Skoči na vsebino

"Bes in ponos" & Islam


cyc

Priporočene objave

:eek:

In kje je tu svoboda govora in spoštovanje gostov? :hmm:

Pri meni ni vnaprej prisiljenega spostovanja. Tega si je treba prisluzit z dobrimi deli, kar pa podpiranje terorizma ni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden se spet "zjebejete" po najlepsejsi tradiciji............ se je mogoce ze kdo vprasal ZAKAJ je tak halo iz vsega tega dreka ratal?

hint: politicne manjsine probavajo na racun neizobrazenosti vecine _potegniti_ maksimum ne glede na zrtve.

kot je nekdo pred kratkim zapisal: islam mora se skozi ogenj razsvetlitve (ce sem slucajno kiksnil: "der islam muss noch durch das feuer der aufklärung"), ker je - na zalost - religija "zaostalih".

(in da, se zavedam uporabe te besede, sym, in ne, ne mislim vseh muslimanov. :P )

BTW, ce bi nas "dinamicen duo" mogoce prej premislil in potem skakal v luft........ samo kako lahko mi ignoranti sploh kaj taksnega pomislimo. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden se spet "zjebejete" po najlepsejsi tradiciji............ se je mogoce ze kdo vprasal ZAKAJ je tak halo iz vsega tega dreka ratal?

hint: politicne manjsine probavajo na racun neizobrazenosti vecine _potegniti_ maksimum ne glede na zrtve.

kot je nekdo pred kratkim zapisal: islam mora se skozi ogenj razsvetlitve (ce sem slucajno kiksnil: "der islam muss noch durch das feuer der aufklärung"), ker je - na zalost - religija "zaostalih".

(in da, se zavedam uporabe te besede, sym, in ne, ne mislim vseh muslimanov. :P )

BTW, ce bi nas "dinamicen duo" mogoce prej premislil in potem skakal v luft........ samo kako lahko mi ignoranti sploh kaj taksnega pomislimo. :blink:

No tocno to sem hotu povedat, sam sem se razhudil in se nisem znal izrazit.

Sam najbolj hecen je pa to, da je v tej temi sodelovala kopica nestrpnezev, katera je proti nestrpnosti do muslimano. Sam valda je je laze bit strpen do nekoga, kateri je nekaj tisoc kilometrov stran, kot pa do soseda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega je prišlo iz čisto iste logike, kot tole flancanje na forumu ... neko je dvignil prah in horda se je usula ... itaq vse tako nastane ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden se spet "zjebejete" po najlepsejsi tradiciji............ se je mogoce ze kdo vprasal ZAKAJ je tak halo iz vsega tega dreka ratal?

Zakaj, no?

No tocno to sem hotu povedat, sam sem se razhudil in se nisem znal izrazit.

Saj Ice se tudi ni glih uspešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me nekaj.

Kako muslije vedo, da je tisto, kar je narisano na karikaturi res mohamed.

Po zapovedi ne obstaja nobena mohamedova slika že približno 1400 let,

da pa bi imel kdo tako dolg spomin in da bi se ga spomnil še za živa,

pa tudi ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, ce bi nas "dinamicen duo" mogoce prej premislil in potem skakal v luft........ samo kako lahko mi ignoranti sploh kaj taksnega pomislimo

bla bla bla :yawn: ....in v mojih odgovorih ni nobenega skakanja v luft...zgolj mnenje o tem, da se vseh ljudi pač ne meče v en koš....

Ice wellcome to my VIP club :010

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya in Sym sta vedno v istem košu :grim :P

.... če bi bila samo v enakem ne bi blo še nič narobe.... :doze:

sploh pa ne vem v čem je tak problem.....če funakoši in ice vedno širita antiislam propagandndo....pač rabimo protiutež....sej veste ..svoboda govora in mnenj in ta šrot.... :mellow:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: ....Mene pa še zmer "kalamari" zanimajo.............čist tko BTW........je bila to edina pametna stvar na 6-ih straneh flanca in prepucavanj.......okol kalamarov je vedno križ.....eni jih majo radi polnjene.....spet drugi frigane.............

A kdo slučajno vidi povezavo v teh besedah?????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... če bi bila samo v enakem ne bi blo še nič narobe.... :doze:

sploh pa ne vem v čem je tak problem.....če funakoši in ice vedno širita antiislam propagandndo....pač rabimo protiutež....sej veste ..svoboda govora in mnenj in ta šrot.... :mellow:

Sym el Nagaya spet provocira. :010

:hmm: :hmm: :hmm: ....Mene pa še zmer "kalamari" zanimajo.............čist tko BTW........je bila to edina pametna stvar na 6-ih straneh flanca in prepucavanj.......okol kalamarov je vedno križ.....eni jih majo radi polnjene.....spet drugi frigane.............

