Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Pozdravljeni

Imam fz6 letnik 2007, in me zanima kakšen izpuh je najboljši za ta motor.

(akrapovič, leovince)

Hvala za svetovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definiraj najboljši?

Isti šmorn eno in drugo. Razlika samo v izgledu,glasu,in ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definiraj najboljši?

Isti šmorn eno in drugo. Razlika samo v izgledu,glasu,in ceni.

Hehe. Noben ni poceni. Drugače pa je že vse Frips povedal. Če boš Leota vzel kupi karbon. Lepše zgleda, je pa najdražji :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislu sem predvsem na zvok.

Ja leovince je kr dost cenejši od krapota. Govorim o alu vrjanti, ker ostali imajo pa res lude cene. Alu leo pride 450€, krap pa 650.

Najbolj me zanima kateri od teh dveh ima boljši zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leovince carbon ni njadražji, od leota je za fazerja najdražji iz titana.

Res je.

Najbolj me zanima kateri od teh dveh ima boljši zvok.

Meni Leo.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ! Imam eno vprašanje glede fazer motorja ? Pri 10000km (letnik 2006) mi je razneslo mašino na ravnini v 4 prestavi mi je poklilo v mašini in je na levi strani nad olnim filtrom se pojavla razpoka in olje vdrlo ven. Motor sem takoj ustavil in ga ugasnil, iz razpoke je teklo olje in komaj sem našel "ler prestavo". Ima kdo podobne izkušnje, ali se je komu to zgodilo, motro še ni star 2 leti

??????????? Z moterjem se lepo ravnal nikoli menjaval brez sklopke, zagrel motor vedno nikoli hladnega, kontroliral olje ?????

Se komu zgodilo kaj podobnega ?????

Hvala že v neprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovarniška napaka

če imaš kasko in garancijo potem v redu, drgal si pa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da maš garancijo, ki je 2-letna. Redna menjava olja, torej 10k ali eno leto. Drugače lahk samo z :headbang:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da maš garancijo, ki je 2-letna. Redna menjava olja, torej 10k ali eno leto. Drugače lahk samo z :headbang:

Ja sem mel pre dkratkim servis na 1000km, naredili vse kar je potrebno.In se to zgodilo ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovarniška napaka

če imaš kasko in garancijo potem v redu, drgal si pa :BUA:

Ja na 10000km sem mel servis in po 10054km sedaj se to zgodilo, vse je bilo menjani kar je bilo po zapisniku servisa na 10000km in se to zgodilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na 10000km sem mel servis in po 10054km sedaj se to zgodilo, vse je bilo menjani kar je bilo po zapisniku servisa na 10000km in se to zgodilo ?

Jutri oz. danes kliči servis!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da imaš še garancijo.. Ker drugače bo zelo drago. Če je še v garanciji čimprej pelji na pooblaščeni servis. Očitno je bila tovarniška napaka, glede na to, da je motor "nov" in ne gre za nek motocikel s 150.000 prevoženimi km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si res 50 kilometrov nazaj bil na servisu, je celo možno,da so na servisu kaj zaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranja se dogajajo...

Kot so ti vsi napisali, če maš še garancijo si rešen (vsaj finančno)

Drugač pa mislim da na rednem servisu, kjer se itak menja samo olje in filter

ni mogel seriver nič zamočit.

Jebiga imel si pač smolo, še avion crkne pa da motor nebi, hitr porihtej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa mislim da na rednem servisu, kjer se itak menja samo olje in filter

ni mogel seriver nič zamočit.

Jebiga imel si pač smolo, še avion crkne pa da motor nebi, hitr porihtej.

vsaj nekdo, ki nekaj konkretnega in realnega napiše :worship: :worship: :worship:

ko pa nov KTM iz vseh špranj, ki so možne curi olje, ja to je pa vredu.... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekdo, ki nekaj konkretnega in realnega napiše :worship: :worship: :worship:

ko pa nov KTM iz vseh špranj, ki so možne curi olje, ja to je pa vredu.... :whistle: :whistle:

Kaj pa je konkretnega napisal? Da so menjali olje, k se na 10kkm nardi, pa zunanji pregled, pa mogoče kak šravf prtegnu.

Konkretno je samo to, da naj gre hitr na servis v kolikor je delal pri pooblaščenem, ker ima motor 2 leti garancije in ker je kupljen v letu 2006 mu lahko garancija gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne me strašit s takimi temamimi, imam namreč isti motor isti letnik skor isto kilometrov pa servis je bil delan pred kratkim. Upam da si osamljen primer in ti želim čimboljšo rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa nov KTM iz vseh špranj, ki so možne curi olje, ja to je pa vredu.... :whistle: :whistle:

Seveda je v redu! Problem je ce olje curi tam kjer ni mozno :)

Janez

P.S: upam da bo garancija se veljavna in da ne bo stroskov. Ne privoscm nobenmu, cetudi mam KTM-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre za tovarniško napako na agregatu, bi morali brezplačno popraviti/zamenjati tudi, če je že izven garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem foromu sem videl sliko kjer je bil kesl za bencin oblečen v nekakšno preobleko, nevem iz kakšnega materiala. Ve mogoče kdo kako se tej stvari reče in kje se jo dobi, ker imam probleme z risi ob strni kesla kjer se stika z kombinezonom.1172950634.jpg1170191188.jpg

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!