Skoči na vsebino

Izpit A kategorija (neomejeno, omejeno...)


classic

Priporočene objave

tako, sem poklical tudi druge avtošole...Pravijo, da je št. minimalnih ur res 8-9, je pa stalna praksa okoli 15 ur. Na Ptuju baje še posebej komplicirajo glede tega.

ja seveja, če so kmeti hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, js in kolegi smo vsi z 8 nardili. Oz skrajni primer je bila 9 izpitna :krneki:

jz sm naredu z 16-to uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, js in kolegi smo vsi z 8 nardili. Oz skrajni primer je bila 9 izpitna :krneki:

Pol pa ni čudno, da take bedarije tu gor pišete :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tud mal razlikuje če delaš 125 (pa tako prideš do neomejeno) ali pa če delaš direkt neomejeno. Na 125-ki rabiš kar precej manj ur pa tud mal prej te spustijo. Drugače pa bolš kakšna ura več kot pa da greš nepripravljen na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tud mal razlikuje če delaš 125 (pa tako prideš do neomejeno) ali pa če delaš direkt neomejeno. Na 125-ki rabiš kar precej manj ur pa tud mal prej te spustijo. Drugače pa bolš kakšna ura več kot pa da greš nepripravljen na cesto.

se strinjam- še posebej če delaš proti koncu sezone so zelo popustljivi.

men je na poligonu 2x crknu (k mi v zadnji 10-ih obiskih poligona ni nikol!) pa nč niso rekl k sploh niso opazil.

smo bli ene 4-je na poligonu pa 1 ocenjevalc :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ni čudno, da take bedarije tu gor pišete :evilgrin:

Nebi o tem kdo tukaj piše bedarija. Kaj te muči? Mogoče pa boljše vozim kot ti, pa sem zato lahko naredil z manj urami? :hmm:

Se tud mal razlikuje če delaš 125 (pa tako prideš do neomejeno) ali pa če delaš direkt neomejeno. Na 125-ki rabiš kar precej manj ur pa tud mal prej te spustijo. Drugače pa bolš kakšna ura več kot pa da greš nepripravljen na cesto.

tr00, zato pa sem kot predpripravo naredu 1500km še pred izpitom :krneki:

se strinjam- še posebej če delaš proti koncu sezone so zelo popustljivi.

men je na poligonu 2x crknu (k mi v zadnji 10-ih obiskih poligona ni nikol!) pa nč niso rekl k sploh niso opazil.

smo bli ene 4-je na poligonu pa 1 ocenjevalc :rolleyes:

Mah.. mene je ona deklca k je ocenjevala takoj prečitala pa vidla da obvladam, tok da smo se sam par km do poligona zapelal, tist sm odvozu za hec, pa nazaj. Uspešno ste opravili, srečno vožnjo :evilgrin: Delal sm pa junija. Verjetno je precej pomagalo da sem kot osebni dokument dal prejšnji izpit za H.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam- še posebej če delaš proti koncu sezone so zelo popustljivi.

men je na poligonu 2x crknu (k mi v zadnji 10-ih obiskih poligona ni nikol!) pa nč niso rekl k sploh niso opazil.

smo bli ene 4-je na poligonu pa 1 ocenjevalc :rolleyes:

3 krat ti lahko kao crkne, pol pa te pa fuknejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nima kaj crknat 125-ka, razen če je fuč.. al pa če ne znaš vozt :rolleyes: Ti poligoni so tak krneki.. večino jebe tista osmica glupa, ko jo z vsakim motorjem zvoziš BP, tudi tisto manjšo za H kategorije brez problema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nima kaj crknat 125-ka, razen če je fuč.. al pa če ne znaš vozt :rolleyes: Ti poligoni so tak krneki.. večino jebe tista osmica glupa, ko jo z vsakim motorjem zvoziš BP, tudi tisto manjšo za H kategorije brez problema..

jaz sn tisto osmico z fazerom 600, ko sn prvič sedel na njem v prvo zvozo, ne pa da ne bi s tistim beciklom ybr 125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tamalo (za H) z ono cbf 500 al kaj je tud u prvo.. ok dobr no, u drugo hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti poligoni so tak krneki.. večino jebe tista osmica glupa, ko jo z vsakim motorjem zvoziš BP, tudi tisto manjšo za H kategorije brez problema..

