Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

To me ne skrbi, kako sčistiti to, ampak zakaj je do tega prišlo in če so lahko kakšne zaskrbljujoče posledice tega.

A ve kdo razlog, zakaj je prišlo do tega in čemu je namenjena tista odprtina, iz katere je to priteklo ven.

Hvala v naprej.

LP

moj sv ima podobno odprtino na podobnem koncu in je namenjena odtekanju vode iz kanala svečke nad glavo, ker ko pereš ali se voziš po dežju se votri nabere voda in nekje mora odteči v primeru da se zaradi vročine ne izhlapi. in predvidevam da se ti je okrog svečke nabrala svinjarija prah, blato ipd. in malo vode pa je odteklo ter zasušilo...

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknja je tam zagotovo z namenom. da nekaj priteče iz nje :naughty: Kot neke vrste "iberlauf". Ko je nečesa preveč, tam odteče. Tudi iz tanka ti bo bencin po cevki stekel, če ga bo preveč... :blush: Po moje pa je priporočljivo, da malce opazuješ to luknjo. :eek: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te moti odtekanje jo lahko zamažeš s kitom in pobarvaš z željeno barvo... Rjavina bo misteriozno izginila, v bazenčku okoli sveč pa se lahko naseli kakšen žabji parček. Ni lepšega, kot sedet pred garažo in s pivom v roki poslušat žabje petje... :naughty:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi premaknil stopalke pri FZ6 za kak centimetr nazaj, use skupaj naj bi zgledalo nekako tako...

1390_0.jpg

PE062B.jpg

Zanima me če je že kdo delal kaj podobnega in kako, ker tale set na sliki je malo drag, in sicer 440€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kaj naj bi se dalo narediti na original auspuhih od FZ6 (4k km) da bi bil motor malo bolj glasen ?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kaj naj bi se dalo narediti na original auspuhih od FZ6 (4k km) da bi bil motor malo bolj glasen ?

:rolleyes:

Dodaš mu radio, pa bo bolj glasen :D :evilgrin:

Nisi točno definiral glasnosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bi bilo najboljs pod sedez, mogoce glih ne bo najmanj dela,

je pa po mojem najbolj estetsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tudi sam sem se začel malo zanimati za tale motorček, pa me zanima če obstajajo stranski nosilci za kufre.

Pomožnosti če ima kodi kakšno sliko kako bi zgledalo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Tudi sam sem se začel malo zanimati za tale motorček, pa me zanima če obstajajo stranski nosilci za kufre.

Pomožnosti če ima kodi kakšno sliko kako bi zgledalo.

Lp

Da, obstajajo. Preglej stran od Kappe in Givi-ja in našel boš konkretne informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjal prvic gumo

zadnjo pa tudi ne :naughty:

gumo si menjal? kaj si dal pa gor?

me res zanima... kake gume kaj vozite na svoji fazerci ? :naughty:

pri meni je (zaenkrat) se original dunlopka...zaenkrat kr vredu, samo profil neki pobira :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gumo si menjal? kaj si dal pa gor?

me res zanima... kake gume kaj vozite na svoji fazerci ? :naughty:

pri meni je (zaenkrat) se original dunlopka...zaenkrat kr vredu, samo profil neki pobira :evilgrin:

Prej sem imel Dunlop D220, sedaj sem dal gor Metzeler Z6. Razlika je kar se tiče voznih lastnosti kot noč in dan v prid Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se morda komu dogaja, da bi se zaradi izpuhov pretirano grel sedež? Včeraj je mojo sopotnico skoraj opeklo. Naredila sva nekaj manj kot 200km, resda v precej vročem vremenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se morda komu dogaja, da bi se zaradi izpuhov pretirano grel sedež? Včeraj je mojo sopotnico skoraj opeklo. Naredila sva nekaj manj kot 200km, resda v precej vročem vremenu.

Ob počasni vožnji skozi mesto je res kar malo bolj vroče, ker se ne hladi toliko, a ob normalni vožnji, se pa zadeva ohlaja sproti ;). Če ima tvoja sopotnica primerne motoristične hlače, ne bo nič čutila, če ima pa kar kavbojke ali kaj podobnega, pa raje ne bom izgubljal besed :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gumo si menjal? kaj si dal pa gor?

me res zanima... kake gume kaj vozite na svoji fazerci ? :naughty:

pri meni je (zaenkrat) se original dunlopka...zaenkrat kr vredu, samo profil neki pobira :evilgrin:

Jaz imam pilotko road 2 Michelin. Menda zelo dolgo zrdži vsaj po 8000 km tako kaže obnese se pa odlično pri sport touring vožnji tudi v dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem mnenja o gumah, pa ste me čisto zmedli :). Zdaj pa ne vem več, kaj bi; dejstvo je, da gume moram menjati, hvalite vsak svoje, Dunlopa nočem več, kaj naj dam pa na svojo Fazerco pa ne vem :D, nagibam se k Michelin-ki Pilot Road 2, kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem mnenja o gumah, pa ste me čisto zmedli :). Zdaj pa ne vem več, kaj bi; dejstvo je, da gume moram menjati, hvalite vsak svoje, Dunlopa nočem več, kaj naj dam pa na svojo Fazerco pa ne vem :D, nagibam se k Michelin-ki Pilot Road 2, kaj pravite?

Zaenkrat sem vozil samo bridgestone bt 020 dve sezoni, sedaj vozim michelin pilot power. Za primerjavo med tvema dvema modeloma lahko rečem, da je bridgestone malenkost boljša ( hitro se ogreje, dober oprijem v dežju in suhem, zalivk ne mara, se mi zdi, da na črtah pretirano ne zdrsuje oz. drži bolje kot michelin, za moj stil vožnje zdržala 8k km - obrabljena do roba ). Michelin-ka se za ogrevanje rabi malo več, v suhem drži odlično, v dežju še ni testirana :D , zalivke je ne motijo pretirano, kolk km pa bo zdržala pa bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se bo slišalo malo čudno, ampak na moji fazerci je original guma dunlop d252 in moram rečt, da sem z njo zelo zadovoljen. Pobira jo enakomerno, od roba do roba. Zdrsnila pa mi je samo dvakrat, enkrat na politem olju in drugič na mokrem prehodu za pešce ko sem malo preveč odprl plin. Tako da, če se le dobi v redni prodaji, priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!