Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

kar se pa tiče prehrambenih artiklov(tschevapcicici-po domače čevapi in pivo),sem pa še v fazi dogovarjanja za plac.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim o slovencih kot narodu s skupno kulturo--mi.

Horjo, me nikamor ne zanaša me pač ne razumeš tako kot jaz tebe ne zato glede ,,pejt se sama s sabo mal poment,, --pameten lohk vedno s pametnim govori ...

Sej v ostale stvari se ne vpletam vec, ker je moje mnenje ze jasno in se vedno stoji.

Tale "mi" me pa mal nervira. Ze nekaj casa opazam, da ljudje, ki govorijo "mi to..." in "mi ono..." skoraj nikoli nimajo mandata skupine o kateri govorijo. Po domace povedano govori o sebi in ne o "nas", prosim, ker vesoljna Slovenija verjetno ne ve nic o tem, da ima novega govornika, ki izraza neke njene (kukr) skupne interese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa tiče prehrambenih artiklov(tschevapcicici-po domače čevapi in pivo),sem pa še v fazi dogovarjanja za plac.....

Hint: Na cesti Kočevje-Dvor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hint: Na cesti Kočevje-Dvor?

sprejmem tvoj hint,vendar na tej cesti je specialiteta odojček z pujskom ali obratni......poudarek je pa na čevapčičih,če pa potem nadaljujemo z ostalo mesno industrijo,mi je pa vseeno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprejmem tvoj hint,vendar na tej cesti je specialiteta odojček z pujskom ali obratni......

Imas prav, se spomnim da v oni gostilni v Lascah vrtijo odojka, ob sobotah se mi zdi. :) Ampak cevapi bodo menda kje drugje? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite prosim, da se ne bi slucajno zmenili na petek, ker slovenska uradna državna vera zapoveduje v petek POST!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprejmem tvoj hint,vendar na tej cesti je specialiteta odojček z pujskom ali obratni......poudarek je pa na čevapčičih,če pa potem nadaljujemo z ostalo mesno industrijo,mi je pa vseeno.....

Ja, če pa nimajo dobrih čevapov, potem pa kar pr' Jovotu. Ampak sem mislil, da bi se še enkrat tam čez zapeljal, da bo veselje popolno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je čisto jasno... a se ne bi raje vrnili k debati o čevapčičih in pivu? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je čisto jasno... a se ne bi raje vrnili k debati o čevapčičih in pivu? :(

Ce smo se malo bolj tocni - ne k debati o cevapcicih in pivu. Dajmo jih koncno konzumirat, da ne bomo samo debatirali o tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ksenofobom - zgleda, da so vam, ki se imenujete "mi", res šteti dnevi... Muslimanom namreč uspevajo neverjetni podvigi, kar vas bo zagotovo spravilo v slabo voljo ... V Londonu so namreč otvorili največjo mošejo v Evropi... Kapaciteta 10.000 molivcev... BTW: v Veliki Britaniji, ki je priznano angleška rasistična dežela, imajo mošeje že od leta 1923...

Hmmm, zanimivo, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, Sym, Angleži so homofobi ne ksenofobi. :rolleyes: Gejem sekajo tiče... :wacko:

Kaj pa gej muslimanom? :D

Ah, hočem rečt - par strani nazaj je mislim da Lina poudarjala, kako je v Britaniji vse na papirju, neuradno pa da so čist proti vsem tujcem.. ..

Je pa lepa ta nova mošeja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se več utikala v tole debato s svojim mnenjem, se mi zdi brezveze,ker se pač obešate na posamezne stavke ali besede iztrgane iz konteksta,ki niso bili/e mišljeni tako,kot si jih pač posamezenik razlaga in strojepisje ni moja vrlina in se mi enostavno ne ljubi vsako mojo misel razvijat v nedogled. Glede homofobije pa ksenofobije itd. ločim razliko zato,lucky mislim,da si ravno ti pisal nekaj o sinonimih jaz pa se tudi kdaj zmotim ,,gobec prehiteva glavo,, in če bi se pogovarjal se da to takoj popravit stvari se da na mestu takoj razložit medtem, ko se mi zdi nanovo nekaj tipkat in razlagat malce bv., sem pač mislila,da si tok glavca,da boš pogruntal ,,kaj sem mislila,, sorry.

