Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Sem klical na Delto pa so mi rekli, da moram na najbližji servis, da vidijo, če sem upravičen do brezplačne zamenjave :unsure: ! Tak da bom videl ju3 kaj bo :unsure: !

Ja me je popravil pa rekel da se reče TPS :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene pa zanima, če je kdo od vas pogruntal (oz. ima kakšno idejo), kako čelado zakleniti na motor. Baje ima nova FZ6 ključavnico sedaj vgrajeno pod sedež, ta stare pa tega nimajo.

Varianta bi tud bila, da bi privaril nek nosilec za čelado pod sedež. Na ta nosilec bi lahko zataknil čelado samo, če bi bil sedež odstranjen, po priklopu čelade, bi nazaj fiksiral sedež in ga zaklenil. Kakšna ideja?

Zanima me, če bi lahko namontiral ključavnico on nove FZ6 na mojo FZ6 (2005)?

Ali se da kupiti kakšno drugo ključavnico za čelado, ki bo služila svojemu namenu in da bo enostavna za uporabo.

Hvala v naprej.

LP

Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene pa zanima, če je kdo od vas pogruntal (oz. ima kakšno idejo), kako čelado zakleniti na motor. Baje ima nova FZ6 ključavnico sedaj vgrajeno pod sedež, ta stare pa tega nimajo.

Varianta bi tud bila, da bi privaril nek nosilec za čelado pod sedež. Na ta nosilec bi lahko zataknil čelado samo, če bi bil sedež odstranjen, po priklopu čelade, bi nazaj fiksiral sedež in ga zaklenil. Kakšna ideja?

Zanima me, če bi lahko namontiral ključavnico on nove FZ6 na mojo FZ6 (2005)?

Ali se da kupiti kakšno drugo ključavnico za čelado, ki bo služila svojemu namenu in da bo enostavna za uporabo.

Sicer nima veze z FZ6, je pa tole kar primerno za čelado. Pa tole tudi.

D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp sam mam namontiran akrapovič, zvok je pri nižjih obratih globok in močan pri višjih obratih pa se mu dobesedno strga, če pa so notri dušilci pa ni dosti glasnejši od orginal,pozna se tudi precej pri teži,

montiral sem jih sam mal časa si moraš vzet pa je.

Drugače pa poglej na akrapovič strani kakšni zgledajo, vem pa tudi za ene nove če te zanima

Absolutno ni nič narobe, sem že večkrat slišal podobne izjave in bil zraven "takega" motorja...tudi strokovnjaki so ovrgli kakršen koli sum o kaki napaki. Čez čas tega niti ne boš več slišal, probaj čez 8,000, to je šele zvok za ušesa :)

Na tem mestu bi ponovno vprašal vse ostale glede auspuha. Kje lahko montiram Akrapoviča oz. kje se ga da sploh dobiti...sem že iskal spletno stran pa brez uspeha. Vem, patetično, a tako je :) Pa naj kakšen lastnik tudi pove, kako je zadovoljen z Akrapovičem..tu mislim predvsem na zmogljivosti in zvok.

Ful thx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp sam mam namontiran akrapovič, zvok je pri nižjih obratih globok in močan pri višjih obratih pa se mu dobesedno strga, če pa so notri dušilci pa ni dosti glasnejši od orginal,pozna se tudi precej pri teži,

montiral sem jih sam mal časa si moraš vzet pa je.

Drugače pa poglej na akrapovič strani kakšni zgledajo, vem pa tudi za ene nove če te zanima

Seveda me zanima, sicer pa katere imaš v mislih? Bi bil toliko prijazen pa napopal kak direktnl link?

No glede zvoka mi je sedaj jasno, kaj pa glede zmogljivosti z in brez teh akrapovičev? tu mislim predvsem na "čutenje" moči, se pozna?

LP

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno brez štroma :blink:

Se dopoldan odločim, da se malo zapeljem naokoli, ... v garažo, kontakt, :cry:, popolnoma nič, niti ena lučka, niti ura.

Na porivanje potem užge, a občasno sveti lučka za el. okvaro, motor rahlo cuka, opazim da so vsi števci in ura razen skupnih kilometrov resetirani.

Priklopim motor preko kablov, štarta normalno in tudi deluje normalno, brez opozoril.

Odklopim kable, se zapeljem zopet na trenutke rdeča lučka in cukanje ...

Tudi dvakrat poizkusil napolniti acu. z delovanjem mašine, pa je zaleglo samo toliko da je delala ura na displeju, ko sem prižgal kontakt crkne vse.

Kaj menite, da mi je storiti.:hmm:

Motor bi odpeljal na servis pa imam občutek, da ne pridem do tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za par ur priklopi akku na polnilec in če ne vžge, bo treba nov akku.

Motor je star dve leti.

Je acu zadela kap, ali ga alternator ne more napolnit?

Ko sem 3 dni nazaj pripeljal domov, je vse delalo normal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti link http://www.akrapovic.com/product-catalog/m...haust/?puid=319

glede moči pa bi rekel da motor z akrapoviči začne bolj vleči pri nižjih obratih kot prej, ker se veliko vozim v dvoje se mi zdi da sem prej moral večkrat prestavljat navzdol pri pospeševanju-prehitevanju drugače pa si na linku poglej glede prirastka moči

Seveda me zanima, sicer pa katere imaš v mislih? Bi bil toliko prijazen pa napopal kak direktnl link?

