Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Zaenkrat sem vozil samo bridgestone bt 020 dve sezoni, sedaj vozim michelin pilot power. Za primerjavo med tvema dvema modeloma lahko rečem, da je bridgestone malenkost boljša....

Kako se kaj obnese bridgestonka pri bolj športni vožnji v primerjavi z michelinko? Ni res, da je bt-020 bolj trda guma in nekako bolj primerna za touring vožnjo, medtem, ko je pilot power 2CT ob robovih mehkejša, po sredini trša, iz česar sklepam, da bi mogla michelinka držati bolje v nagibu? :doze: Ali pač ne? :hmm:

Ali pa se da tudi z bt-020 peljati do roba gume? :huh: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se bo slišalo malo čudno, ampak na moji fazerci je original guma dunlop d252 in moram rečt, da sem z njo zelo zadovoljen. Pobira jo enakomerno, od roba do roba. Zdrsnila pa mi je samo dvakrat, enkrat na politem olju in drugič na mokrem prehodu za pešce ko sem malo preveč odprl plin. Tako da, če se le dobi v redni prodaji, priporočam

Motor pa imaš letnik 2007 ane :D

Jaz imam Dunlop-ke gor, pa mi niso kaj preveč všeč :D, se ne obnašajo tako kot bi pričakoval od njih :), vsaj jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se kaj obnese bridgestonka pri bolj športni vožnji v primerjavi z michelinko? Ni res, da je bt-020 bolj trda guma in nekako bolj primerna za touring vožnjo, medtem, ko je pilot power 2CT ob robovih mehkejša, po sredini trša, iz česar sklepam, da bi mogla michelinka držati bolje v nagibu? :doze: Ali pač ne? :hmm:

Ali pa se da tudi z bt-020 peljati do roba gume? :huh: B)

Kaj je zdaj bolje Pilot Road 2 ali Pilot Power 2CT; pilot power 2ct je tako mnde umakjen iz prodaje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj bolje Pilot Road 2 ali Pilot Power 2CT; pilot power 2ct je tako mnde umakjen iz prodaje

Za fZ6 definitvno Pilot ROAD 2. Power je bolj športna in najmanj enkrat hitreje se obrablja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo priporočam z6. Guma je res odlično vodljiva, nagib do slončkov gre brez problema. Glede na to, da sem prej imel namontirane bt020 in potem dunlopke, je z6 precej boljša v vseh pogledih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka guma gre do roba ce je zadost ogreda

edino ce zletis, potem je lahk samo vprasanje zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na Brigstone BT015? Vulkanizer mi je rekel, da je skoraj boljša od Mickelin Power Road 2, dobim pa jo lahko za skoraj isto ceno. Ima kd kakšne izkušnje s to gumo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se bo slišalo malo čudno, ampak na moji fazerci je original guma dunlop d252 in moram rečt, da sem z njo zelo zadovoljen. Pobira jo enakomerno, od roba do roba. Zdrsnila pa mi je samo dvakrat, enkrat na politem olju in drugič na mokrem prehodu za pešce ko sem malo preveč odprl plin. Tako da, če se le dobi v redni prodaji, priporočam

Meni osebno se ne sliši nič čudno. Z pnevmatiko D 252 sem bil zelo zadovoljen in naredil z njima dobrih 10. 000 km.

Sedaj imam Metzeler Z6 in se za moj stil vožnje z njo zelo, zelo lepo vozim.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka guma gre do roba ce je zadost ogreda

edino ce zletis, potem je lahk samo vprasanje zakaj

Potem bom kupil najtršo gumo in z njo naredil veliko km. :hmm: Vozim se športno-turistično, zato bi rad gumo, ki drži, vendar je ne pobere prehitro. Sedaj imam dunlop qualifier, ki mi jo je pobralo po 4000 km. Razmišljam o nakupu pilot road 2, zato me zanima če kaj dle zdrži. Kakšna pa je v primerjavi z dunlopko, razen da je dražja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo priporočam z6. Guma je res odlično vodljiva, nagib do slončkov gre brez problema. Glede na to, da sem prej imel namontirane bt020 in potem dunlopke, je z6 precej boljša v vseh pogledih.

al pa si ti medtem dobil nekaj samozavesti na motorju in se zato boljš pelješ ...

