Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Kakšen je ponavadi zanesljiv znak, da gre veriga h koncu? Serviser mi je rekel, da je fazer za vzdrževanje eden najvarčnejših motociklov. Ketno naj bi se ob primernem vzdrževanju menjalo šele na kakih 50k km, prav tako zavorne ploščice. Drži?

Za verigo bo kar držalo, če le ne boš pretiraval s čiščenjem in mazanjem... ;)

Za zavorne ploščice pa je verjetno precej odvisno od stila vožnje. Meni se 50k km zdi nepredstavljivo, čeprav sem slišal tudi že za taka čudesa.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nabavil FZ6-S let 06. Prvi vtisi so zelo dobri, moram se ga edino dobro navadit.

Zanima me sledeče imam nekaj čez 11000 km in moram naredit servis, katero olje uporabljate (priporočate), kaj vse zamenjat(filtera olni zračni) in približna cena servisa?

Lep pozdrav

V navadi je da ko menjaš olje menjaš tudi oljni filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je ponavadi zanesljiv znak, da gre veriga h koncu? Serviser mi je rekel, da je fazer za vzdrževanje eden najvarčnejših motociklov. Ketno naj bi se ob primernem vzdrževanju menjalo šele na kakih 50k km, prav tako zavorne ploščice. Drži?

zanesljivi znak da je vriga pri koncu je da ko je do konca našponana ima še zmeraj ful lufta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobiti (najraje v pdf obliki) katalog za FZ6S l.04- z kataloškimi številkami posameznih sestavnih delov. V service manualu tega ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobiti (najraje v pdf obliki) katalog za FZ6S l.04- z kataloškimi številkami posameznih sestavnih delov. V service manualu tega ni..

RonAyers.com

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kaj pridejo sprednje maske in kje se jih dobi? Imel sem rahel stik z ograjo in pridelal par prask, ki sicer niso tako vidne pa me vseeno motijo. Bi jih morda lahko zglancal na kakšen drug način?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kaj pridejo sprednje maske in kje se jih dobi? Imel sem rahel stik z ograjo in pridelal par prask, ki sicer niso tako vidne pa me vseeno motijo. Bi jih morda lahko zglancal na kakšen drug način?

Zakaj bi kupoval druge plastike??? Raje se oglasi pri kakšnem ličarju ali pa nalepi kakšno nalepko preko; če te pa že zanimajo cene, pa boš najprej izvedel če pokličeš enega izmed zastopnikov za Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, ce je kdo poskusil, koliko gre yamaha fazer 600 model 2006.

Jst sem sel samo do 210 km/h vec nisem hotu, skoda motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, ce je kdo poskusil, koliko gre yamaha fazer 600 model 2006.

Jst sem sel samo do 210 km/h vec nisem hotu, skoda motorja :P

Motor gre krepko preko. Motorja ni škoda. Škoda je tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor gre krepko preko. Motorja ni škoda. Škoda je tebe.

A mi nebi raje povedu koliko gre, da nebom sam poizkusu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha fazer 600 = 275km/h to gre po števcu v realnosti pa niti blizu :nono:

Končna hitrost naj bi bla zmerjena okrog 220

Točno. Števec laže, sploh če so kake dodelave ala menjava zobnikov na motorju. Po GPS se brzina vrti malo čez 220. Ampak števec konkretno laže na vseh motorjih. Pa itak ni point kolk gre, ker vse kar je nad 150 je brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

275. Podrobnosti tukaj.

:naughty:

uff si pa res nisem mislu da fazerka stisne tolk.

No ja sej 210 je dovol za navadno cesto, po hitrih cestah se pa nevozim k nimam vinjete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla. A mi lahko kdo iz service manuala prepiše oz pove kaj vse se dela na servisu pri 20.000km?

svečke, olje, filter, zračen filter

menda naj bi bilo to vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno koga zanima za dva cm znižan sedež? Jaz mislim svojega prodajat, pa če komu pride prav, zamenjam za neznižanega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno koga zanima za dva cm znižan sedež? Jaz mislim svojega prodajat, pa če komu pride prav, zamenjam za neznižanega...

Kaj si si kupil čevlje z debelim podplatom? ;-) /JOKE

Sicer pa - vidim, da so ti motorčki kar lepo cene zgubili .. se jih najde že za 3000 evrov ... kr pocen moped :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno koga zanima za dva cm znižan sedež? Jaz mislim svojega prodajat, pa če komu pride prav, zamenjam za neznižanega...

a oblečen pa je vse enak kot original ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kaj se menja na servisu pri 30k km. Ne zanima, me kaj piše v service manualu, ampak kaj zamenjajo na pooblaščenem servisu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a oblečen pa je vse enak kot original ?

Ja, oblečen je z originalno prevleko. Narejeno je lepo, tako da dokler ne postaviš zraven še enega, ne opaziš razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj balanca obnese?

Z masko niti ne preveč dobro... Očitno bo treba še kak krog brez naredit, da te zračni tok drži bolj nazaj. No načelno se nekako odločam, da ga prodam, tole brez maske pa v sredo probam, ko se vrnem domov, kar bo čisto zadnja varjanta po vsem kar sem že poizkusil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!