Skoči na vsebino

Izpit A kategorija (neomejeno, omejeno...)


classic

Priporočene objave

jojjj jst sm delala izpit lensko leto za 125 ccm :( k za več nism mogla :(

sam sm je en prou policaja uprašu pa je reku da bo za nas k smo že naredl izpit naj bi veljau star zakon :D

tk da ne mislm met šele pr 24 neomejen :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jojjj jst sm delala izpit lensko leto za 125 ccm :( k za več nism mogla :(

sam sm je en prou policaja uprašu pa je reku da bo za nas k smo že naredl izpit naj bi veljau star zakon :D

tk da ne mislm met šele pr 24 neomejen :devil:

no sej o tem govorim. tisti, ki pa bo delal na novo bo pa čakal 24...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, zanima me, če narediš izpit A kategorije neomejeno, ali potem res ne smeš 2 leti peljati sopotnika? To sem namreč danes slišal v avtošoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, zanima me, če narediš izpit A kategorije neomejeno, ali potem res ne smeš 2 leti peljati sopotnika? To sem namreč danes slišal v avtošoli...

to velja samo za moped, torej H kategorija.....do 16. leta starosti ne smeš voziti sopotnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte ne me je*at (pardon). meni so tudi v avtošoli zagotovili, da bom aprila prihodnje leto(ko bom 21) dobila za neomejeno izpit, ker ga bom pač letos nardila, tukaj na forumu pa mi je ravno minlo do vsega...

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte ne me je*at (pardon). meni so tudi v avtošoli zagotovili, da bom aprila prihodnje leto(ko bom 21) dobila za neomejeno izpit, ker ga bom pač letos nardila, tukaj na forumu pa mi je ravno minlo do vsega...

Če jih maš letos dvajset, nardiš letos izpit, drugo leto (pri 21) dobiš samo, če delaš praktični del (torej 7 ur in glavna vožnja). Za dobit neomejeno direkt pa moraš izpolnit 2 pogoja: dopolnjenih 21 let in 2 leti vozniško za A do 25kW.

Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi imel eno vprašanje in sicer: odpravljam se delati izpit za 125 ccm. Kako je z delanje le-tega s svojim motorjem?

Kak naj bi motor biu imajo kaka merila ?

jst sm delala s svojim motorjem do 25 kw, res te pride ful draži ker morš vzet kasko in AO+ sam maš pa pol uro cenej, ura je približn 29€ jst sm dala 19€ sam se ti glede dnarja ne splača, je pa ful bolš sploh če motor že vozš ker si ga že navajen tko da ti poligon pa to ni problem (čeprov je to spet odvisn od motorja) tko da spet par ur tuki pršparaš, ampak vseen mislm da cenej pridš skos če delaš z njihovim :)

pogodbe pa nism nobene podpisala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim sem naredil izpit a kategorije izpit b kategorije imam že 12 let in me zanima če sem voznik začetnik.V vozniškem mi ne piše nobene omejitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo republiške,oziroma ta glavne pole? :evilgrin:

A res nima nobeden??????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A inštruktor ti jih pa ne da?

Jaz sem reševal tukaj: http://www.tecajcpp.com/baza/index.php?vsebina=kategorije

mislim da je večina vprašanj tukaj, se pa začnejo hitro ponavljati. Pa knjigo sem si še 1x prebral in sem naredil v prvo tale cpp čist kamot.

LP

Recept pravi. Pole pa ne vzet tak na easy. Niso čist simple.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept pravi. Pole pa ne vzet tak na easy. Niso čist simple.

No to je res. Zej odvisno kako prebereš knjigo. Jaz jo berem navadno počas in ne grem naprej dokler vsega ne razumem. Enako se učim za izpit na faksu. Ko enkrat pridem skoz knjigo jo znam toliko da lahk grem kamot na izpit. Eni jo pa lahk 10x na hiter in površno prebere pa še ne ve čist točno kako pa kaj.

Drgač pa je tako da so vprašanja navadno čist simple .... bolj problem so včasih odgovori ki so si lahko zelo podobni in so vsi približno prav. Vsaj dva do 3 takšna vprašanja fašeš ziher v eni poli in či si še kakšnega vmes zajebal se ti hiter zgodi da nisi naredil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je res. Zej odvisno kako prebereš knjigo. Jaz jo berem navadno počas in ne grem naprej dokler vsega ne razumem. Enako se učim za izpit na faksu. Ko enkrat pridem skoz knjigo jo znam toliko da lahk grem kamot na izpit. Eni jo pa lahk 10x na hiter in površno prebere pa še ne ve čist točno kako pa kaj.

Drgač pa je tako da so vprašanja navadno čist simple .... bolj problem so včasih odgovori ki so si lahko zelo podobni in so vsi približno prav. Vsaj dva do 3 takšna vprašanja fašeš ziher v eni poli in či si še kakšnega vmes zajebal se ti hiter zgodi da nisi naredil.

LP

Tudi faks smo dali preko. Drugače pa pravilno razmišljanje :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj opravil izpit za A :rolleyes: Končno se mi ne bo več treba skrivat po cesti in bom lahko mirne duše zadihal med vsemi vami in se odpravu tud na malo dalše fure :rolleyes: Hvala vsem policajem ker me niste "zaprli" ker sem biu ilegalc na cesti celih 800in neki kilometrov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim sem naredil izpit a kategorije izpit b kategorije imam že 12 let in me zanima če sem voznik začetnik.V vozniškem mi ne piše nobene omejitve.

Seveda si, samo za A. B pa normalno nisi več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi za A ni več začetnik

Začetnik si od datuma opravljanja vozniškega izpita. In on ga je opravil pred kratkim. To pa ne pomeni A omejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetnik si od datuma opravljanja vozniškega izpita. In on ga je opravil pred kratkim. To pa ne pomeni A omejeno.

Sem ta tedn naredu izpit za A in sem vprašal, pa mi je rekla da nism več začetnik ker imam vozniški B že 6let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ima B kategorija z A? tako gledano - tisti, ki vozi avto, ni nujno, da zna voziti motor?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ampak, kje pa je tista meja z B kategorijo? 3,4,5 let - da nisi več voznik začetnik, če greš na novo delat A ... ?

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!