Potem bom kupil najtršo gumo in z njo naredil veliko km. :hmm: Vozim se športno-turistično, zato bi rad gumo, ki drži, vendar je ne pobere prehitro. Sedaj imam dunlop qualifier, ki mi jo je pobralo po 4000 km. Razmišljam o nakupu pilot road 2, zato me zanima če kaj dle zdrži. Kakšna pa je v primerjavi z dunlopko, razen da je dražja?

mah ne doktorirat ... vsako gumo pobira in to, kolk zdrži, je odvisno tudi od načinov vožnje, obtežitve, toplotnih razmer in vrste asfalta, po katerem voziš ...

sploh pa - tema o gumah je drugje, tu naj bi blo o FZ 6. .. razn, če se za fz 6 kake ekstra gume kupujejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mislim da je prišel čas da bo treba menjat zavorne ploščice na mojem mopedu. Pa me zanima, tisti ki ste že menjali, ste dali gor original oz. kaj drugega? A ve kdo katere firme so original ploščice? Koliko vas je kaj udarla po žepu menjava(če ste vzeli original ali kaj nadomestnega)? Recimo prednje posebej in zadnje posebej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mislim da je prišel čas da bo treba menjat zavorne ploščice na mojem mopedu. Pa me zanima, tisti ki ste že menjali, ste dali gor original oz. kaj drugega? A ve kdo katere firme so original ploščice? Koliko vas je kaj udarla po žepu menjava(če ste vzeli original ali kaj nadomestnega)? Recimo prednje posebej in zadnje posebej...

Tudi mene to zanima, ker bom počasi moral menjat sprednje ploščice. So že fajn glasne postale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene to zanima, ker bom počasi moral menjat sprednje ploščice. So že fajn glasne postale.

zato obstaja enostavna rešitev, wd40 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda iz izkušenj

hecal sem se :rolleyes: sam sem moral mal bedarijo napisat, nisem si moral pomagat

poleg tega nisem se nikdar opazil da bi postale glasne ce je manj mesa na paknih, edino ce vec nic ni, da že železo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda iz izkušenj

poleg tega nisem se nikdar opazil da bi postale glasne ce je manj mesa na paknih, edino ce vec nic ni, da že železo ...

sej ravno na to sumim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na to sumiš, potem bog ti pomagaj (čeprav nisem veren :whistle:)

2DIGG na svoji (sicer l.03) vozim od Lucasa (al kaj že je, ploščice pašejo tudi na R6), sem zadovoljen, tudi občutno cenejše kot original. Na 56k sem dal že 2 komplet, primejo dobro, diski so b.p.

Maš pa o ploščicah veliko napisano TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo tanovo, zamorjeno ( 78 km ) Fazerco? Zanimam se za nakup in me zanima zivost motorja. Neki prodajalec mi je rekel, da je to samo mehanska blokada, ki se da odstraniti. Kako je s segrevanjem sedeza od izpuha?

Ce je to ze opisano v temi se opravicujem, ne da se mi vsega brati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal tu gor če ima kdo repair service manual za FZ6. Rabil bi nekaj takega:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/YAMAHA-FZ6-2004-2005-SERVICE-TECHNICAL-REPAIR-MANUAL_W0QQitemZ110147814805QQihZ001QQcategoryZ34239QQcmdZViewItem

Sem imel za prejšnji motor in je zadeva super, prikazano do vsakega šraufa natančno. Če ima kdo v elektronski obliki ali papirnati bi ga prosil če bi delil to z mano :naughty:

Sem zaseledil da uporabnik Vmasina piše da ima, samo ali je to to kar jaz iščem ali ima tisto ko dobiš zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal tu gor če ima kdo repair service manual za FZ6. Rabil bi nekaj takega:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/YAMAHA-FZ6-2004-2005-SERVICE-TECHNICAL-REPAIR-MANUAL_W0QQitemZ110147814805QQihZ001QQcategoryZ34239QQcmdZViewItem

Sem imel za prejšnji motor in je zadeva super, prikazano do vsakega šraufa natančno. Če ima kdo v elektronski obliki ali papirnati bi ga prosil če bi delil to z mano :naughty:

Sem zaseledil da uporabnik Vmasina piše da ima, samo ali je to to kar jaz iščem ali ima tisto ko dobiš zraven.

Jaz imam servisna navodila v angleščini, t.i. priročnik za serviserje.

Če ga hočeš imeti, mi hitro sporoči e-mail, ker zvečer grem na dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!