No glede zvoka mi je sedaj jasno, kaj pa glede zmogljivosti z in brez teh akrapovičev? tu mislim predvsem na "čutenje" moči, se pozna?

LP

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno brez štroma :blink:

Se dopoldan odločim, da se malo zapeljem naokoli, ... v garažo, kontakt, :cry:, popolnoma nič, niti ena lučka, niti ura.

Na porivanje potem užge, a občasno sveti lučka za el. okvaro, motor rahlo cuka, opazim da so vsi števci in ura razen skupnih kilometrov resetirani.

Priklopim motor preko kablov, štarta normalno in tudi deluje normalno, brez opozoril.

Odklopim kable, se zapeljem zopet na trenutke rdeča lučka in cukanje ...

Tudi dvakrat poizkusil napolniti acu. z delovanjem mašine, pa je zaleglo samo toliko da je delala ura na displeju, ko sem prižgal kontakt crkne vse.

Kaj menite, da mi je storiti.:hmm:

Motor bi odpeljal na servis pa imam občutek, da ne pridem do tja.

Akumulator zadela kap.

Kupil novega (manjši zaplet).

Se že vozim. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

na svojo FZ6N moram nalepiti vinjeto. Najraje bi jo nalepil na prednji desni amortizer - upam da bo to kul.

...na rezervoar je ravno ne mislim lepit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js si že danes cel dan poskušam poiskat mesto na motorju, kamor bi šla vinjeta... Zaenkrat brez uspeha. Študiram, da bi si naredu kak mini okvirček in ga pritrdil nekam na predpisano mesto, tam gor pa je potem lahko vse to nalepljeno... Seveda v primeru, da ne sme biti nalepljena na vilicah ane... Ima kdo kakšno info glede tega lepljenja na vilice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js si že danes cel dan poskušam poiskat mesto na motorju, kamor bi šla vinjeta... Zaenkrat brez uspeha. Študiram, da bi si naredu kak mini okvirček in ga pritrdil nekam na predpisano mesto, tam gor pa je potem lahko vse to nalepljeno... Seveda v primeru, da ne sme biti nalepljena na vilicah ane... Ima kdo kakšno info glede tega lepljenja na vilice?

Moja je že nameščena na zadnji nihajki, drugje nikamor ne paše :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je že nameščena na zadnji nihajki, drugje nikamor ne paše :whistle: .

Paše itak nikamor ne.... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, da lahko vinjeni vozijo. :lol1: :lol1: joke

Lp

Z vinjeto potemtakem dobiš tudi avtomatsko licenco za vzrejo in prodajo mušic :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vinjeto potemtakem dobiš tudi avtomatsko licenco za vzrejo in prodajo mušic :P

Potem je tudi dostava v bližini AC brezplačna verjetno a? Na počivališčih je sigurno. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je tudi dostava v bližini AC brezplačna verjetno a? Na počivališčih je sigurno. :lol1:

Točno tako. Sam ne izdat vseh fint, ker ne bova nč zaslužla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Sam ne izdat vseh fint, ker ne bova nč zaslužla :lol1:

Kul. No sej če se bomo kdaj skupaj vozil bom šel jaz po starih in počasnih lokalnih cestah, pri izvozih vas pa počakam, da si mal razdelimo te mušice.

Še vedno mi pa ni jasno kaj boste z vinjetam? Razen da lahko z njo zaščitiš tistih nekaj kvadratnih cm motorja pred mušicami in kamenčki... Ampak zato dobim 3M prozorno folijo pa še mal cenejša je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul. No sej če se bomo kdaj skupaj vozil bom šel jaz po starih in počasnih lokalnih cestah, pri izvozih vas pa počakam, da si mal razdelimo te mušice.

Še vedno mi pa ni jasno kaj boste z vinjetam? Razen da lahko z njo zaščitiš tistih nekaj kvadratnih cm motorja pred mušicami in kamenčki... Ampak zato dobim 3M prozorno folijo pa še mal cenejša je :whistle:

Pr izvozih bomo mi tebe počakal :evilgrin: .

No, nekateri se včasih tudi v službo zapeljemo z motorjem. Pa če že ravno v nedeljo zvečer prihajam ponoč domov, se mi tudi ne da vozit po lokalnih cestah. Drugače pa so lokalne ceste zakon, sploh če je asfalt OK :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vinjeto nalepil pod tank, na okvir motorja(desno seveda). Imam čisto novo verzijo fz-6, in motor v popolnoma črni barvi. Vinjeta v zeleni tako niti ne zkazi videza; bom probal narediti kako slikco pa tu prilepim.

Tudi na zadnjo nihajko ni tako neumna ideja:)

Lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moja vinjeta je romala tu gor (glej sliko)

Drugače pa je vinjeta prou super zadevica če se ti kam mudi, pač skočiš na ac in požreš tistih nekaj tisoč mušic...

post-1647-1215166853_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil poggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!