Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

Hola!

Ej prjatli moji, ful sem ponosem na vas!!! Tolk pametnih ljudi samo na Motosvetu... ne morš verjet!!! Ni čudno da če pogledaš Slovenijo vidiš pravi raj! Odličen standard vseh državljanov (celo izbrisanih!), urejena država (ne tko kot une banane republike, k jim ne dela ne pravni sistem, ne policija, nič - in se jim vsi taveliki lopovi izmuznejo!), vodijo nas pošneti, ne, šnetipo (kako se že to napiše???), aja: pošteni politiki, ni 100.000 nezaposlenih, po brezplačnem šolanju (z zastonj učbeniki in knjigami v vseh šolah!) vsakega čaka služba, penzije so vzor Evropi, prav tako zdravstveno varstvo, da šolstva niti ne omenim, ni podatka o nasilju v več kot 20% družin, ni podatka o 300.000 deklariranih (uradnih) revežih, pa tako radi se mamo in prijazni smo en z drugim, vedno vsi tako radi pomagamo vsem, najrajši pa svojim sosedom, pa zmeraj jim prvoščimo da se majo fajn...

In ker smo že tako lepo počistili pred svojim pragom imamo seveda zdaj ful časa, da se vtikamo v druge, drugačne. Jim solimo pamet, jasno. Ker vemo, kako je prav. Oni pa nimajo pojma. Nimajo vse tko lepo in brezhibno pošlihtano in urejeno, kot imamo mi. Ne vedo niti katera vera je prava! A si morš mislt?!?!To je pravzaprav naša dolžnost! Čeprav, oh ja, težko je imet vedno prav, pa vse vedeti, potem je vedno toliko dela z učenjem drugih, ki so nesposobni sami karkoli pogruntat. Ma kaj pogruntat! Niti živet ne znajo prav!!! A nekdo pač mora tudi to nehvaležno (in necenjeno!) delo opravit, kaj čmo...

(kdor se prepozna tlele noter, naj ne zvrača tega name; kdor se pa ne, pa glih tko - jest nimam nič ne pri enih, ne pri drugih!)

PS en utrinek:

Vera je bla krasna reč, dokler ni prišla ljudem v roke. Nekako tako kot oblast.

Pa še en utrinek:

Q: "Pa jeli ti, Slovenac, imaš nekog prijatelja?"

A: "Imam enega, pa ga ne maram!"

PS 2 :

@ Dave in bmw - sem dal tri pire na specialno mesto v špajzo, pa ko prideta... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no in zopet smo prišli do ... LJUDI ...

In ko smo že pri ljudeh - ali lahko rečemo, da ko pri nekom aznamo ksenofobijo in homofobijo, da to ne pomeni nič dobrega? Sam sicer ne maram pavšalnih trditev - kaj pa TI misliš o tem? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sym preprosto ... različni smo ... pridi enkrat pozimi k meni v SG in se boš usedel z mano ob kuhinjsko okno ter bova opazovale ptiče, ki jih hranimo ... ptičja hišica je zmeraj polna vrabcev, siničk, zelencev, tudi detelj kdaj prileti, ... vsake tolko se v hišici najde ena napihnjena ptičurina, ki nobenega ne spusti v hišico, pri tem porabi tolko moči, da pozabi na hrano ... kljub temu, da je lačna raje podi ostale iz hišice, kot da bi v miru pozobala svojo porcijo semenk in odletela ... potem opazuješ tist, ki jih ne pusti v hišico ... eni se neumorno trudijo in skušajo vseeno priti v hišico, drugi poskusijo enkrat in takoj odnehajo, tretji samo sedijo na bližnji veji in čakajo, da bo ta prepotentna ptičurina že enkrat šla stran ... dokler ne pride še večja in še močnejša ptičurina in spodi prvotno ... in tako se začne vse znova ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam Vesno, Morano in Svaruna za slovenski panteon.....da bomo res avtohtoni.

