Skoči na vsebino

Izpit A kategorija (neomejeno, omejeno...)


classic

Priporočene objave

am... jst sm zdej nekje slišala da so sprejel nov zakon in da dobiš neomejeno za A kategorijo šele s 24 letom a je to res?? pa zanima me če velja to tudi za nas k smo naredil vozniško leta 2007 se pravi s 16 letom????

a morm čakat do 24?? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne... :unsure: Delam izpit za A in imam izpit za B že 6 let, pa so rekli na tečaju da nebom voznik začetnik...

Danes naredu republiške :010 22.julija pa mam glavno ker je vse zasedeno :( še bomo nelegalni po cesti... :krneki:

mladi voznik si do 21. leta !!!

mladi voznik si:

- za zavarovalnico 3 leta od dviga vozniškega dovoljenja

- za policiste 2 leti od dviga vozniškega dovoljenja

zdaj pa dost od teh mladih voznikih, ker to piše že na skoraj vsaki strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladi voznik si:

- za zavarovalnico 3 leta od dviga vozniškega dovoljenja

- za policiste 2 leti od dviga vozniškega dovoljenja

zdaj pa dost od teh mladih voznikih, ker to piše že na skoraj vsaki strani!

Pa še zmer si narobe povedala...

Voznik začetnik si do 21 leta v VSAKEM primeru. Če pa narediš po 21letu izpit pa nimam pojma. Ampak pred 21letom ne moreš biti ne-voznik začetnik. Govorim za policaje. Sej ti na izpitu piše pod opombe menda 220., to je koda da si voznik začetnik, vozniško pa zamenjaš na 21 rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zmer si narobe povedala...

Voznik začetnik si do 21 leta v VSAKEM primeru. Če pa narediš po 21letu izpit pa nimam pojma. Ampak pred 21letom ne moreš biti ne-voznik začetnik. Govorim za policaje. Sej ti na izpitu piše pod opombe menda 220., to je koda da si voznik začetnik, vozniško pa zamenjaš na 21 rojstni dan.

mogoče je to zdaj po novem. včasih (pred 3-mi leti) to ni veljalo.

kdaj pa se je to spremenilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... jst sm zdej nekje slišala da so sprejel nov zakon in da dobiš neomejeno za A kategorijo šele s 24 letom a je to res?? pa zanima me če velja to tudi za nas k smo naredil vozniško leta 2007 se pravi s 16 letom????

a morm čakat do 24?? :(

Preber si clanek v Nedeljskem dnevniku...Tam se celo zbira neke podpise za dvig meje na 24 let... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa ne samo to, da se BO dvignilo na 24 let - vmes boš še delal 125, 350 (neke vrste praktični preizkusi-tk so men rekli), šele nato za neomejeno.... :unsure:

tisti, ki pa še bodo letos delali za neomejeno, pa še ne bodo padli v ta zakon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladi voznik si:

- za zavarovalnico 3 leta od dviga vozniškega dovoljenja

Teta na tehničnem mi je rekla, da to velja samo za avtomobile :huh: . Če je men narobe povedala, potem sem jaz vam narobe povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teta na tehničnem mi je rekla, da to velja samo za avtomobile :huh: . Če je men narobe povedala, potem sem jaz vam narobe povedal.

Sej motorja ne moreš zavarovat za mlade voznike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa ne samo to, da se BO dvignilo na 24 let - vmes boš še delal 125, 350 (neke vrste praktični preizkusi-tk so men rekli), šele nato za neomejeno.... :unsure:

tisti, ki pa še bodo letos delali za neomejeno, pa še ne bodo padli v ta zakon..

:devil: :devil: :( jojjjj upam da to nebo res :angry:

staukat bo treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki pa še bodo letos delali za neomejeno, pa še ne bodo padli v ta zakon..

