Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

Islam je meni zelo kul

Meni tudi, dokler ni na mojem pragu, oziroma na Dolgem mostu... :P ;) :ph34r:

To se da rešit čist enostavno. :rolleyes:

Te bodo odselili kam drugam.

<_< ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

Eee, viš, to pa lahko prebereš v tej knjigi, ki jo je priporočil cyc- :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

.....zato ker cerkev ne zvoni VSAK dan ob 05:00 in ob 12:00 in ob 17:00 in ob 21:00 (al tako nekako,za zjutraj sem preprican; BTHT) ........in tudi nobeden se ne dere s fersterkerije s 50.000 W. ZATO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

Ker v džamijo precej čuden folk hodi (mislim na barvo kože, poraščenost po obrazu, obleko), pogovarjajo se v enem čudnem jeziku, njihov vodja stalno po televiziji govori, da ima "pravo, da od mene traži nešto", njihovi otroci se pa dostkrat v belih nogavičkah na (ukradenih :blink: ) ninjah pripeljejo... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene lahko imam cerkev pred vrati ali džamijo ... nisem mislila v tem kontekstu ... sovražim razne "duše", ki pozvonijo pred vrati in ti začnejo natolcevat kako je njihov bog edini in najboljši ... ko jim povem, da sem jaz njihov bog mi dajo ponavadi mir ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si zelo prijazna in dobrohotna duša.

Ko se meni taki na vrata nalimajo rečem samo: "M'rš!"

Če sem zelo dobrohotno razpoložen, dodam še: "Goni se!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zato ker cerkev ne zvoni VSAK dan ob 05:00 in ob 12:00 in ob 17:00 in ob 21:00 (al tako nekako,za zjutraj sem preprican; BTHT) ........in tudi nobeden se ne dere s fersterkerije s 50.000 W. ZATO.

Prav imaš - pri nas v Lenartu zvoni cerkveni zvonik vsakih 15 minut :P . Ob polni uri pa še posebej dolgo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si zelo prijazna in dobrohotna duša.

Ko se meni taki na vrata nalimajo rečem samo: "M'rš!"

Če sem zelo dobrohotno razpoložen, dodam še: "Goni se!"

Ej pa to ni prav ... sam rečeš jim, da če vejo, da si ti njihov novi bog in si še malo na ta račun delaš norce iz njih pa čist popizdijo ... verjemi, da jih nikoli več ni ... :P

So pa k mojmu fotru vztrajno hodile Jehovke tako 1x na mesec. Nekoč sem bila slučajno v SG-ju ko so pozvonile, blo je pa na Miklavža ... pa sem rekla prijazno, da nimam časa, ker kekse pečem, za otroke, za Miklavža, pa so začele neki utrujat kako lahko verjamem v Miklavža, če ga še nisem vidla ... no takrat sem tudi jaz dobila popizditis ... nikoli več jih ni blo ... hvalabogu ...

... od Harekrišnovcev sem pa v MB-ju zmeri kupla une njihove piškotke, ker so bli ful dobri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

Ker v džamijo precej čuden folk hodi (mislim na barvo kože, poraščenost po obrazu, obleko), pogovarjajo se v enem čudnem jeziku, njihov vodja stalno po televiziji govori, da ima "pravo, da od mene traži nešto", njihovi otroci se pa dostkrat v belih nogavičkah na (ukradenih :blink: ) ninjah pripeljejo... <_<

Ah dej no Desmo ne vse v en koš metat. A si pogledal kdaj kako čuden folk hodi ob nedeljah v naše cerkve ... in najbolj nevarne voznice so takrat na cesti, ker majo tisto svojo škatlo sam zato, da se v cerkvo peljejo in nazaj in na cesti ne vidijo čisto nič ... pa pejd v Avstrijo pogledat, ko hodijo Jodlarji v cerkve v unih hoznah, pa v drindlnih (sej ne vem če sem prav napisala) ... vsi smo lahko čudni, odvisno s katerega zornega kota gledaš ... jaz sem tut ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urbanistični dokument za islamski center na mestnem svetu oktobra ali novembra

Uredništvo Mladina On-line

Center bo na Viču, med Cesto dveh cesarjev in Malim grabnom.