Mogoče se bomo pa kdaj kje srečal pa če bomo pri volji lohk rečemo kaj okoli tega, pa boš videl, da nisem noben zategnjen slovencelj imam pač svoje mnenje okoli tega,ki ga nisem dobila čez noč in če je to ,,forum,,mislim,da ga lahko povem, če pa se imate za neko zaprto družbo kjer imate vsi enako mnenje pa lahko imate ,,forum istomislečih,, in je stvar urejena.

Poleg tega pa celo življenje sprejemaš mnenja, ideje in le na podlagi ZA in PROTI si nekak ustvariš SVOJE mnenje. In če hočeš svoje mnenje zagovarjat morš vedet mal več--to pa zveš najbolj v ,,debati,, z nekom,ki kontra misli pa te je pripravljen prepričat v svoj prov sam, ko te začne obkladat z raznimi ,,nevemkajvse,, doseže ravno kontra učinek in ko ti trdiš nekaj on pa ti odgovarja z nečem tretjim je stvar izgubljena.

zato, lepo se mejte in bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Veliki Britaniji, ki je priznano angleška rasistična dežela, imajo mošeje že od leta 1923...

Hmmm, zanimivo, kajneda?

Tule pa dolguješ še malo obrazložitve (zgodovina). Hint: kolonije. Angleži plačujejo davek na dobiček iz prejšnjih stoletij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi bomo pa plačali davek na dobiček iz minulih nekaj let - za burek, kebab, ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DATI DELO NEKOMU IN GA ZATO PLAČATI----NO ČE TI REČEŠ DA JE TO= KOLONIALIZEM POL BO TO RES. Sicer pa symru vedno in povsod maš prov, ker jest sm tko al tko zakompleksan neveden ...fob, ki me je strah drugačnosti in hvala bogu,da imamo take možganske truste kot si ti, da smo se preselili iz jam in se razvili v tolerantna razumevajoča bitja.

Sam ne me prašat kdo smo to MI. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bomo pa kdaj kje srečal pa če bomo pri volji lohk rečemo kaj okoli tega, pa boš videl, da nisem noben zategnjen slovencelj imam pač svoje mnenje okoli tega,ki ga nisem dobila čez noč in če je to ,,forum,,mislim,da ga lahko povem, če pa se imate za neko zaprto družbo kjer imate vsi enako mnenje pa lahko imate ,,forum istomislečih,, in je stvar urejena.

srce,takoj ko določim lokacijo srečanja "čevapi,pivo in ostale dejavnosti", si toplo in prisrčno vabljena zraven, da podiskutiramo o zadevi......upam, da boš takrat imela čas in da se boš prikazala med nas navadne motoriste....drugače pa nas lahko sigurno srečaš skupaj naslednje leto na tradicionalnem,jubilejnem 3. svetovnem srečanju Solo Rajderjev, kjer boš lahko za simbolično kotizacijo uživala v enkratni,neponovljivi ter nenadkriljivi družbi z jedačo in pijačo.......samo sledi forum,kdaj bo srečanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi bomo pa plačali davek na dobiček iz minulih nekaj let - za burek, kebab, ... :D

Majhna razlika - Angleži so silili k njim, mi pa nikamor O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se pač obešate na posamezne stavke ali besede iztrgane iz konteksta,ki niso bili/e mišljeni tako

A še nisi pogruntala, da je to smisel in edina funkcija Motosveta.com? :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, Sym, Angleži so homofobi ne ksenofobi. :rolleyes: Gejem sekajo tiče... :wacko:

So...there is a God!

The only problem is, he's obviously got his eyes on England.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:devil: V Švici zmagala desnica--glavni razlog-- predvolilna kampanija usmerjena proti tujcem.

O fak, sem mislna,da je ksenofobija zgolj domena slovenceljnov. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak, sem mislna,da je ksenofobija zgolj domena slovenceljnov. :mellow:

sedaj sta mozna dva odgovora:

- ali si naivna

- ali ignoranstka

izberi............ modro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fak, sem mislna,da je ksenofobija zgolj domena slovenceljnov. :mellow:

"Slovenceljni" je zgolj modna skovanka.

Ki naj bi pomenila "yst sem drugačen--> sem boljši"

Sem res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!