Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ja boste boste mogoče že jutri,če mi bo zneslo kej na ride ker ob 16:30 imam izpit če pa bo vreme,znam jit z motorjem in pol iz vrhnike na 3M,tako če bo mel gdo željo me lahko pokliče.

zdej pa se odpravljam verjetno še na zadnjo turo :cry: z mojo predrago yamahco

in to nekam v brda po kakšnj češnje za popoldansko malco na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav s šihta. To je taka tuga d bom hmali zaspu :BUA: Zunej dš, zabasano z oblaki okul in okul :glare:

Upejmo d bo vikend lep, ker za v četrtek in nadalje napovedujejo takorečeno POLETJE :doze:

Še malo pa bom prodau motor, rabi kdo mojo CBR-ko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, da bi te uslišali glede vremena......uh, če bo ok, jo udarim za vikend na Krk, da malo odmorimo od službe in učenja in.......a preveč stokam? :hmm:

Sanda, malo slabše sledim postom ma kaj pol, boš menjala motor? No, sej se vidmo ob priliki, ma glih tolko da te bom spoznal, ku rdeča Yamahca mi je vedno padla v oči........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIGGEN ja res se bom poslovila od moje predrage rdečke :cry: ,odločitev je padla v 15 minutah tako da takrat ko si me spraševal še nisem prodajala te pač pa er5.

ampak nič bat mam že novga,srebrno strelo,ob 15h mi še seba pripelje novo targo iz postojne,jeba sam ne bom mela več LJ in cerknški grb pač pa PO,primorka ni kej .) to je res bedno narjeno,k se ne da tablce prenest na drugo vozilo,na tehničnem pa niso imeli našga grba :angry2: tako da ni druzga ostalo kot PO

učeraj sem odpeljala še zadnjo furco pošteno do goriških brd kjer sem načopala 4,5kg češen in jih v razaku na hrbtu prišvercala domov,sem šla z namenom da bomo imeli na ridah češnja party ma je začelo škropit tako da sem šla direkt domov,do petka al pa jutr pa dvomim da bojo zdržale jih bomo verjetn prej pospravli tako da je možno da grem jutr al pa petek še enkrat dol z kufrom seveda,a bi mi šel mogoče gdo družbo delat

za soboto,pa kot sem rekla jaz grem pa če bo treba tud sama,sej se nobenga ne bojim :OK:

tko da zmente se men je vseno gdaj itak mam namen motor ob 10h zajahat pa lahko še kam mal zabluzim do takrat ko se pač dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nič bat mam že novga,srebrno strelo,ob 15h mi še seba pripelje novo targo iz postojne,jeba sam ne bom mela več LJ in cerknški grb pač pa PO,primorka ni kej .) to je res bedno narjeno,k se ne da tablce prenest na drugo vozilo,na tehničnem pa niso imeli našga grba :angry2: tako da ni druzga ostalo kot PO

A ni fajn tko? Zdej boš vsaj motor mela primorski, sej si v primorski sekciji! :P :grim Boš že korak bližje "pravim" primorcem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač pa PO,primorka ni kej .)

hehe...postojnčani smo zakon :yea2: ...če ne mormo drugače babe v postojno pripeljat jih pa z uradniškimi triki spremenimo v postojnčane.....

čestitam na novem državljanstvu :OK: ...od zdaj naprej nisi več čufarka...si torbarka... :P :lol:

za soboto...torej ob 10 štart z rid...neznano kam...ob 12 pa poberemo žana nekje.... :hmm: ja al ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in da dam pol na targo napis PO

LULI

ali pa CURI :hmm: HAHAAHAH

oki doki za soboto,kaj pa za jutr po 14:30 je gdo ki bi mi šel pomagat češnje rabutat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to, kaj bom sam jst še ostal z LJ tablico?? Bo treba poskrbet kaj do naslednje sezone :) pa kakšno drugo tablico najt :)

A je kdo gledal Studio City v ponedeljek? Rugelj je spet prbijal neumnosti :D

Evo pa še en movie, kaj si mislijo Hrvati o nas (je bl slaba kvaliteta).

Lp Burnout

Zlikovci_verilow_.WMV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej sem šele zdej opazu kako slaba kvaliteto mi je nardilo.

Če kdo rabi kaj boljšo PM pa zraven napište mail! Veliko bo pa okrog 1MB (je sprejemljivo za pogledat)

Če pa kdo rabi posnetek pogovora z Rugljem lahko zapečem na CD pa dodam še Zlikovce v dosti boljši kvaliteti.

Aja pa če rabi kdo pesmico Crazy Frog - Axel F. lahko tut zapečem. To je una za na mobitel sam v mp3 pa seveda tut kvaliteta je kul.

