Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

in motor 2000kubikov in 340kilogramov

sem požela veliko presenečenih pogledov ko sem ga postavla iz tačke gor

post-265-1105988073_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viggen sej bi ta jaz dala kakšno fotko gor sam če ti po pravici povem nisem slikala niti ene aprilie :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

No, ok, nekako oprostim TC-ju in SANDI, ma PUNK je pa pravi bandit. Niti ene slikice, zame......pa tolko sem ga mogu slikart po tistih predelavah........ :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahihihooho, viggen spet potegnu ta kratko :yea1: :P Kaj češ, aprilie so bl tku d se jih ne slika, honde pa se ne spuščajo tko nizko d bi jih lahko kar tko slikali O:-)

Zgleda d ste se meli fajn u padovi... Jah, drugo leto, drugo leto... Kolko je bla pej kej ustopnina?

Duhc. kej se gremo kej wozit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

ma PUNK je pa pravi bandit. Niti ene slikice, zame......pa tolko sem ga mogu slikart po tistih predelavah........ :glare:

predelavah?! :eek: pa ne bandit!! bandit je eos!! in to 600:)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, da ne bomo tekli! Sicer pa buhvari da bi vsaj enkrat potegnu z mano. :cry: In kaj zdej mešaš Hondo vmes, ku noben je ni omenu, kaj šele da bi jo sliku..... :kva2:

Punk, da te ne bom za j. primu! :xx:

TC, hvala, ti si pravi kolega! :)

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, da ne bomo tekli! Sicer pa buhvari da bi vsaj enkrat potegnu z mano.  :cry:  In kaj zdej mešaš Hondo vmes, ku noben je ni omenu, kaj šele da bi jo sliku..... :kva2:

Je, duhc je omenu hondo :P Pravim d se honda ne spušča tko nizko d bi jo lahko navadni smrtniki slikali :afro1: se hecam no, ti zmeri uzameš use tko resno.... s tabo pa ne bom potegnu dokler boš tiste makarone furou :nono: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes ugotovu,da si bom mogu nove rokavice kupit :( me je pr -6 u roke zeblo :blink:

Duhec a tebi tud zjuri u 4 marči na asvaltu kople zadnja guma k menjavaš ku meni :hmm: mogoče pa guma ni uredu :? ma zna bit da je asvalt zmrznu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes ugotovu,da si bom mogu nove rokavice kupit :( me je pr -6 u roke zeblo :blink:

Duhec a tebi tud zjuri u 4 marči na asvaltu kople zadnja guma k menjavaš ku meni :hmm: mogoče pa guma ni uredu :? ma zna bit da je asvalt zmrznu :whistle:

aa, asvalt ni neč kriv, motorju mal majn konjou nafutrat pa bo :grim mal mrez je ja d bi se furou okul z mopedom pa nej bojo še take rokavice ku čejo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!