Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Krivina od leovinceta stane okoli 100€, če pa poznaš koga, ki bi ti lahko zakrivil rost-frei cev, pa se obrni nanj, ni veliko dela. .)

A res krivine od leota pridejo samo 100 evrov, no v primerjavi z loncem je to poceni. Kaj pa od akrapota krivine. Pa še eno vprašanje za lastnike fazerjev, ve kdo mogoče koliko litrov je v rezervi ko začne štet kilometre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res krivine od leota pridejo samo 100 evrov, no v primerjavi z loncem je to poceni. Kaj pa od akrapota krivine. Pa še eno vprašanje za lastnike fazerjev, ve kdo mogoče koliko litrov je v rezervi ko začne štet kilometre?

Pazi, tle ne gre za komplet krivine od motorja naprej, ampak gre samo za ono "pokončno cev", na kateri je v originalu katalizator... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, tle ne gre za komplet krivine od motorja naprej, ampak gre samo za ono "pokončno cev", na kateri je v originalu katalizator... :unsure:

:grim

A ja tak bo pa že veljalo ja. Se mi je mal prepocen zdel vse skup. Mogoče veš kulk pride celotna krivina.

Ne rabiš celotne krivine oz. kolektorjev :grrr . Pa tudi poceni ni :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi nikjer še nisem zasledil, da bi kdo od večjih proizvajalcev imel komplet kolektorje v prodajnem programu.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa rešiš problem če imaš športni auspuh in motor nima stalnega štant gasa ?

zelo se hitro spreminjajo obrati- nihajo

Tudi meni je bilo tako. Nihajo obrati ko ima odprt izpuh, (meni je javil napako koda št. okoli 50,

ne spomnem se točno)

nastaviš pa z vijakom, ki je izpod tanka

na levi strani (križni vijak). Nastavi števec da ti kaže obrate in nastavi okoli 1300 rpm.

Malo se boš namučil ampak ga lahko nastaviš da lepše, bolj mirno laufa v prostem teku kot prej

original. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je bilo tako. Nihajo obrati ko ima odprt izpuh, (meni je javil napako koda št. okoli 50,

ne spomnem se točno)

nastaviš pa z vijakom, ki je izpod tanka

na levi strani (križni vijak). Nastavi števec da ti kaže obrate in nastavi okoli 1300 rpm.

Malo se boš namučil ampak ga lahko nastaviš da lepše, bolj mirno laufa v prostem teku kot prej

original. :P

bom poskusil kot praviš, ta vijak je za spreminanje obratov, nekaj sem že probal, sam še vedno nihajo

bom probal še več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom poskusil kot praviš, ta vijak je za spreminanje obratov, nekaj sem že probal, sam še vedno nihajo

bom probal še več

Moraš ga najdet kje neha nihat. Mislim da ga moraš obračat v desno pa se bo nekje umiril..

Jaz sem ga tako naštimal, oa je blo potem ok.. malo se je treba potrudit.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem šel na f-tripu do nekje 70km, pa je šlo not slabih 20l... Za orientacijo, sem imel pa prejšnji tank porabo neverjetnih 4,5 l/100km, tega pa 5,4 l/100km se mi zdi :worship: :worship: :worship: Pa ni blo ravno mečkanje po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi da je okol 70 km zaloge ker tank drži malo manj kot 20l. Al pa ma 100 km rezerve pri normalni vožnji. Ne zastopim tvoje razlage s tanki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za orientacijo, sem imel pa prejšnji tank porabo neverjetnih 4,5 l/100km, tega pa 5,4 l/100km se mi zdi :worship: :worship: :worship: Pa ni blo ravno mečkanje po cesti

Jaz imam povprečno porabo 6l :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi da je okol 70 km zaloge ker tank drži malo manj kot 20l. Al pa ma 100 km rezerve pri normalni vožnji. Ne zastopim tvoje razlage s tanki.

Hočem povedat, da sem na f-tripu prevozil nekje 70km največ in sem potem natankal nekaj manj kot 20l. Po tovarniških podatkih pa naj bi bila kapaciteta rezervoarja 21l. Je sedaj jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem povedat, da sem na f-tripu prevozil nekje 70km največ in sem potem natankal nekaj manj kot 20l. Po tovarniških podatkih pa naj bi bila kapaciteta rezervoarja 21l. Je sedaj jasno?

Zastopim ja, men v knjigi od nakeda piše 19,4l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastopim ja, men v knjigi od nakeda piše 19,4l.

Moj ma tud 19,4 naredim 300km in mi ostane se rezerva in takrat grem tankat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jst morm ceu predn kons zdret d naštelam luči, k mi previsok svetjo... :rolleyes:

Natančno 8 vijakov, od tega 2 plastična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Sam imam Fz6 S2, pač letošnji model. Uglavnem res super motor, tako po tehnološki plati kot vizualno!

Nekaj sem že prebral o športnih avspuhih, zanima pa me, kateri je res najboljša izbira in kje ga lahko kupim. Verjamem da je za marsikoga patetično vprašanje, ampak res bi želel nek resen odgovor, podkrepljen z dejstvi.

Lp

M.K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 101. Ni najboljšega...vzameš tistega, ki ti je nekako najbolj pri srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!