..tako ne bo nihce priviligiran, ker bomo morali vsi sprejeto novo/staro vero.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, sploh se ti ni treba sekirat. Kot vidis, je tu na forumu vse polno ljudi ki hrepenijo po osebnem stiku z njimi in se sami sebi zdijo carji v svoji vesoljni tolerantnosti do reci s katerimi nimajo opravka :naughty: Doseci je treba da se molilnico prestavi na njihove vrtove pa je :D Naslednji korak so recimo se grosupeljski romi in seveda oni nasi predragi :devil:

Ne vem, bolj ko berem, bolj ne najdem ljudi o katerih pises... Ali odgovarjas na pravo temo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....no krasno.....čevapčiče sem že nabral (Symru) :P, pivo tudi (Suzuki) :beer1:,..sedaj samo še čakam heroja, ki mi bo ponudil žensko (vročo,mlado in oh in sploh seveda...) :wub: ........heroji na plan....

...pa brez skrbi,nisem preveč izbirčen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je muslimanstvo tudi čist kul. Samo dokler je čim dlje od mene (preferenca: planet Pluton).

Lucky sprašuje kaj narediti? Prav zaradi tega modnega trenda kvazi-tolerantnosti in hiper-demokratičnosti (vsi enaki in blazno enakopravni) ne moreš dosti narediti. Kakor boš stegnil jezik ali kaj drugega se bo našel nekdo, ki bo rekel: "Ne! Ti baraba nacionalistična! JAZ sem pa toleranten, imam rad vse ljudi, vse rastline in vse živalce. Ker jaz sem dober in sem fer." To je sicer trenutni trend, ki nam ga ponujajo v vsaki ameriški nanizanki in splošno v medijih. Sicer je vse lepo in prav - sem tudi jaz za - dokler je za tudi tisti na drugi strani. Če se greš tolerantnost nasproti nekomu, ki te lastnosti nima, imaš dobre šanse, da boš povožen...

Evolucijsko gledano je bolj normalno, da braniš svoje pred drugimi. Ne vem koliko plemen in ljudstev se je v zgodovini priselilo in so jih sprejeli z odprtimi rokami in - ajmo, pobratimo se. To so probali Indijanci, samo Španci niso bili čisto za... Ni se preveč dobro končalo za njih...

To je moje stališče, za katerim stojim. Vem, da bom z njim v današnji pop-družbi požel veliko neodobravanja in grdih pogledov, sploh pa si ne bom zaslužil piva, čevapčičev, ter trepljanja po ramenih.

NIKOLI pa se ne spuščam na to raven, da bi posameznika obsodil da je apriori slab, samo zato ker je musliman, albanec, hrvat, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIKOLI pa se ne spuščam na to raven, da bi posameznika obsodil da je apriori slab, samo zato ker je musliman, albanec, hrvat, itd...

..............no z zadnjim stavkom si rešil vse.......gremo na čevapčiče, pivo, žen.......

pivo in čevapi so na meni,ostalo pa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, bolj ko berem, bolj ne najdem ljudi o katerih pises... Ali odgovarjas na pravo temo?

Ne, ampak ne se prevec sekirat zaradi tega :P ;)

Zunaj je sonce ... jaz grem lepo na motor. :yea2: Imejte se skrajno lepo, z islamom ali brez :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIKOLI pa se ne spuščam na to raven, da bi posameznika obsodil da je apriori slab, samo zato ker je musliman, albanec, hrvat, itd...

..............no z zadnjim stavkom si rešil vse.......gremo na čevapčiče, pivo, žen.......

pivo in čevapi so na meni,ostalo pa......

Da ne bo pomote - jaz tudi nikjer nisem napisal, niti ne mislim, da bi bil nekdo slab kar samo zato ker je neke vere. Bodisi rimokatoliske, islam, karkoli. Trdim le da si zelo veliko ljudi zelo cudno tolmaci tisti koran in se zato drzi navad ki niso za 21. stoletje, v se slabsem primeru k temu sili se mnozico drugih ljudi (lep primer - Iran).

No, WRka klice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... veliko neodobravanja in grdih pogledov, sploh pa si ne bom zaslužil piva, čevapčičev, ter trepljanja po ramenih.

