Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ima morda kdo montiran takle nosilec od Ermaxa? Če ima kdo, prosim za sliko kako zadeva zgleda :ninja:;)

sup-catadioptre-ermax.jpg

KLIKNI , hehe

Čemu Ermax, je kakšen poseben razlog?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Že pred dvemi leti ko je ven prišel GP PRO, sem vedu da bo moj...in res, zdaj ga ne zamenjam za nič na svetu :grrr

1210-sbkp-50-zexhaust-sh.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se še jaz malo pohvalim!

Po 12-ih dneh dobil iz Singapurja short ročke kot jih že ima marsikateri od vas! Seveda sem zasledil to v temi ;) res pašejo dobro,izdelava je pa tud dobra!

Sem pa dal še zaščitno alu mrežo pred hladilnik,v živo izgleda bolje -vsaj meni ;) Ju3 pa dobi nove gume ;)

Če je kateri menjal lajtnge za bremze s pletenicami,kako se obnese to-al postane vseskupaj preveč hardcore?

lp

img20130108192706.jpg

img20130108183325.jpg

img20130108202133.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se še jaz malo pohvalim!

Po 12-ih dneh dobil iz Singapurja short ročke kot jih že ima marsikateri od vas! Seveda sem zasledil to v temi ;) res pašejo dobro,izdelava je pa tud dobra!

Sem pa dal še zaščitno alu mrežo pred hladilnik,v živo izgleda bolje -vsaj meni ;) Ju3 pa dobi nove gume ;)

Če je kateri menjal lajtnge za bremze s pletenicami,kako se obnese to-al postane vseskupaj preveč hardcore?

lp

img20130108192706.jpg

img20130108183325.jpg

img20130108202133.jpg

Z ročkami si zadel v nulo! Imam jaz tudi nekaj takega :)...ko se jih navadiš ne moreš več brez njih :P...mogoče bi se edino za mrežo spodobilo naredit ličen okvir, vsaj tolikšen, da prekrije tisti rezani konec mreže..

Drugač pa fajn vidt, da nekaj dogaja :)

Kaj maš to zaen elektro na polici? 1:10?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mrežo sem namenoma tako naredil,sj pravim v živo je lepše,se pa itaq da vse še predelat ;) Drgač čakam še eno pošilko ,alu posodico za bremz olje ,ko dobim in montiram bom poročal ;),bi pa menjal še zavorne cevi,se da to kje naredit za pameten denar(pri cross mopedu sem to naredil sam k sem potrgal ) Za tega pa ne upam!

Verjel ali ne,tisto je od fotra neko tekmovalno 4wd igralo :) ki pa hudičevo dobro orje po travi in smodi gume po asfaltu :)

Ne vem kaj je za en model točno ,se raje ne dotikam sj deli koštajo tok k za taprav avto zdj čakamo roke in nove amortizerje:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri kje se dobi te ročke? Paše to kot ata na sosedo, ali je potrebno kaj "predelovati"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri kje se dobi te ročke? Paše to kot ata na sosedo, ali je potrebno kaj "predelovati"?

Ata pa soseda se znata še fajn lovit sploh če je prvič....bolj bi rekel, da pašejo ko ata na mamo..

Pač majo nekaj zračnosti, ampak za to ceno boljših ne dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata pa soseda se znata še fajn lovit sploh če je prvič....bolj bi rekel, da pašejo ko ata na mamo..

Pač majo nekaj zračnosti, ampak za to ceno boljših ne dobiš.

Hitri skok, brez nepotrebnega ovinkarjenja :D Torej kot te ročke haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ročke sm tud jst 2 dni nazaj dobil :D sicer so ta' dalša verzija oz. originalna dolžina

Za mrežo sem namenoma tako naredil,sj pravim v živo je lepše,se pa itaq da vse še predelat ;) Drgač čakam še eno pošilko ,alu posodico za bremz olje ,ko dobim in montiram bom poročal ;)

kolk te pa pride ta posodica? jst sm iskal pa je sam od Rizome, draga k ps.. pol sm se pa po svoje znajdu :D

post-29326-0-47248700-1357846654_thumb.jpg

post-29326-0-89555000-1357846805_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red stuf ;) Naročil sem tole http://www.ebay.com/...984.m1497.l2649 upam da dobim :) če ne pač ne. Sem pa črno vzel. Bo pa verjetno treba kak nosilček predelat ampak ni panike,ko bo roba se bomo pa igral :)

Uff se boš načakal, jaz mam genau iste naročene že konc novembra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff se boš načakal, jaz mam genau iste naročene že konc novembra...

Zanimivo,da se teh ročk ne da dobit za vse modele motorjev :cry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,da se teh ročk ne da dobit za vse modele motorjev :cry:

Sicer jaz sem prej govoril o reservoarjih za zavorno...

