Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

No fantje, zagotovo kdo ve za kakšno sesuto, da se prodaja po delih?

kaj pa bi rabil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, zagotovo kdo ve za kakšno sesuto, da se prodaja po delih?

Neko malenkost od delov še imam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreboval bi prvo luč, števec in pokrovček od tanka!

Lp

Johnny

Imam luč, samo je popraskana. Poznam pa mojstra ki te zadeve uredi

da ni videt... javi če te zanima.. imam še vetrobransko steklo.. prav tako je

popraskano..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam luč, samo je popraskana. Poznam pa mojstra ki te zadeve uredi

da ni videt... javi če te zanima.. imam še vetrobransko steklo.. prav tako je

popraskano..

Predvidevam da imaš vetrobransko steklo od FZ6S. Jaz tole potrebujem za FZ6N, torej naked varjanto. Potemtakem mi tudi luč ne paše, ker naked ima tisti ''srček'' luč!

Kaj pa pokrovček za tank?

A mogoče kdorkoli pozna koga, ki ima slučajno FZ6 doma razbito?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da imaš vetrobransko steklo od FZ6S. Jaz tole potrebujem za FZ6N, torej naked varjanto. Potemtakem mi tudi luč ne paše, ker naked ima tisti ''srček'' luč!

Kaj pa pokrovček za tank?

A mogoče kdorkoli pozna koga, ki ima slučajno FZ6 doma razbito?

Lp

Ja imaš prav od FZ6 S imam, nimam nič za FZ6 N.. poznam pa tudi nikogar da ima razbito..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, prvi poskus že. Sem ga našel tudi jaz in mimogrede je to moj sovaščan. Ni to to kar rabim jaz ni od NAKED varjante.

Res ni za kej! .)

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... zajebu. K sm sam bolho odpru in mi je to nasl... pol se pa nism neki ubadu a je za naked al ni, premal casa vzel.

Jst ti priporocam, da ce nisi se na ebayu nc najdu, da poklices mal serviserje oz. tud prodajalce rabljenih motorjev okol.

Nvm good luck pr iskanju.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje glede levince izpuha na fazerju So vredni svojega denarja? Kje bi lahko preveril cene v Sloveniji? Pa to imam v mislih navadnega aluminjastega ne carbon.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje glede levince izpuha na fazerju So vredni svojega denarja? Kje bi lahko preveril cene v Sloveniji? Pa to imam v mislih navadnega aluminjastega ne carbon.LP

Jaz ga imam na svojem in sem zadovoljen. :OK: Zvok je res dober. Zraven lahko dokupiš tudi krivino pred lonci in tako odstraniš katalizator, s čimer boš pridobil tudi nekaj na moči .) , predvsem se pozna pri nižjih obratih.

Mislim, da jih prodaja forumaš hotschko, najbolje da ga kontaktiraš in se pozanimaš za ceno, baje je ugodna... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti za odgovor. A se ne da odpret avspuh tak da potegneš neka dva rorčka ven,? Tak sem vidu pri akrapotu je kr z kleščim ven potegnu pa je mel še mal močnejši zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti za odgovor. A se ne da odpret avspuh tak da potegneš neka dva rorčka ven,? Tak sem vidu pri akrapotu je kr z kleščim ven potegnu pa je mel še mal močnejši zvok.

Imam Leota gor in zadeva seka :evilgrin: . Veliko lepši zvok kot pri Akrapotu, kar je potrdil tudi kolega, ki je imel Akrapota na Fazerju. Zvok je bolj globji kot pri Akrapotu, ki za moje pojme preveč tuli, zvok pa je tak kot, da bi bile čebele v loncu. Ni mi žal denarja. Če denar ni problem potem samo v nakup. V slo ti bo verjetno najcenej zrihtal uporabnik hotschko. Krivina je dobra zadeva. Poraba pa bo malo višja :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti za odgovor. A se ne da odpret avspuh tak da potegneš neka dva rorčka ven,? Tak sem vidu pri akrapotu je kr z kleščim ven potegnu pa je mel še mal močnejši zvok.

