Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

Nope, jaz nisem tak LOTR fan, da bi to razumel ... mi je pa zanimivo poslusati suzukijeve razlage ;) Kot pravi bmw - da se bo le konzumiralo zraven! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bomo pa debato kar umorili s pivom in čevapčiči?!!

Kul, jaz sem za :lol:

Lahko naredimo roštiljado kar pri meni na vrtu, da bo vonj po svinjini zadišal do mojih že omenjenih sosedov (you know who they are). Če se takrat ne bodo spreobrnili, se ne bodo nikoli! :kva1: :lol:

In ustvarimo novo religijo - "Vsi združeni in srečni s polnimi usti čevapov in potešenim grlom mrzlega piva".

Mogoče nam lahko bmw pomaga s svojim novim izumom... :lol1: (no offence, old friend :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš, ko ne veš kaj je dobro ... :naughty:

Vale, nerazgledanost pa taka, a ne? :D

In taki potem ksenofobijo zganjajo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj jemo? Kdaj pijemo? Luckom lačen!

Don't forget, da so čevapi pravoslavne vere. Da ne bo kdo rekel, da ni bil obveščen.

Itaq, sam še vedno so nartabolši iz ovčetine ... uni ta pravi iz CABAJEBA ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj jemo? Kdaj pijemo? Luckom lačen!

Don't forget, da so čevapi pravoslavne vere. Da ne bo kdo rekel, da ni bil obveščen.

Nekoč je slavni Delov dopisnik iz Jeruzalema (zdaj je dopisnik iz ZDA) pisal, kako je lutal po bližnjem vzhodu in balkanu ter kako so mu povsod prodajali buče v smislu "ta in ta jed je naša, oni drugi so jo samo kopirali"....

Drgač - mene pasoš od čevapov ne zanima... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovčje meso je za vse jedi z žara itaq zakon. Najraje imam pa vseeno Iskender kebap. Meso z jogurtom, mmmmm...

Symru, drži. Vse so izumili Turki, pa pika. :D Suyu bürei je svetlobna leta daleč od nam bolj znanega bureka.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovčje meso je za vse jedi z žara itaq zakon. Najraje imam pa vseeno Iskender kebap. Meso z jogurtom, mmmmm...

Najboljše mešanica ovčetine in kozjega mesa :OK: ... ODLIČNO ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, nerazgledanost pa taka, a ne? :D

In taki potem ksenofobijo zganjajo :(

Kje je ksenofobija? :) Kar se pa ovcjerga mesa in cevapov tice - bolj sem nagnjen k hrani iz teletine :D Ampak ni panike, bomo tudi cevape zmazali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj jemo? Kdaj pijemo? Luckom lačen!

Don't forget, da so čevapi pravoslavne vere. Da ne bo kdo rekel, da ni bil obveščen.

Sej pravim da bomo "potrpeli" :D Torej - kdaj & kje? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Roby ... za izbrano družbo bom naredila take čevape, da se boste še tri dni oblizovali ... jaz mešanico, Horjo peče, ostali konzumirate ... kaj pravišššššššššššššš ...

P.S. Udi pa dobi SPECIAL POHOTNE ČEVAPE :OK:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo to limitirana družba? Al se lohk prdruži tut komunist? B)

Ki ljubi ćewape.

Fino, še ta rdečih je manjkalo. Mater bo pisana družba. A lahko še kakšnega Krišnovca, pa budista, za satanista mislm, da ne bo problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, izbrana družba že ve katera je ... :D ... in se prav ne obremenjuje s vprašanji kdo je kaj in zakaj .... zato pa je izbrana ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Roby ... za izbrano družbo bom naredila take čevape, da se boste še tri dni oblizovali ... jaz mešanico, Horjo peče, ostali konzumirate ... kaj pravišššššššššššššš ...

P.S. Udi pa dobi SPECIAL POHOTNE ČEVAPE :OK:

Vale, jaz te ljubim! :wub: Še enga: :004

Udi pa ljubi ćewape. Te, ta rdeče. B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se smemo za trenutek vrniti k knjigi, s katero se je ta tema začela.

V današnji Mladini berem recenzijo Bernarda Nežmaha...

Citiram: "Rasistični tekst, napisan v jezi 11. septembra, a argumentiran na izkušnjah in argumentih ene največjih novinark vseh časov.... Čista rasistka, ki zaničuje islmsko kulturo, umetnost in vero.... . Njena humanistična ost postavlja vprašaj nad toleriranjem netolerance.... Knjiga, ki jo velja prebrati, z njo polemizirati, a jo tudi premisliti skozi avtorefleksijo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!