Ker če ročk Kitajc nima, jih pa naredi... sam mal potrpežljivosti pa velik mailov moraš poslat :P... sam najprej sploh vprašaj če poznajo BMW.

Hyper -kako to misliš načakal,a od istega prodajalca??? Si mu kj zatežil po mailu?

Ja jaz jih še vedno čakam, od istega prodajalca. NImaš kaj težit, ker je treba vzet v zakup da imajo Kitajčki do maja dopuste :D...in lahko pride kadar koli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha bo faktor presenečenja toliko večji :P No saj v mislih sem imel samo tako,če je odposlal ipd. itak ni velik denar,se je že zgodil da sploh nisem dobil.

Glede na to da si metal genij-si razmišljal da bi jo sam postružil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje z robo iz HK je tako, včasih pride v 10 dneh včasih pa v 90 dneh. Politika ebaya je takšna, če paketa ne dobiš v 45 dneh zahtevaš vračilo denarja (sam sem dobil denar nazaj že vsaj 20x in vedno brez težav). Narediš tako počakaš do 40 dneva mu pošlješ mail da nisi dobil, odgovori v smislu sorry my friend pocakaj se kak dan....pocakas do 44 dneva in pošlješ, da zahtevaš denar...on ponudi opcijo resend ali refund vedno izberite refund, in ti vedno nakaže...kitajci se zelo bojijo negativnih feedbackov...Moraš pa vse to storiti do 45 dneva, ker po tem roku je mišljeno, da je posel zaključen. po tem roku ne moreš več dajat feedbacka niti prodajalca prijavit v resolution center. Upam, da sem komu s tem pomagal, ker kupm vsakoletno preko 100 paketov iz hk in vem kako zadeve lavfajao....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha bo faktor presenečenja toliko večji :P No saj v mislih sem imel samo tako,če je odposlal ipd. itak ni velik denar,se je že zgodil da sploh nisem dobil.

Glede na to da si metal genij-si razmišljal da bi jo sam postružil?

Evo pa sem dobil lepo rojstnodnevno darilo :OK: , hvala Kitajci dobr ste to pošto naštudirali.

imag0492.jpg

aja..moje ure tud nekaj koštajo, tko da za ta dnar k sem dobil tam dol, se mi tud stružnice ne splača užgat. Mam tako dosti drugega posla ;)..

Klopko full boš zadovoljen! :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje z robo iz HK je tako, včasih pride v 10 dneh včasih pa v 90 dneh. Politika ebaya je takšna, če paketa ne dobiš v 45 dneh zahtevaš vračilo denarja (sam sem dobil denar nazaj že vsaj 20x in vedno brez težav). Narediš tako počakaš do 40 dneva mu pošlješ mail da nisi dobil, odgovori v smislu sorry my friend pocakaj se kak dan....pocakas do 44 dneva in pošlješ, da zahtevaš denar...on ponudi opcijo resend ali refund vedno izberite refund, in ti vedno nakaže...kitajci se zelo bojijo negativnih feedbackov...Moraš pa vse to storiti do 45 dneva, ker po tem roku je mišljeno, da je posel zaključen. po tem roku ne moreš več dajat feedbacka niti prodajalca prijavit v resolution center. Upam, da sem komu s tem pomagal, ker kupm vsakoletno preko 100 paketov iz hk in vem kako zadeve lavfajao....

lp

Pa ti si cel znalac, potem kakšen sem šele jaz ko imam letni nakup 115kosov :grim . Vemo kako to gre. Mogoče bi to tvojo obrazložitev prenesel v primerno temo...bo sigurno še komu prov prišlo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sem dobil lepo rojstnodnevno darilo :OK: , hvala Kitajci dobr ste to pošto naštudirali.

imag0492.jpg

aja..moje ure tud nekaj koštajo, tko da za ta dnar k sem dobil tam dol, se mi tud stružnice ne splača užgat. Mam tako dosti drugega posla ;)..

Klopko full boš zadovoljen! :grim

Baraba!!!! Mi o kitajcih kitajc na vrata :)

Nice...se pravi si dobil;)

Vse naj naj še ob enem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se še jaz malo pohvalim!

Po 12-ih dneh dobil iz Singapurja short ročke kot jih že ima marsikateri od vas! Seveda sem zasledil to v temi ;) res pašejo dobro,izdelava je pa tud dobra!

Sem pa dal še zaščitno alu mrežo pred hladilnik,v živo izgleda bolje -vsaj meni ;) Ju3 pa dobi nove gume ;)

Če je kateri menjal lajtnge za bremze s pletenicami,kako se obnese to-al postane vseskupaj preveč hardcore?

lp

img20130108192706.jpg

img20130108183325.jpg

img20130108202133.jpg

ene najbolših ročk! =)..glih danes naroču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!