Ampak, evolucijsko gledano, ima clovek ki dobi zastonj hrano in pijaco dosti vec moznosti da prezivi, kot tisti ki si jo mora priborit... ce ze gledava evolucijsko... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, evolucijsko gledano, ima clovek ki dobi zastonj hrano in pijaco dosti vec moznosti da prezivi, kot tisti ki si jo mora priborit... ce ze gledava evolucijsko... :)

he, he... dobra! :D

Ampak ti bom (iz inata ;) ) oporekal in hipotetiziral, da ima več možnosti tisti, ki si sam preskrbi čevape in pivo, saj si jih bo lahko preiskrbel tudi takrat, ko bo (iz kakršnegakoli razloga) pošel zastonj vir le-teh. Pa še neodvisen bo lahko v svojem mišljenju in ga ne bo prisiljen podrejati drugim, da bi si priskrbel čevape in pivo. Uf! I shall call this "The New Chewaptchichi and Beer Evolution Theory" :P

Da ne bomo preveč zašli s teme...

Je pa definitivno največji užitek konzumirati čevapčiče in pivo v dobri družbi! Amen. (aja + Alahaukbar - da bo bolj v stilu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he... dobra! :D

Ampak ti bom (iz inata ;) ) oporekal in hipotetiziral, da ima več možnosti tisti, ki si sam preskrbi čevape in pivo, saj si jih bo lahko preiskrbel tudi takrat, ko bo (iz kakršnegakoli razloga) pošel zastonj vir le-teh. Pa še neodvisen bo lahko v svojem mišljenju in ga ne bo prisiljen podrejati drugim, da bi si priskrbel čevape in pivo. Uf! I shall call this "The New Chewaptchichi and Beer Evolution Theory" :P

Da ne bomo preveč zašli s teme...

Je pa definitivno največji užitek konzumirati čevapčiče in pivo v dobri družbi! Amen. (aja + Alahaukbar - da bo bolj v stilu)

magic words my friend......torej kdaj gremo na pivo in čevapčiče? zaradi mene je lahko tudi Alahaukbar,samo da se konzumira....samo digilidigili muziko bomo spustili,kajti nekako ne paše zraven.....predlagam raje Gučo (trubače), pa dobra družba in bomo takoj rešili svetovno krizo.....vabljeni tudi vsi ostali (Sym,Lucky,Suzuki,Near-nevrozo pusti doma :D ,Cyc,Dave,Lina,itd......)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magic words my friend......torej kdaj gremo na pivo in čevapčiče?

Ne vem, ampak jaz bom zraven ... pa naj bodo cevapi al pa palacinke :D :beer2: Ce ze ne bomo resili krize - vsaj nove ne bomo naredili, to je pa tudi nekaj B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok....torej čevapi,pivo,mjuzika,žen....

kdo gre zraven?

Bmw

Mustang

Cyc

.

.

.

.

be free to sign in any time......everybody welcome.....just come in peace or stay at home (Zoolo oprosti, ker sem si sposodil tvoj slogan....)

pa upam, da bomo enkrat za vselej "rešili" to islamsko, budistično,krščansko in še kakšno vprašanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso cevapi iz svinjine? Bi bil lahko problem glede dzamije :D Sploh pa se mi zdi da je se ni, mi pa ne bi cakali :D

@Robycop - si kandidat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok....torej čevapi,pivo,mjuzika,žen....

kdo gre zraven?

Bmw

Mustang

Cyc

.

.

.

.

be free to sign in any time......everybody welcome.....just come in peace or stay at home (Zoolo oprosti, ker sem si sposodil tvoj slogan....)

pa upam, da bomo enkrat za vselej "rešili" to islamsko, budistično,krščansko in še kakšno vprašanje...

Hola!

E, tle bi bil pa res tudi jest zraven :D ...

Bmw, ti kar določi kraj in čas, pa bo, zihr boš dobr izbral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kul, ko bo zmanjkalo kriz in problemov o katerih bi debatirali bo pa LOTR prisel na tapeto :P ;)

Mae gowannen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!