Očitno še nisi sprobal osmice zvozit z različnimi "kravami" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, kako osmico za H zvoziš z enim cestnim motorjem (ne govorim CBR125 ampak konkretna stvar)... Js vem, pa sem dosti na poligonu, da se tiste tamale osmice neda ravno tko zlahka z velikim motorjem nardit, vsaj ne s cestnim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima, kako osmico za H zvoziš z enim cestnim motorjem (ne govorim CBR125 ampak konkretna stvar)... Js vem, pa sem dosti na poligonu, da se tiste tamale osmice neda ravno tko zlahka z velikim motorjem nardit, vsaj ne s cestnim!

ima kdo mogoče kakšen scan članka iz motorista glede A kategorij v prihodnje. Sem namvreč v izdelavi izpita in bi rad prišel noter še po starem sistemu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče kakšen scan članka iz motorista glede A kategorij v prihodnje. Sem namvreč v izdelavi izpita in bi rad prišel noter še po starem sistemu.

Lp

Če ga že delaš si po starem ne glede na to kdaj ga opraviš. Gleda se datum pričetka polaganja izpita oz. datum opravljanja plavega kartona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga že delaš si po starem ne glede na to kdaj ga opraviš. Gleda se datum pričetka polaganja izpita oz. datum opravljanja plavega kartona.

CPP, prvo pomož in zdravniškega mam narejenega. ne morem pa opravljati občinskih testov pred 21 letom oz. ne morem opravljat vožnje pred 21 letom :whistle: , tako da upam da pridem noter po starem sistemu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CPP, prvo pomož in zdravniškega mam narejenega. ne morem pa opravljati občinskih testov pred 21 letom oz. ne morem opravljat vožnje pred 21 letom :whistle: , tako da upam da pridem noter po starem sistemu :P

Velja datum opravljanja CPPja. Če si opravu CPP pred spremembo zakona ti velja še po starem, v nasprotnem primeru pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja datum opravljanja CPPja. Če si opravu CPP pred spremembo zakona ti velja še po starem, v nasprotnem primeru pa ne.

uf, s tem postom si mi polepšal dan! V kolikor to res drži upam da maja ko bom dopolnil 21 odvozim in naredim za A neomejeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno še nisi sprobal osmice zvozit z različnimi "kravami" :whistle:

Ja, imel Aprilio Classic na izpitu- muka! Dajati čoperja v avtošolo je največja bedarija.

Popravljeno . Popravil Racon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imel Aprilio Classic na izpitu- muka! Dajati čoperja v avtošolo je največja bedarija.

glih zaradi tega je za čoperje in/ali športake v avtošoli osmica iz 7 prestavljena na 8m,

sam je res neumno met čoperja v avtošoli

oziromačoperjaslohpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.. mene je ona deklca k je ocenjevala takoj prečitala pa vidla da obvladam, tok da smo se sam par km do poligona zapelal, tist sm odvozu za hec, pa nazaj. Uspešno ste opravili, srečno vožnjo :evilgrin: Delal sm pa junija. Verjetno je precej pomagalo da sem kot osebni dokument dal prejšnji izpit za H.

Ja ziher si jo ful pošarmiral z tem tvojim izpitom za sesavc. Po moje ji je kar prišlo, ko si ji ga pokazal. :lol1: :lol1: :lol1: Kako pa to, da te še ni kakšno moštvo vzelo pod svoje okrilje ko si takšen iber talent?

Moj nasvet: Raje se malo skuliraj, da ne boš od vseh svojih vozniških sposobnosti pod kakšnemu tovornjaku pristal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel prvih nekaj ur v avtošoli Virago 250 in takrat sem se odločil, da čoperja nikoli. Ostale ure in izpit sem z lahkoto delal na Hondi Dominator 250 (enduro).

Kdo bi lahko rekel: Nikoli ne reci nikoli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, v ponedeljek "položil" izpit. Nova vozniška že v žepu :naughty: . Zdaj pa pridno nabirat izkušnje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!