vabljeni na RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!