Torej PM.

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za soboto...torej ob 10 štart z rid...neznano kam...ob 12 pa poberemo žana nekje.... :hmm:  ja al ne

:eek: ob 10h z rid, pa ob 12h mene pobrat :slap: čaki čaki, kaj kej naklepat v smislu stila vožnje :hmm: Iz rid v NG natanko 1 uro, normalne vožnje čez rebrnice, čez Črni vrh ali podkraj, kšno minuto več... Torej :hmm: Ja js žal pred 11:30 ne morem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem napisal da gremo vmeš še neznano kam...nekam obrnit pol te pa poberemo ko boš fraj in ready....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem napisal da gremo vmeš še neznano kam...nekam obrnit pol te pa poberemo ko boš fraj in ready....

Aha, OK :D

Če bo kej drugače sporočim. Drugače bo edino v smislu prejšnega štarta. Kasneje sigurno d ne... Aja, kaj vi mislte kej doma pojest al se ustavt kje po poti... Če se ustavmo po poti pole lahko gremo že ob 11h z NG če ne pa kasnej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst moram jest :grim ...če vi nočte si bom sendvič naredu.... :)

ob 10 je prezgodaj za kosilo...po novem maj jst zajtrke ob 11.32..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ta je hud. Posebej če si motosvetovc :lol1:

Tip je dozivel brodolom in se je znasel na pustem otoku.

Minevali so dnevi in meseci. Dojel je, da ga nihče ne bo resil.

Začel je graditi nekaksno kolibo in ko je končal, je globoko zaspal..

Ko se je zjutraj prebudil, je nad njim stala plavolasa zenska, prsata,

vitka ...

Ona mu reče:

Pridi k meni, sem na drugi strani otoka.

Prisla sta k njej in on vidi: velika hisa, vse urejeno, .

Vprasa jo, odkod ji vse to.

Pa vse to sem pobrala z ladje, preden se je potopila. ...

Gresta notri, ona ga dobro nahrani .

Rekla mu je, naj se stusira ... ker ona ima tudi toplo vodo ...

bojler na generator . On se stusira, pride ven, zenska

sname modrček,pa hlačke ... in mu reče:

Sedaj pa ti bom dala tisto, kar čakas ze sest

mesecev ...

Tip pa ji reče:

Pa ne me jebat, da imas tudi internet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem po dežurstvu, tako da ni panike za furo. Za manjado mi je vseeno, lahko tudi po poti. Gre pa se do Naßwelda, kajne? Jst itak ne bom imel omejitve km, tako da jih lahko naštepamo tudi 350 v enem popldnevu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem po dežurstvu, tako da ni panike za furo. Za manjado mi je vseeno, lahko tudi po poti. Gre pa se do Naßwelda, kajne? Jst itak ne bom imel omejitve km, tako da jih lahko naštepamo tudi 350 v enem popldnevu. :D

Js tudi nimam neč proti km. Magar če gremo na grossglockner :blink: :OK: :kva2:

Banda: V kolikor koga zanima v nedeljo 19.6 (ta nedelja) je mobikrog rezerviran za penzioniste (nas torej, neprofije). Kdor bi se rad udeležil naj se mi javi še danes oz. najkasnej jutri. Vse ostale info na PM. Aja lih tolko d se ne boste ustrašli. Dan bo "umirjen" torej nobenih profijev in norenja. Vse s pametjo :yes: :worship:

Zaenkrat 100% dva kandidata:

1. Duhec

2. Gizmo

3. punK :?

Rabli bi še kšnga fotografa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi nimam neč proti km. Magar če gremo na grossglockner :blink:  :OK:  :kva2:

Banda: V kolikor koga zanima v nedeljo 19.6 (ta nedelja) je mobikrog rezerviran za penzioniste (nas torej, neprofije). Kdor bi se rad udeležil naj se mi javi še danes oz. najkasnej jutri. Vse ostale info na PM. Aja lih tolko d se ne boste ustrašli. Dan bo "umirjen" torej nobenih profijev in norenja. Vse s pametjo :yes:  :worship:

Zaenkrat 100% tri kandidate:

1. Duhec in Devilish

2. Gizmo

3. punK :?

Rabli bi še kšnga fotografa :P

Sm nardila malo popravkov :P Sicer kar jst vem nisva 100% ampak OK :hmm: Drgac pa ce rabis fotografe, ce greva gor jst iTak ne bom vozila, tko da... sicer nisem profi, ampak kej bom pa ze spacala skupi (najprej mi bo Duhec lekcijo dal, pol pa :photo:)

:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa še jaz šla mal gužvo vam delat,razen če bo imel dragi željo da preživim vsaj nedeljo z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!