Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ah gregso je vidt d nisi prou lih s tle.....rdeče = ruso :grim Torej ruse karokoli že

Gizmić, ma če smo lih pošteni, tudi ti nisi lih od tod... .) ...reče se: ROŠA! :grim Al pa ROŠ'STA... .)

Se strinjaš, a, a?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej TC gdo pa je tebe izvolu za presidenta primorske bande :hmm:

to je logično ne...tisti z najlepšim motorjem je predsednik.....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je logično ne...tisti z najlepšim motorjem je predsednik.....

:)

saaaaaaaaaaaaaax kje si :blink: :lol1: a letalonosilke pa krave tudi štejejo ku motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra ponudba sploh ni za premišlavat sam povej uro in čas

A spustiva Nasfild, pa greva samo na drugi del?! :whistle: :lol1: :naughty: .) O:-)

Ej, kdaj gresta na sever? Že ta vikend? Ker potem odpade vikend varianta Nasfilda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je logično ne...tisti z najdaljšim je predsednik.....

Čaki, čaki TC... pole pa ne moreš biti... :grrr :lol1: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je logično ne...tisti z najlepšim motorjem je predsednik.....

:)

Pol pa se ve da sm tu jaz pa še zmeri je lepo spucan, pa še najstarejši sem po vsej verjetnosti ,dva otroka .............. :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst SM primorka Gregs!! Ne KAO primorka...  :angry: :fight2:  :P So nas lepo učili, da se Notranjska začne pri Postojnskih vratih :yes: To je pa tam, kjer na poti iz Postojne v Planino, v levem ovinku teče nad našimi glavami avtocesta :yes: Če rabi še kdo kako uro geografije, naj se javi :lol:

lp ;)

Čakte zdej mal a ni primorska malo nižje od Postojne vi pa ste kao notranjci no pa sej vas vzamemo tudi za primorce sam sej veste kaj je TC napisu kakšne so obveznosti :lol1: :lol1: :lol1: :love1: :love1: :love1: :friend1: :friend1: :friend1:

MA SMO SE SAMU HECALI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pospravljeni! :yea1:

A ve mogoče kdo za kšno stran na netu kjer bi lohko dubu kšne risbe od motorjev?! :? Ne slike ampak risbe, al pa kš ne grafite. Kej tazga al pej kej podobnega. :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spostovani clani primorske motosvet sekcije...

Se malo pa bo treba napisat v podnaslov Vietato ai minori di 18 anni! :lol: :P

toomuchseksa press :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, čaki TC... pole pa ne moreš biti...  :grrr  :lol1:  :naughty:  :D

ja gregs...sej tudi če vzamemo merilo kdo ma večjega ne boš predsednik no....kaj se buniš.....

:D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gregs...sej tudi če vzamemo merilo kdo ma večjega ne boš predsednik no....kaj se buniš.....

:D  :lol:

ja sam js mam že druge opravke... tku d lahko je tudi kdo drugi predsednik :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš ti opravke ja..... :slap: ustrašu si se ker si vidu da ga boš moral pomerit in boš spoznal, da nimaš največjega...sej vem.... :grim :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gregs...sej tudi če vzamemo merilo kdo ma večjega ne boš predsednik no....kaj se buniš.....

...jaz sem že Sandi povedal :whistle: , da v tej kategoriji pogrnem (tli centimetle)... :lol1: :D Sem moral samo tebe malo ... emmmm... (ne smem reč je*ati)... :naughty: .) :D Se bo duh'c prtožu, da bo treba dat Vietato oglas.... :lol1:

Za kaj pa so prjatli, če ne zato, da te mal je*ejo?! :lol1: :whistle: O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično jaz pa bom članica meritev,kr v vrsto se postavte pa začnemo,ampak ne bo igrala vloga samo veličina in debelina :hmm: tud tehniko bom ocenjevala tko da dam še gregsu mal več možnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj jutre misli jit gdo na 3M,se dobimo ob 17:30 na ridah pojemo uno lubenico in pičimo u lublano,napovedano je oblačno in 25 stopin tko da bo glih provf,ker pol za četrtek in petek pa spet napovedujejo plohe in nevihte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kje pa piše da prcednik mwre bit moški :hmm: in to s tavečjim :hmm: (ma sej govorimo o tavečjem mortorju, ne :? ) Lohko je tud ena punca precednica in to s talepšimi :naughty: (škariki seveda :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa punca ki sprejme največjega oz ma največjo globino :slap:

ej burnaut sem vidla učeri tvoj bajk pred vhodom v citypark,sam ni blo cajta da bi te iskala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa punca ki sprejme največjega oz ma največjo globino :slap:

ej burnaut sem vidla učeri tvoj bajk pred vhodom v citypark,sam ni blo cajta da bi te iskala

Ja bi pa poklicala, sej sem ta druga trgovina na levi Comtron :)

Ma sej ni panike :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte zdej mal a ni primorska malo nižje od Postojne vi pa ste kao notranjci no pa sej vas vzamemo tudi za primorce sam sej veste kaj je TC napisu kakšne so obveznosti  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :love1:  :love1:  :love1:  :friend1:  :friend1:  :friend1:

MA SMO SE SAMU HECALI

Hehe... :D

1. Ne, primorska je od Postojnskih vrat proti morju :fight2: :P

2. Vse bi blo še uredi, če mi ne bi TCja omenu... namreč on je tudi postojnčan :P :lol: :naughty: Al je že opravu svoje obveznosti? :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...  :D

1. Ne, primorska je od Postojnskih vrat proti morju :fight2:  :P

2. Vse bi blo še uredi, če mi ne bi TCja omenu... namreč on je tudi postojnčan :P :lol: :naughty: Al je že opravu svoje obveznosti?  :whistle:  ;)

Bla Bla Bla Bla Bla ..... :lol1: :lol1: :lol1:

Whatever, sej jst sem pa malo notranjca, malo pa že Gorski Kotar, pa se še vedno počutim primorca :D O:-) :yea1: :whistle:

Ne se zdej kregat :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medtem ko se Vi kregate kje je meja med primorsko in notranjsko, sem si v DadeMoto v Monfalconu rezerviral moj bodoči moped...Z750S(metalno plauga). Aha še cena......6579 evrov kar bi blo 1.585.539 sit. Poštena cena za tolko motorja. :OK: Za rezervacijo sem pa potegnu s takvina 500 evrov. Slovenščina ni problema. Ta gospodična, ki mi je vse lepo obrazložila, mi nardila škonto, ker redna cena je cca.7700 evrov, je tudi povedala, da v povprečju proda cca. 2 mopeda na dan v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično jaz pa bom članica meritev,kr v vrsto se postavte pa začnemo,ampak ne bo igrala vloga samo veličina in debelina :hmm: tud tehniko bom ocenjevala tko da dam še gregsu mal več možnosti 

Hvala, Sandica, da nisi pozabila name... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(škariki seveda  )

Fabi, tod pa nimaš konkurence... maš gvišno najlepše... škarike... :blush: ... pa še dva sta... :whistle: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!