Joj dobr, da padem skoz, pa bom mela po starem zakonu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiha... glih danes sm naredo izpit za neomejeno, po 2h mesecih (guzva). :grupni:

Najbol me je pa najedalo to, da od kar sem zacel delat izpit, me je motor cakal pripravljen za na cesto, razn 3x kratka furca lokalno se nisem okol vozil.... morem pa priznat da se nisem drzal tega kar sem govoril,

ces kako se js ne bom vozil brez izpita :D

Tezko se je zadrzat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiha... glih danes sm naredo izpit za neomejeno, po 2h mesecih (guzva). :grupni:

Najbol me je pa najedalo to, da od kar sem zacel delat izpit, me je motor cakal pripravljen za na cesto, razn 3x kratka furca lokalno se nisem okol vozil.... morem pa priznat da se nisem drzal tega kar sem govoril,

ces kako se js ne bom vozil brez izpita :D

Tezko se je zadrzat :evilgrin:

Čestitam. Zej pa po pameti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiha... glih danes sm naredo izpit za neomejeno, po 2h mesecih (guzva). :grupni:

Najbol me je pa najedalo to, da od kar sem zacel delat izpit, me je motor cakal pripravljen za na cesto, razn 3x kratka furca lokalno se nisem okol vozil.... morem pa priznat da se nisem drzal tega kar sem govoril,

ces kako se js ne bom vozil brez izpita :D

Tezko se je zadrzat :evilgrin:

V kateri šoli si pa delal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, tudi mene čaka izpitna vožnja v naslednjem tednu.

motor imam v garaži, že kar nekaj časa. je lep, registriran, kasko zavarovan,...

pa se vseeno ne vozim!

čeprav zakon je dokaj mil za te prekrške, vožnja brez izpita pa to... 500 eur oziroma 250 eur, če si hiter na denarnici... pa še zaplenijo ti motor šele tretjič ko te dobijo, seveda, če ne povzročiš kake nesreče.

mi je pa v odrešitev problema srbeče riti to, da ne hodim v garažo vsak dan, ter se mi posledično ne cedijo sline in pojavljajo skomine.

upam da izpit naredim v prvo. samo še na rdečih lučeh in stop znaku se naučim ustaviti, pa da na poligonu obvozim oviro ter se naučim speljevati, pa bo... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri šoli si pa delal ?

Izpit sem delal pri Relaxu, kostal me je pa priblizno 540€ (ker sem idiot in vzel se cpp predavanja zraven, pol me je pa to kostalo se dodatnih cca. 70€ :slap: ).

Naredil sem pa vse iz prve in imel izpitno 10. uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit sem delal pri Relaxu, kostal me je pa priblizno 540€ (ker sem idiot in vzel se cpp predavanja zraven, pol me je pa to kostalo se dodatnih cca. 70€ :slap: ).

Naredil sem pa vse iz prve in imel izpitno 10. uro.

A si pri Pintariču delal? Drgač pa tisti CPP je obvezen (čeprav mene tut niso videli tam :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !

Mika me da bi šel delat izpit za 125. Kriza pa nastane ko sem že 17 let in bi šel že pri 17.5 delat izpit za avto. Kaj bi vi naredili v mojem primeru ? Izpit za motor ali za avto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomaz91 - idi delat oboje, prideš ceneje skoz :rolleyes:

p.s. drugač pa raje za avto (varnejši začetek)

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pri Pintariču delal? Drgač pa tisti CPP je obvezen (čeprav mene tut niso videli tam :) )

Ne. Pri eni marti sm delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem oklevanju sem se tut jest spravil delat izpit :headbang:

Naredil komplet vse v 2. tednih,vozil 1.5 ure (ostalo smo prešvercali :rolleyes: ) in vse skup me je prišlo cca 450 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje v kateri avtošoli je najbolje delat izpit za avto in motor skupaj??? in če kdo ve koliko kaj stane itd...bi lepo prosil za pomoč:D

hvala

lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje v kateri avtošoli je najbolje delat izpit za avto in motor skupaj??? in če kdo ve koliko kaj stane itd...bi lepo prosil za pomoč :D

hvala

lep pozdrav

D.

Hey.Jst ga delam še zmaram pri AVTO ALMIRA V AJDOVŠČINI in sem plačal že vse ker me čaka samo še glavna vožnja.

Stroški pa so bli:

Prvo pomoč sem imel

Zdravniški sem doplačal ker sem imel od prej na medicini dela, za delo(mislim da je blo okol15€)

Cpp-ji so bli 45€

Republiški 43in neki centov

Ura vožnje pa je bla 35 in sicer glavna je 12ura

Nekaj več je društveni in glavna vožnja

Danes sem ji plačal 435€za ure+ostalo :cry:

To je posebej, če ma kdo izkušnjo od obojega naj se razpiše :rolleyes:

P.S.Lep pozdrav na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!