A kdo slučajno vidi povezavo v teh besedah?????????????

Ne vem, če bi ti te kalamare jedu... :SS Niso glih morski. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo hočem povedat, da ne "eni" ne "drugi" ne boste rešili sveta, še manj prepričali drug druge, vsi skupaj pa imate en klinc kaj pojma o vsem skupaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila poanta v tem, kaj bi jaz jedu......danes bom itaQ nekaj mnogo boljšega......

Poanta je bila v tem, da se pričkamo okl oslove sence......nekdo ima raje tako pripravljene, drugi drugače......in tukaj je ves čar te teme.

Preprosta rešitev pa je......vsak naj pospravi pred svojim pragom......in pusti drugemu, da pospravlja pred svojim.

Če se svet s temi muslimani nebi toliko ukvarjal........potem bi bil ta šmorn mnogo bolj prebavljiv......tako pa se vedno in povsod poizkuša nekomu vsiljevati svoj prav.....svoje poglede......kam pa to pripelje se pa vidi........drag bencin, pizdarije po svetu.....itd.

No sedaj pa veselo nadaljujte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da ni več Hita in ostalega sranja na tapeti ...

:grrr še vedno je na tapeti hit, bolj kot kdajkoli:

...a great disaster will hit the Muslim world soon, either a great earthquake, tidal wave, or disease plague, because of Muslim attempts to destroy Israel and the U.S.. It appears that this is a sign of the Angel of Death being about to ride...

Sranje takisto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, no?

Saj Ice se tudi ni glih uspešno.

ne znas brati ali ignoriras napisano? -> kot je nekdo pred kratkim zapisal: islam mora se skozi ogenj razsvetlitve (ce sem slucajno kiksnil: "der islam muss noch durch das feuer der aufklärung"), ker je - na zalost - religija "zaostalih".

da ne bos slucajno mislil, da je to na mojem zelniku zraslo. mogoce preberes se kaksno drugo casopisje ne samo mladine ali dela. hint: (da ne bos spet spraseval ali me narobe razumel) süddeutsche tageszeitung, taz, intrenational herald tribune, standard, the times. samo kot primer.

sploh pa ne vem v čem je tak problem.....če funakoši in ice vedno širita antiislam propagandndo....pač rabimo protiutež....sej veste ..svoboda govora in mnenj in ta šrot.... :mellow:

no kako je ze tista s kosem in devanjem vanj? ti dobro gre, to. respekt. :devil:

aja :slap: , tebi pa ja ne - ker si seveda omikana, emancipirana in sploh vedno na "tapravi strani" stojeca novinarka.

me nekako spominja na "ce nisi z nami, si proti nam".

da vama postrezem se z enim dejstvom (mogoce celo vesta o cem govorim):

v islamskih drzavah delitev drzave in vere - nekako ?! - ne obstaja. sedaj lahko zacnemo debatirati zakaj ne. in tocno na to dejstvo napeljuje del mojega prejsnjega posta, katerega sym tako elegantno ignorira.

yep, tudi selektivno branje je lahko "objektivni" zurnalizem. :devil: (ajmbedtudejpress).

sicer pa tako lajam v narobe krosnjo. tako presvetlima entitetama kot sta nas dinamicni duo seveda mali nihce nic ne more; saj niti do konca svojega nosu ne vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr še vedno je na tapeti hit, bolj kot kdajkoli:

Sranje takisto :grim

Maš res

Grem jaz raj deklce študirat.......bolj produktivno......bolše za splošno počutje.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo od vas kdaj prebral Koran? Jaz sem slučajno prebral kaki dve strani in mi je šlo pošteno na kozlanje.

Pred kakima dvema mesecema je bil v CD knjižnji sejem. Tko na policah so imeli tudi koran v slovenskem jeziku. Pa mi ni dalo miru in sem ga vzel v roke. In kaj notri piše? Nekako takole:

Vsi v boj proti nevernikom,

proti nevernikom se je potrebno boriti z vso silo,

kdor se ne bo boril z neverniki bo kaznovan.

blablablablablabla..........

Če to niso sovražne izjave? Predstavljam si, da pod besedo neverniki mislijo vse, ki niso islamske vere.

Stvar bi lahko obrnili drugače. Npr.

Vsi v boj proti muslimanom

proti muslimanov se je potrebno boriti z vso silo,

kdor se ne bo boril z muslimani bo kaznovan

blablablablablabla....

Toda to so pa že kasenofobične, homofobične izjave. Tega se pa ne sme v sodobni družbi.

