Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

To je pa po moje najbolj spedenan Z tuki na MS :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I am back in bussines :OK: , vesel k magarac :grim, feltno mi je Jerman tko lepo poravnal, da se vidi za mišjo dlako da je bilo sploh kaj delano, bolje se skoraj ne bi izteči...ker 430€ za novo ne dam :grrr . 

 

img20130704110201.jpg

 

Ker podpiram slovensko gospodarstvo, sem obul SAVA gume in dodal en Akrapovičev bonbon...ni treba izkat pod dodatno opremo tega kosa, ker ga ne boste našli za Z.ja...lahko bi sam naredil, sam trenutno je drugih projektov dovolj  :grim

 

img20130704110235.jpg

ka pa je blo s felgno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa je blo s felgno?

 

Ka te ja vem, v obdobju od menjave gume, mi je začela tresti...da bi kam nabil se ne spomnem, bil je rob na eni strani pritisnjen..dost da je guma šla gor in dol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooohov!

Čak to je home made ? (pred časom sem tudi sam nekaj razmišljal  o ročkah ) Kako se obnese in pa če je zadeva moteča ko sedi sopotnik zadaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

jaz uporabljam dve eno majhno IXS (kmc cca 45E) ter malce vecjo Motodetail (Louis cca 20E) obe magnetni in ni tezav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate kaj tank-torbe na Z-jih? A paše to vse po vrsti al kako je to?  :blush:  nisem še nikoli kupoval.

če nimaš žive prtljage na zadaj, predlagam tail bag. magneti radi odrsajo barvo in naredijo raze. na podkvice pa niso ravno najbolj cenovno ugodne se mi zdi.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm tank oblepil s prozorno folijo, ki se dobi namensko za zaščito in sedaj uporabljam lepo magnetne torbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimaš žive prtljage na zadaj, predlagam tail bag. magneti radi odrsajo barvo in naredijo raze. na podkvice pa niso ravno najbolj cenovno ugodne se mi zdi.

 

To z magnetnimi torbami je res, čeprav zeloooo pazim se da videti odrgnine...ampak...je pa full praktično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas je v uporabi tale zadeva http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=2998&detailID=9584&ime=Torba_za_zadnji_sede%C5%BE_Oxford_X30_-_OL140

 

sicer ne na zjčku ker smo daytono določili za tovorno mulo :P

 

na zjčka bi šla mogoče boljše tale, ker je manjša http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=2998&detailID=8513&ime=Zadnja_torba_Oxford_X4

 

ima pa sw mototech veliko zelo lepih torb

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo...

 

mene pa zanima, če je tudi pri vas se pojavila tale težava:

- na sprednjem blatniku je lak počil v obliki črt... kot da bi to bilo od lukenj na cestišču in da je počasi pokal lak na blatniku. zadeva mi je malo nenavadna ,samo lahko da je material že malo utrujen?

 

se je komu to že pokazalo? imam pa cca 32000km.

 

lep dan,

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo...

 

mene pa zanima, če je tudi pri vas se pojavila tale težava:

- na sprednjem blatniku je lak počil v obliki črt... kot da bi to bilo od lukenj na cestišču in da je počasi pokal lak na blatniku. zadeva mi je malo nenavadna ,samo lahko da je material že malo utrujen?

 

se je komu to že pokazalo? imam pa cca 32000km.

 

lep dan,

Rok

Letnik ? Je bil motor že barvan ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2007. ne ni bil.

Si prvi lastnik ? Najboljše bi bilo če prilepiš sliko nastale situacije. Lahko je da je od treslajev popokal lak, lahko pa da je bilo barvano/kitano in je zaradi tega popokalo. Bilo kak gledamo, če te zelo moti boš moral daj na novo prebarvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooohov!

Čak to je home made ? (pred časom sem tudi sam nekaj razmišljal  o ročkah ) Kako se obnese in pa če je zadeva moteča ko sedi sopotnik zadaj!

home-made itak :) danes so šle še na barvanje.. sej glih zarad sopotnika so narejene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sta ročki učinkoviti? Se je zajebano držat?

 

Pobarval si jih pa na črno, ne? Itak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!