Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Najlepša hvala za nasvete, je razumljivo.

Očitno bo moral hyperjack spet malo rezat obrobe.

Ni panike, ti sam povej, kaj dava sijaj črno, mat črno, imitacijo 3D karbon =)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nevem.. Mat črno bi probal. Pa ti bom še une ostale dxfje zrisal da vse od enkrat narediš.

Ja sej od mausa ninja mi je bila v živo zelo lepe barvne kombinacje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nevem.. Mat črno bi probal. Pa ti bom še une ostale dxfje zrisal da vse od enkrat narediš.

Ja sej od mausa ninja mi je bila v živo zelo lepe barvne kombinacje.

 

Bova naredila mat črno pa bom dodal kakšen zlat dodatek v obrobo, samo toliko da naredimo piko na i =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no super potem.

Danes prejel ročke jih zmontiral in paše kot ata na mamo edino morajo biti pa na poziciji 6 torej najdlje pa mam kratke prste.dsc2815.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no super potem.

Danes prejel ročke jih zmontiral in paše kot ata na mamo edino morajo biti pa na poziciji 6 torej najdlje pa mam kratke prste.dsc2815.jpg

Pol nimaš na najdlje ampak na najbližje sam jaz to nebi po internetu razglašal,če maš kratke prste imaš tud tistu(med nogam) kratkuuuuu !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika črno in zlato smo pa ja dostikrat vidli pri našem Mišu(Mausu) :)

ja samo mausi je to mel na ninji ne na zjčku. če ma že zlate feltne, pol nej neki v tem stilu nrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol nimaš na najdlje ampak na najbližje sam jaz to nebi po internetu razglašal,če maš kratke prste imaš tud tistu(med nogam) kratkuuuuu !

To je zdej full važno res kak kurac ma :slap: ...mislim sej več nevem kje živim, sem mislu, da ste stari ljudje malo bolj razgledani pa normalni, sam to kar berem več ni normalno...

 

Pa Jani spreglej takšne komentarje, ker kot vidiš, pri nekaterih se duševna starost ustavi tam pri ene 12tih...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pri teh ročkah je številka 6 najdlje 1 pa najbližje krmilu. Potem na testni vožnji sem jih dal na 4 torej so super.

Hyperjack ne se sekirat za tašne komentarje je po vseh forumih tako, zmeraj se najde kakšen cvetko z kakšnim tašnim komentarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z menjavo sklopke/lamelc? Sem ga nekaj dni nazaj privlekel iz garaže pa zgleda da je lanskoletni pop-up clutch pustil posledice :D Se dobi kakšen kit ali stock? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

 

jaz pa kopujem nosilec za zadnji kovček za mojega Z-ja letnik 2007 če ma kdo za prodat

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol nimaš na najdlje ampak na najbližje sam jaz to nebi po internetu razglašal,če maš kratke prste imaš tud tistu(med nogam) kratkuuuuu !

 

Končno si napisal en komentar iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj mi je mojster ki dela supermoto motorje za europsko in italjansko državno prvenstvo nastavil amortizer zadnji in mi ga malo spustil spredaj in je motor čisto druga pesem nič ne niha več rit in bolj direkten je v ovinkih, kmalu pa pride nadgradnja z SHOWA spredniimi vilicami in radialnimi zavorami.

Pa ena slika brez rdečih črt od danes ko sem šel testirat nastavitve, je pa bilo celo dirkališče na črnem kalu z motorji...jaz pa počasneje pa previdno.

dsc281820140315184518535.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj mi je mojster ki dela supermoto motorje za europsko in italjansko državno prvenstvo nastavil amortizer zadnji in mi ga malo spustil spredaj in je motor čisto druga pesem nič ne niha več rit in bolj direkten je v ovinkih, kmalu pa pride nadgradnja z SHOWA spredniimi vilicami in radialnimi zavorami.

Pa ena slika brez rdečih črt od danes ko sem šel testirat nastavitve, je pa bilo celo dirkališče na črnem kalu z motorji...jaz pa počasneje pa previdno.

 

 

brez rdečih črt je ful bulši

Kupujem izpuh za Z-ja kaj priporočate....

važno da se čim bolj dere!!! torej leovince!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni razlog ne v filtru ne v nobeni reči tako pač je. ne se sekirat boš vedu za drugič. se dogaja to tudi pr avtu al kakem drugem motorju. mann filter je popolnoma v redu tako da brez skrbi. pride zrak pač notr in ne porine olja naprej, to ne pomeni da je z motorjem al čemerkoli kaj narobe. tako da kr mirno.

 

 

Ma nč ni uredu use je narobe ti lahko tudi povem vzrok 

 

JAPONC JE !!!  :naughty:

Evo danes sm stestiral in sm naredil slabih 200km in še dela :O ...  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovince sm že mel gp-pro ma kdo kšno ugodno ponudbo kje kupt

Poglej pod temo leovince izpuhi, en mozakar aktivn na forumo iz okolice skofje loke mislim da.. pri njemu sem js kupo in sem bil zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je fi cevi do letnika 06 in od 07 naprej za Zja 750 isti pri akrapoviču ? Oziroma bi ta novejši Akrapovič pasal na starejši model skupaj z nosilcem seveda ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole zmonteraš pa je najbl clean  :grrr  (tole so baje krivine od z1000 l.04 pa zvarjeno direktno na izpuh)

34047d1277898517-z1000-exhaust-z750-poss

 

Šalo na stran nč nism najdu o novejših krivinah na starejšem z750 :BUA:  (je pa res da dolgo nisem iskal,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne tole je pa grdo, razmišljal sem da bi dal od novejšega Zja Akrapota gor namesto da mojega krajšam, ker mi je novejši tudi bolj všeč.

 

Rabil  bi samo mero kjer se lonec priključi na cev iz kolektorjev. Če ne bom pa na Akrapoviča klical če ne bo druge. A tukaj ga noben nima da bi zmeril ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole zmonteraš pa je najbl clean  :grrr  (tole so baje krivine od z1000 l.04 pa zvarjeno direktno na izpuh)

34047d1277898517-z1000-exhaust-z750-poss

 

Šalo na stran nč nism najdu o novejših krivinah na starejšem z750 :BUA:  (je pa res da dolgo nisem iskal,.. .)

 

Meni se to zdi kot Photoshop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se to zdi kot Photoshop.

Tole bo kar prava slika, sem sledil celo eno temo o izdelavi, vendar tole ni blo dolgo na motorju, pomojem ene 100km, dokler ni naredil luknje čez in čez čez ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!