Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Jaz imam akrapovičev izpuh in odstranjen katalizator.. če si to imel v mislih?

Mislim da je to vse kar se da odstranit.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano, ne da se mi brati cele teme. Zanima me katero olje vliti not zdaj na prvem servisu? Na voljo so Motuli in Silkoleni

tudi za to obstaja funkcija v iskalniku - isces besedo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam akrapovičev izpuh in odstranjen katalizator.. če si to imel v mislih?

Mislim da je to vse kar se da odstranit.. :P

sam menjal si auspuh ?

obrati se niso nic spremenili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam menjal si auspuh ?

obrati se niso nic spremenili ?

Zakaj bi se pa obrati spremenili? :blink:

Saj te tko al tko na koncu elektronika odklopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še komu od vas menjalnik ful razbija? Skor vedno ko menjamv 1., od 1. do 3. in pa od 3. ali pa 4. do prve...

To mi ni všeč. Notri pa je olje motul 5100, motor ima 2000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...pa bom tudi jst dočakal motor :OK: :D ...če bo vse po sreči bo v soboto doma Fazer s2 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še komu od vas menjalnik ful razbija? Skor vedno ko menjamv 1., od 1. do 3. in pa od 3. ali pa 4. do prve...

To mi ni všeč. Notri pa je olje motul 5100, motor ima 2000km

Pred prestavljanjem držiš šalthebel z nogo gor, potem pa samo spustiš gas pa sklopka.

Za šaltanje dol pa vmesni gas. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa sem začel delat prve kilometre z novim mopedom. Mašina je odlična, motor pa za moje potrebe popolnoma nevozen, ker me mal poza j..e. Zdaj eksperimentiram z drugimi krmili, pa bomo videli.

No zdaj sem preizkusil še tri rogovile. Niti ena ni bila slabša od originalne. Odločil sem se, da bom montiral malce zožano krmilo od Yamahe XJR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo že kaj igral s predelavo original ispuha? Je možno kje dobit kakšno skico kako je izpuh sestavljen v notranjosti?

Na avto net se prodaja en tak predelan...če ima kdo kake info kakšen glas ima zadeva se priporočam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...pa bom tudi jst dočakal motor :OK: :D ...če bo vse po sreči bo v soboto doma Fazer s2 :OK:

:eek: kje si ga oa "Kupil" ??

ker tlele po LJ ga nimajo nikjer na zalogi in se bo cakalo vsaj se 10-14 dni (baje)

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se pa obrati spremenili? :blink:

Saj te tko al tko na koncu elektronika odklopi.

kako to mislis elektronika odklopi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam menjal si auspuh ?

obrati se niso nic spremenili ?

Obrate boš spremenil z prvm manjšim zobnikom, oz. več obratov za enako hitrost kot z originalnim zobnikom, s tem povečaš tudi odzivnost motorja.

kako to mislis elektronika odklopi ?

Mislil je na blokado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ce ste fazerko ze kaj dvigovali na zadnjo kolo. Jaz sem jo parkrat probal in samo z gasom ne gre, ker mašina ne potegne zadosti. Tako da mi je uspelo tako, da sem se v prvi vozil na okoli 9k obratov, potem pa sem zategno gas, pa kr močno dvignil bilanco. No uspelo se mi je odlepit, ampak zanima me, če ma še kdo kako bolj varno dvigovanje, ker sem res moral fejst cuknit bilanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še komu od vas menjalnik ful razbija? Skor vedno ko menjamv 1., od 1. do 3. in pa od 3. ali pa 4. do prve...

To mi ni všeč. Notri pa je olje motul 5100, motor ima 2000km

JA JA JA Tud men je ta menjalnik neki cuden...sicer je to moj prvi tezki motor sam se mi zdi vseen cudno...vcasih ko saltam iz prve v drugo se mi prizge zelena lucka (N) hehehe pol pa za hudica ne gre v 2. damn... pa vcasih tud nece dol iz druge v N...morm tok sklopko spustit...da se micken premakne neki not...ka ti jaz vem kaj samo se cuti...potem pa gre v N...na sploh se mi pa zdi da poka k pr norcih tale menjalnik...ka pa vem...ocitno nisem edini k ma tak feeling...pa sem se ze pogovarjal pa so mi vsi razlozil da je normalno da me skor iz motorja vrze ko dam iz N v 1. na semaforju..heheheheheeheheh LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrate boš spremenil z prvm manjšim zobnikom, oz. več obratov za enako hitrost kot z originalnim zobnikom, s tem povečaš tudi odzivnost motorja.

Mislil je na blokado.

ja

sam pri meni je problem pri stangasu in na stojalu, obrati nihajo, ce pa zaprem mal auspuh se umiri maschina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno vprašanje. :? Rad bi zamenjal nosilec tablice na moji yamahi pa me zanima če je kdo že kej delal to doma, ker jst tega nebi kupoval ampak bi naredil sam. Če ma kdo kakšen nosilec, čimmanjši pa da ga je naredu sam, bi prosu da ga poslika pa pokaže pa kake mere bi ble koristne. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno vprašanje. :? Rad bi zamenjal nosilec tablice na moji yamahi pa me zanima če je kdo že kej delal to doma, ker jst tega nebi kupoval ampak bi naredil sam. Če ma kdo kakšen nosilec, čimmanjši pa da ga je naredu sam, bi prosu da ga poslika pa pokaže pa kake mere bi ble koristne. hvala

Vzami meter in svinčnik, premeri, nariši. To je to, pol samo en kost pleha ukriviš in nekam našraufaš. Sej ste živi, jao...

Pa glej da ne bo pleh premehek ker se ti bo use treslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno vprašanje. :? Rad bi zamenjal nosilec tablice na moji yamahi pa me zanima če je kdo že kej delal to doma, ker jst tega nebi kupoval ampak bi naredil sam. Če ma kdo kakšen nosilec, čimmanjši pa da ga je naredu sam, bi prosu da ga poslika pa pokaže pa kake mere bi ble koristne. hvala

Odžagal sem plastični nosilec tablice, tako, da žmigavci še ostanejo zraven.

Zapigal sem kos pleha pod kotom, zvrtal dve luknji, kos pleha prišravfal na mačje oko, tablico pa prinetal s pop neti.

Znajdi se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami meter in svinčnik, premeri, nariši. To je to, pol samo en kost pleha ukriviš in nekam našraufaš. Sej ste živi, jao...

Pa glej da ne bo pleh premehek ker se ti bo use treslo...

Odžagal sem plastični nosilec tablice, tako, da žmigavci še ostanejo zraven.

Zapigal sem kos pleha pod kotom, zvrtal dve luknji, kos pleha prišravfal na mačje oko, tablico pa prinetal s pop neti.

Znajdi se.

Bom nekak probu. :naughty: Ne bi rad rezal originalnega nosilca, naredil bi rad kompletnega, tudi z nosilci za žmigavce. Zato sprašujem, če ma kdo kake mere. hvala vseeno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nekak probu. :naughty: Ne bi rad rezal originalnega nosilca, naredil bi rad kompletnega, tudi z nosilci za žmigavce. Zato sprašujem, če ma kdo kake mere. hvala vseeno :worship:

Mere rabiš??!

Tablica veš kako velika mora biti? -Predvidevam da veš...

Smernike veš kako velike imaš (oz. naležno površino kjer se prišravfajo)? -Tudi verjetno veš...

Mesto pritrditve? -Pa tudi poznaš...

Vzemi 3mm debelo Alu pločevino in izreži ven. Lahko pa se postopiš elegantne rešitve, narišeš v ACAD-u in daš vse skupaj odrezat na laser.

Še kaj?? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!