Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

...sedaj pa med 8 in 9 litrov!

Če neko vozilo spije več kot jaz :lol1: ,

ga takoj pelem k serviserju (al pa zamenjam) :hmm:

Servis vabi!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pubi ..... zakaj servis ? ... odvisno kako voziš ..... men hornet pije med 5,5-10 .... stem da se mi zlo pogosto pije čez 8litrov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja res ni nedeljska :P...

Bom danes naredil 200km na lep način in bom videl rezultat. Upam, da ne bom ugotovil kaj skrb vzbujajočega :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

aloha. A se mi lahko kdo javi, ki si je zmontiral druge auspuhe (akrapovič, wings...). me hudo zanima kakšen zvok zadeva proizvede. nebi rad kupil pa potem ugotovil, da to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal Wingsa in je :OK: .

Akrapoviča nisem. Zgleda pa podobno.

Za Wingsa ceno vem, bi pa prosil najnekdo napiše ceno še za Akrapoviča, ker enkrat naslednji teden mislim zamenjati in me zanima razlika v ceni.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Curi" a to si zamenjal samo zadn lonc ali komplet izpuh, a si moral tudi kej elektroniko nastavit, ker če samo zadn lonec zamenjaš nej bi motor slabše šel zaradi lamde in elektronike :hmm:

Popravljeno . Popravil Foggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wings 100.000

Akrapovič 180.000

Street Legal/racing Leo VInce cca. 70k SIT (pri meni) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Street Legal/racing Leo VInce cca. 70k SIT (pri meni)  B)

No, ta tarifa pa da tudi meni razmišljat.

1) Ali se da dobit kakšen foto?

1a) cena je cca, kako pa je z montažo?

2) Tudi mene zanima, kako je potem z elektroniko, ker po mejem predvidevanju lambda sonda odpade? :?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ups ... sem malo prehitel. LeoVince še nima lonca za FS6.

2. cca pomeni +-2k ... montaža je pa tako enostavna, da je škoda, če je ne narediš sam, lahko pa ti tudi pomagam. Itaq vse paše tipitop :)

3. lambda sonda (če sploh je) je verjetno kje prej in ne na loncu ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... glede na to, da bosta lonca verjetno 2 bo pa cena malce višja a ne dvakrat višja. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotcko a mas tud za jurja fazerja kej na lagerju? cena, videz, glas, a je treba kej nastelat fergazarje in podobna jajcka, recimo exup, ali so karakteristike kaj drugacne...????

aja, a je slip on a je bolt on a je komplet s krivinami...???

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ups ... sem malo prehitel. LeoVince še nima lonca za FS6.

Na njihovi www je za leto 2004 v programu tole:

FZ6-S FAZER i.e. 2004 slip-on (oval racing cons)

Žal pa ni slike :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Curi" a to si zamenjal samo zadn lonc ali komplet izpuh, a si moral tudi kej elektroniko nastavit, ker če samo zadn lonec zamenjaš nej bi motor slabše šel zaradi lamde in elektronike :hmm:

Napaka.Ne gre nič slabše.Boljše pa, ja :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Curi" a to si zamenjal samo zadn lonc ali komplet izpuh, a si moral tudi kej elektroniko nastavit, ker če samo zadn lonec zamenjaš nej bi motor slabše šel zaradi lamde in elektronike :hmm:

kolkr sem jaz vidu curijevo fazerko ma čist predelano pa preštelano mende je še neka zakrilca gor montiral :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem, kaj bi lahko bilo?

Ko sem se na poti na morje nekaj časa peljal v koloni pribljižno 40 na uro mi je začel motor cukati. Se pravi ko sem dal gas mi je najprej "počepnil" nato pa potegnil. Ko sem se ustavil tudi na mestu ni delal, kot bi bil brez štantgasa. Ko sem ga po 10 minutah prižgal je delal normalno. Na morju sem se vozil brez problemov, zadeva se je ponovila tudi na poti domov. Motor sem odpeljal k serviserju pa ni ničesar ugotovil, diagram na PCju ni zaznal nobene napake. Opazil sem pa da mi motor popije občutno več bencina kot ponavadi.

Lp, z1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi www je za leto 2004 v programu tole:

FZ6-S FAZER i.e. 2004 slip-on (oval racing cons)

Žal pa ni slike :unsure:

hja ... v ceniku še nimam, ampak moramo itaq počakat na konec avgusta, ko se vrnejo iz dopustov. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kdo že nabavil višjo šipco za novega FZ6 Fazerja in kako je potem z vetrno zaščito. Kje se da zadeva dobit in koliko stane? Ali je original od Yamahe ali pa od kakšne druge firme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil in je še vedno zapakirana,je original od yamahe,po pričanju barona se zelo obnese,jo pa prodam 10% ceneje od nove,za ceno moram pogledati,ker ne hodim na dolga potovanja jo ne rabim,tel 040-266-666

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To je bilo za pričakovati, da se bodo cene motorjev spustile, noben trgovec noče imeti zalogo motorjev starega modelnega leta. V TC-ju imajo 1-2 Fazerci že celo poletje pa ju ni še noben odpeljal, pa spomnite se kakšni navali so bili spomladi...lahko je pa folk spoznal, da to ni to... :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem, kaj bi lahko bilo?

Ko sem se na poti na morje nekaj časa peljal v koloni pribljižno 40 na uro mi je začel motor cukati. Se pravi ko sem dal gas mi je najprej "počepnil" nato pa potegnil. Ko sem se ustavil tudi na mestu ni delal, kot bi bil brez štantgasa. Ko sem ga po 10 minutah prižgal je delal normalno. Na morju sem se vozil brez problemov, zadeva se je ponovila tudi na poti domov. Motor sem odpeljal k serviserju pa ni ničesar ugotovil, diagram na PCju ni zaznal nobene napake. Opazil sem pa da mi motor popije občutno več bencina kot ponavadi.

Lp, z1

To je pač elektronski ajnšpric, lambda sonde in ostalo sranje, ki bi se mu na motrju osebno z veseljem v velikem loku izognil, a izgleda v bodoče ne bo šlo.

Je pa opisani sindrom precej fiatovski in ga japoncu nebi pripisal - a izgleda da ima nižanje cen lahko tudi pri japoncih negativne posledice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!