Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Draga Sandica :rolleyes: !!!!

Ker si zadnjič z vožnjo po vremenski cesti zmedla vse oblake, ter slabo zmolila oče naš in zdravo Marijo, te prosim in rotim, da nekaj ukreneš :wacko: Temu vremenu ne kaže konca :kva2: pol pomladi je že mimo, mene pa TRRRŽEEEEE :OK:

Po moje bo potrebna še ena panoramska po Vremski cesti in TO ČIMPREJ!!! :D :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cajta jutr štartam na Sardinijo in moli vsak večer do bo dol lepo vreme za SLO sem pa žal pozabila in sem molila da bo lepo vsaj takrat ko pridem nazaj to bo pa v soboto 15maj in uletim zvečer enkrat direkt na motozbor KROKARJEV ki bo v vojašnicas na stari lokaciji upam da se kaj vidimo in spijemo kakšno pivce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a naš fantič ima rođen dan al kaku??

Ja čestitam :yea2: kolk jih pa je 20-21? :? :D :P

Sm pa po douuuuuugem cajtu poštimu kalkulator, pa en pošten firewall gor namestu tku d zdej upam d bom redno z vami :)

Ja u torek na blagoslovu je blo zanimivo, pot domou še bujša (bravo pek) k smo vidli tablo Munchen 25 smo se ubrnli nazaj proti.... :yea2:

Kaj gre kdo pogledat Internautico u soboto če bo wremce?? Js skor 100% d grem, ma popoudne tm okul 2:30... če bo kdo prikolica vljudno vabljen (aja, pek bom js pelu prvi :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pride mogoče kdo na krokarje v cerknico jutri in v soboto???

Drgač pa greva z mojo jjutri na izlet proti obali.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko,še dobro,da imaš samo 125 hondico,k če ne bi moru montirati zaviralna padala :lol1: jest pa še en sodelavec greva verjetno v soboto tam nekje okoli 11 na internavtiko,tako da Žanko če upaš :hmm:

kar se tiče pa Minhna,sej nisem vedu,da je tko blizu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pride mogoče kdo na krokarje v cerknico jutri in v soboto???

:yea2: JEST SE BOM VERJETNO KEJ NARISAL :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko,še dobro,da imaš samo 125 hondico,k če ne bi moru montirati zaviralna padala :lol1: jest pa še en sodelavec greva verjetno v soboto tam nekje okoli 11 na internavtiko,tako da Žanko če upaš :hmm:

kar se tiče pa Minhna,sej nisem vedu,da je tko blizu O:-)

ja sulica mi je reku d mi pr ninji pusti sam 1. in 2. prestavo, ostale vrže vn :D ni vse v divjanju, morš znat lepo pelat, pa niti ne veš d greš mal bl hitro :P

ja za internautiko je pa tko d js spljoh ne grem...dn u šoli zvedu->pazi, bujš d se usedeš če že ne...u pondelk mamo 6 ur, od tega pišemo 5 testou... je a? z se zmešt. U nedeljo mam državno tekmovanje, tku d grem ob 7h in prijem ob 22h. Alora bo sobota, al bo sonce al ne u knigah :BUA: :SS pa itak tku al tku ne bi mogu jt k mam trening do 13h :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sulica mi je reku d mi pr ninji pusti sam 1. in 2. prestavo, ostale vrže vn :D ni vse v divjanju, morš znat lepo pelat

Hahahahahah :lol1: prav SULICA ti je dal ta nasvet ka je večji divjak kot vi mi skupi ..... e Žanko bo treba nasvete od koga drugega jemat .....

:P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko,škoda,ma še slab mesec pa boš mel mir :P bomo pa drugič šli do Munchena,k je že tko blizu :lol1: sej jest sem itak majster za zablodit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko,škoda,ma še slab mesec pa boš mel mir...

:huh: :huh: kašn mesc, sam še ta tedn zdej, pole končamo zaključni letniki :yea2: :yea2: sam d bo na pričevalu 4 pa bo pelo po gradišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahah :lol1: prav SULICA ti je dal ta nasvet ka je večji divjak kot vi mi skupi .....

ja sej gor po krasu lih d sm ga lovu, je tud iskrce delalo kje :wacko: :D sam ni fer k on ma vsaj 10X bl močno mašino, pa enih 6X večjo kubaturo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nazaj B)

In ? Kako je blo?Razpisi se malo, da bomo sline cedili pa ksno slikco prlimi tistopotjo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce slikce :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikc mam full sam so na CDju sej bi kej gor dala pa ne znam.Tako da če bo imel gdo željo lahko vidi CD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejla primorci :kva2: kaj ste vsi na cesti al kaj d vas ni nikjr tole...

Pek ku zmeri sklopljen telefon... B)

Sulica je doma in ima hišni pripor k ga žena n pusti nikamr več (mujesnelasvečkoscilindrapress) :lol1:

Klemen osvaja babe dol po portorožu... :xx: come al solito :wacko:

Jazbec šopa tizga endurota po Kaninu :OK:

Maxija nism vidu že od pantiveka :?

Vale je itak povsot in nikjer :blink: :D

Kaj pa ostali :hmm: hja se dosti več nas tudi ni

u glavnem js sm fertik s šolo, tku d mam cele dneve fraj, od četrtka sm napravu že 600km :wacko: pa še bo šlo naprej, če se kdo pridruži in da kšn predlog kam it bo prou lepo, sicer pa sva rekla s sošolcm d eno nedeljo greva pogledat v Longarone (tm u dolomitih nekje blizu civete) kjer je bil tisti veeeeelik jez k ga je zasu plaz zemlje... upam d bova uresničla to, a je že gdo bil tm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...

Name si pozabu?!?!? :cry:

Na tem jezu nisem bil... Sem bil pa na enem drugem.. tudi tam je ful lepo. Ta je kakih 30 km na Avstrijsko stran... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!