Desmo, kmalu bo, ne čisto na pragu ampak blizu.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[...]njihovi otroci se pa dostkrat v belih nogavičkah na (ukradenih :blink: ) ninjah pripeljejo... <_<

Ampak tega se niso naučili od islama, pač pa od "poštenih" zahodnjakov. V Turčiji (razen v Istanbulu) se na ulici počutiš varneje kot kjerkoli. Tudi ukradli ti ne bodo ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[...]njihovi otroci se pa dostkrat v belih nogavičkah na (ukradenih :blink: ) ninjah pripeljejo... <_<

Ampak tega se niso naučili od islama, pač pa od "poštenih" zahodnjakov. V Turčiji (razen v Istanbulu) se na ulici počutiš varneje kot kjerkoli. Tudi ukradli ti ne bodo ničesar.

Sploh pa je vse funkcija časa.

Biti Armenec v Turčiji tam nekje po I. svetovni vojni, so te varno preko preko puščav nagnali do večnih lovišč.

Takrat se je populacija Armencev zmanjšala za nekaj stotisoč ljudi.

Tudi redni atentati na turška veleposlaništva po celem svetu izvirajo iz tistih časov.

Izvajalci redno in dokaj pogosto Armenci.

Ti ti grdi Armenci.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

...

Ah dej no Desmo ne vse v en koš metat. ...

Saj ni da bi naše verske blazneže preveč zagovarjal, ampak če moram dati na tehtnico eno hišo kamor hodijo Dolenjci, Gorenjci, Štajerci, Primorci... pa eno v katero bodo hodili Turki pa Šiptarji pa Bosanci potem je moj odgovor jasen. O džamiji nasploh smo pa itak že v ene par drugih temah. ;)

@Ran, sem ravno na radiju poslušal da bodo o džamiji jeseni v mestni skupščini nekaj govorili... :P :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejd v Avstrijo pogledat, ko hodijo Jodlarji v cerkve v unih hoznah, pa v drindlnih (sej ne vem če sem prav napisala) ... vsi smo lahko čudni, odvisno s katerega zornega kota gledaš ... jaz sem tut ...

narodna nosa....... tako kot avba in marela,ali tisti cudni skornji,ali...... ;)

BTW: dobra decva v dirndl....... uuuuuu....... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bilo imeti dzamijo pred vrati kej slabse kot imeti cerkev pred vrati?

.....zato ker cerkev ne zvoni VSAK dan ob 05:00 in ob 12:00 in ob 17:00 in ob 21:00 (al tako nekako,za zjutraj sem preprican; BTHT) ........in tudi nobeden se ne dere s fersterkerije s 50.000 W. ZATO.

Kot je tudi sym lepo napisal:

Res je, cerkev zvoni kar naprej in ne 5x na dan.

Pa se tole: V tivoliju stoji pravoslavna cerkev, kamor tudi hodijo neslovenci, whom you obviously love to hate. A to je pa potem ok? Al se vam Srbi zdijo boljsi, kot Bosanci ali Siptarji, ce ze morate posplosevat na cel narod (Tudi kaksen slovenec kdaj kak motor spizdi in tudi kaksen Slovenec ima kdaj vprasljive higienske navade - kar sicer skoraj ne verjamem za muslimane. Ampak glej ga zlomka, nekako nam je uspelo ne posplosit teh par slovenskih primerkov na vse Slovence... hmm... morda pa niso vsi muslimani problematicni....)

Biti arabec v Ameriki je priblizno primerljivo z biti Kurd v Turciji danes. Da ne bomo porednih muslimanov prevec kregal - tudi kristjani so zelo zelo nestrpni. Pa da ne bi zdej o Peterletu zacel razpravljat (verskiblaznez press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, cerkev zvoni kar naprej in ne 5x na dan.

:blink: kje pa zivite?!

tukaj cerkev mogoce 1x na dan malce zamomlja...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, cerkev zvoni kar naprej in ne 5x na dan.

:blink: kje pa zivite?!

tukaj cerkev mogoce 1x na dan malce zamomlja...... :)

V Kopru zvoni vsako uro :huh: ... razen kadar Brecelj ne stopi na sceno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!