TEMU SE REČE DVOJNA MERILA

In potem se s podporo Korna in Alaha zgodi pokol otrok v šoli v Beslanu in nekateri še kar gonijo z zagovarjanjem islama in podobnega crapa. :SS

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoboda govora ne bi smela žaliti verskih čustev...

...Sam še to: men se tut un Strelnikoff projekt z podgano ne zdi prav zlo okusn... Bolj instant in nekreativna fora.

sicer pri teh karikaturah mohameda ne vidim neke fore, da bi se začel histerično smejat, so mi ble druge (tud v SLO časnikih) na netu bolj všeč. pa tudi tista s podgano :devil:

Buši pa nič v luft ne skače, ko ga z opico primerjajo :hmm:

To pa zato ker ne dojame, da je tista opica zravn njegove slike čist njemu podobna in da ga primerjajo z njo... verjetn si misli..."...u kera huda propaganda za zaščitnike živali..." :slap:

.... In dokler lahko 1/1000 musliman se oprta z bombami in pod pretvezpo vere razfuka solski avtobus poln otrok, bom zaniceval vse muslimane.

Sem pac zahojen kmet, jebi ga <_<

no, se 90% strinjam s tabo, zato se ob muslimanih včasih počutim malce neprijetno, sploh pa mi niso preveč všeč zaradi njihovega odnosa do žensk in podobnih "kulturnih" prepadov med "njimi" in "nami"... ampak dejstvo je, da tko kukr raznorazni "in da nejm of aur houli vater" ekstremisti delajo razne grozote na otrocih ipd... tud pr muslimanih izvajajo razni ekstremisti in možganoopranci razne popolne nesmisle in grozote... v imenu "vere". drgač pa dlje kot so od mene tako muslimanski, kot tudi pravoslavni, katoliški in drugačni "gorečneži", manj jih nimam rad (in ne ..bolj jih mam rad).

:hmm: :hmm: :hmm: A je kdo kalamare omenjal :hmm: :hmm: :hmm:

Še najboljši post v vseh 21 straneh... :worship:

:hmm: :hmm: :hmm: ....Mene pa še zmer "kalamari" zanimajo.............čist tko BTW........je bila to edina pametna stvar na 6-ih straneh flanca in prepucavanj.......okol kalamarov je vedno križ.....eni jih majo radi polnjene.....spet drugi frigane.............

A kdo slučajno vidi povezavo v teh besedah?????????????

Tadrug ta bolši post ... jebiga, tistga sem prvega videl... :D Ej Klimbra, sem zanč v nedeljo videl na TV recept za Kalamare s prekajenim lososom... :wacko: pa jih lepo na solatko zložiš in na (polne) kolobarčke narežeš, pa mal limonce in voila.. bon apetit... :P

Drgač pa - smiljo se mi tisti, k se ne znajo na svoj račun smejat... jest se tud ne razpizdim (ne takoj), če se kdo na moj račun pošali... pa naj bo to moj "fuel tank for a sex machine" al pa kakšna druga hiba.

Res ne vidim nekega razloga za tak ekstremizem v tistih parih risbicah, ki naj bi bile smešne... :unsure:

Včasih sem se hitreje vrgel v kakšno takole žolčno (in neplodno) debato, zdej pa se raje ala Drnovšek mal zasmejem in me mal B.K...

Pejte raj skupi na kak pir (al pa brezalkohol, če ste muslimani al vam pa alko ne odgovarja...) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za MS križarje:

S.O.D. - Fuck the middle east

Fuck the middle east

There's too many problems

They just get in the way

We sure could live without them

They hijack our planes

They raise our oil prices

We'll kill them all and have a ball

And end their fuckin' crisis

BEIRUT, LEBANON-Won't exist once we're done

LIBYA, IRAN-We'll flush the bastards down the can

SYRIANS and SHIITES-Crush their faces with our might

Then Israel and Egypt can live in peace without these dicks.

;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kdo od vas kdaj prebral Koran? Jaz sem slučajno prebral kaki dve strani in mi je šlo pošteno na kozlanje.

Tadej

Tadej prosim ukvarjaj se raje s kurbarijo, ti vseeno nekako bolj leži kot vse otalo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biblija ima veliko več "sovražnih" pozivov in dejanj, kot pa Koran.

No pa smo tam ... kaj ima sosedova Micka slabše od Jožetove Štefe :slap:

TC tudi ti se raje ukvarjaj s čim drugim, npr. kam paše tenstan krompir :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenstan krompir je v moji domeni! Sem pa le 13. članica Društva za priznanje praženega krompirja kot samostojne jedi!

No, pa še o islamu ena kratka....ko sem se pogovarjala z arabci, ko sem jih poslušala....sem dobila občutek, da še verjamejo v neke človeške vrednote. In zato jih cenim. Čeprav to ne pomeni, da se v vsem strinjam z njimi.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!