V kolikor boš imel Leota in krivino ne boš rabil db killerje "rorčke" ven vlečt :evilgrin: . Drugače pa se dajo. Pritrjena sta z dvema imbus vijakoma. V vsaki cevi po eden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje glede levince izpuha na fazerju So vredni svojega denarja? Kje bi lahko preveril cene v Sloveniji? Pa to imam v mislih navadnega aluminjastega ne carbon.LP

Za ceno lahko povprašaš v moto IGL. Drugače pa že imaš napisano koga kontaktiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Leota gor in zadeva seka :evilgrin: . Veliko lepši zvok kot pri Akrapotu, kar je potrdil tudi kolega, ki je imel Akrapota na Fazerju. Zvok je bolj globji kot pri Akrapotu, ki za moje pojme preveč tuli, zvok pa je tak kot, da bi bile čebele v loncu. Ni mi žal denarja. Če denar ni problem potem samo v nakup. V slo ti bo verjetno najcenej zrihtal uporabnik hotschko. Krivina je dobra zadeva. Poraba pa bo malo višja :whistle: .

Si siguren glede zvoka..?.. :D Meni je bil akrapo res dober

Ti imaš večjo porabo? Pri meni je bila kar manjša.. si menjal zobnik.. filter..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si siguren glede zvoka..?.. :D Meni je bil akrapo res dober

Ti imaš večjo porabo? Pri meni je bila kar manjša.. si menjal zobnik.. filter..?

Velik tega. Se bova dobila spet na pjači v Brežicah pa ti porazložim. Sicer boš pa slišal. Akrapo nima za burek. Lahk pa Fripsa vprašaš.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Yamaho FZ6 in imam težave pri pnevmatikah.

Trenutno so na motorju pnevmatike Bridgestone Battlax BT020R dimenzije 180/55 ZR 17M/C in 120/70 ZR 17M/C. Zanima me, katere uporabljate drugi vozniki omenjenega motorja in kako ste z njimi zadovoljni. Če se vprašanje ponavlja se opravičujem, ker res nisem prebrala vseh 120 strani.

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Yamaho FZ6 in imam težave pri pnevmatikah.

Trenutno so na motorju pnevmatike Bridgestone Battlax BT020R dimenzije 180/55 ZR 17M/C in 120/70 ZR 17M/C. Zanima me, katere uporabljate drugi vozniki omenjenega motorja in kako ste z njimi zadovoljni. Če se vprašanje ponavlja se opravičujem, ker res nisem prebrala vseh 120 strani.

Hvala za pomoč

Kakšne težave (So original nameščene in vem da so te gume zanič? Kakšno vožnjo imaš (sport, sport-touring)? Drugače pa že obstaja tema o pnevmatkah. Malo preber potem pa vprašaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer boš pa slišal. Akrapo nima za burek. Lahk pa Fripsa vprašaš.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moje izkušnje s FZ6 sem bil zelo zadovoljen s Michelin Pilot Power in tudi Michelin Pilot Road - prve bolj sportne in se zadnja stroši v 5 do 6k km, druge bolj turing in drži 10k km. Prvo vgradnjo sem pa prav tako imel Bridgestone, ampak so bile slabše kot michelinke in dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz imam trenutno montirane Bridgestone BT-014, pa so super... Motor je zelo lepo vodljiv, tudi v mokrem se dobro obnesejo, kako bo pa z vzdržljivostjo pa bomo videli. Po 2k km kaže na nekje 6-7k km, če se ne pretirava pri nažiganju naravnost (avtoceste)... Zdaj je zunaj BT-016, če se ne motim je sestavljena iz 3 različnih zmesi, kar bi ji moralo dati veliko daljšo življenjsko dobo ter odličen oprijem v ovinkih. Morda bi bilo za razmislit v tej smeri???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!