Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Hvala za izčrpen odgovor :yes: ... drugače pa sem sklopko že zrihtal, sem ugotovil da se je malo vijak odvil in pletenica ni bila čisto zategnjena.

LP,SeriousSam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zju se mije pokvaril regler ne fila dosti akumulatorja, pa me zanima..

A ima kdo kak rablen regler za prodat, pa kakšne so cene novega, pa če paše od ninje 05 ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če kdo ve da paše od noveg zja v zja 05??

Marsikaj paše od ninje, sam moreš za 100% preverit kr na kakem servisu. Pa bolje na večih ker ti nekateri ne bodo hotli povedat nekateri pa niti ne vedo. Js sam sem konkretno iskal zadek za svojga Z-ja in malo spraševal okoli. V Domžalah so mi rekli da ne paše oz. so kataloške št. drugačne. V Krškem so mi rekli da bi moglo, niso bli 100%. V Kranju so mi odgovorila da paše. Lej malo poišči po netu detajle obeh motorjev. Boš pa prav zagotovo lažje dobil ninjo po delih kot pa Z-ja. Na tej http://www.oemmotorparts.com/oem2.asp?M=Kawasaki strani imajo lepo cel motor po delih narisan kot nekak mikrofilm in lahko že sam preveriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

razmišljam da bi nabavil grippy seat cover : Grippy seat cover

Opis te stvari na ebayu mi je ful vsec. Pa zdi se mi da bi znalo pripomočt k temu da mi sopotnica odzadaj nebi tako naprej lezla med bremzanjem, ker mi pol ko malo močneje bremzam in nato pospešujem večkrat sedi na tisti ''grbi'' na koncu sedeža in jo začne to bolet če potem ne upočasnima in se malo popravi nazaj oz sva na ravni cesti da se malo nazaj potegne...

Ma kdo kakšno podobno težavo kdaj ? Pa ne mi zdaj z takimi naj se vozim sam, ker je drugače v nulo super kul se mi z sopotnico vozit plus lahka je 43kg in sploh ne cutim da bi mel kaj odzadaj in nagiba se v nulo z mano v ovinkih itd itd - odlicno super je to vglavnem vse samo zleze mi naprej na case...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

razmišljam da bi nabavil grippy seat cover : Grippy seat cover

Opis te stvari na ebayu mi je ful vsec. Pa zdi se mi da bi znalo pripomočt k temu da mi sopotnica odzadaj nebi tako naprej lezla med bremzanjem, ker mi pol ko malo močneje bremzam in nato pospešujem večkrat sedi na tisti ''grbi'' na koncu sedeža in jo začne to bolet če potem ne upočasnima in se malo popravi nazaj oz sva na ravni cesti da se malo nazaj potegne...

Ma kdo kakšno podobno težavo kdaj ? Pa ne mi zdaj z takimi naj se vozim sam, ker je drugače v nulo super kul se mi z sopotnico vozit plus lahka je 43kg in sploh ne cutim da bi mel kaj odzadaj in nagiba se v nulo z mano v ovinkih itd itd - odlicno super je to vglavnem vse samo zleze mi naprej na case...

ob zaviranju in vožnji navzdol naj se proba upret z rokami ob rezeorvar seveda če doseže, v nasprotnem primeru pa predelat sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob zaviranju in vožnji navzdol naj se proba upret z rokami ob rezeorvar seveda če doseže, v nasprotnem primeru pa predelat sedež.

finta je da se ne vozima vedno v ležečem položaju in do 90/100km/h ko sedima bolj ko ne vzravnano do tanka ne doseže, na mene se včasih upre no.. to pa je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je da se ne vozima vedno v ležečem položaju in do 90/100km/h ko sedima bolj ko ne vzravnano do tanka ne doseže, na mene se včasih upre no.. to pa je to...

če si enmal umetnika vzami dol sedež, klanfe ven in prevleko dol, predelaj (dodaj) ustrezno peno in potem zopet nazaj prevleko (klanfanje pa naj ti nekdo spedena ko se ukvarja z sedežnimi garniturami ali čem podobno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si enmal umetnika vzami dol sedež, klanfe ven in prevleko dol, predelaj (dodaj) ustrezno peno in potem zopet nazaj prevleko (klanfanje pa naj ti nekdo spedena ko se ukvarja z sedežnimi garniturami ali čem podobno).

Kaj mi bo pena? Da bo malo večja grba al kak ? malo več pojasnila tu prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

razmišljam da bi nabavil grippy seat cover : Grippy seat cover

Opis te stvari na ebayu mi je ful vsec. Pa zdi se mi da bi znalo pripomočt k temu da mi sopotnica odzadaj nebi tako naprej lezla med bremzanjem, ker mi pol ko malo močneje bremzam in nato pospešujem večkrat sedi na tisti ''grbi'' na koncu sedeža in jo začne to bolet če potem ne upočasnima in se malo popravi nazaj oz sva na ravni cesti da se malo nazaj potegne...

Ma kdo kakšno podobno težavo kdaj ? Pa ne mi zdaj z takimi naj se vozim sam, ker je drugače v nulo super kul se mi z sopotnico vozit plus lahka je 43kg in sploh ne cutim da bi mel kaj odzadaj in nagiba se v nulo z mano v ovinkih itd itd - odlicno super je to vglavnem vse samo zleze mi naprej na case...

lej za 12 funtov......pa ja probaš...pa tudi če nebo kej bolje, pač puhneš ta keš....No lahk ti pa tudi povem, da je moja tamala, velika 160 cm in vaga 47 kg pa nima nobenih problemov.Res pa je da jst nisem neki big kategornik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

razmišljam da bi nabavil grippy seat cover : Grippy seat cover

Opis te stvari na ebayu mi je ful vsec. Pa zdi se mi da bi znalo pripomočt k temu da mi sopotnica odzadaj nebi tako naprej lezla med bremzanjem, ker mi pol ko malo močneje bremzam in nato pospešujem večkrat sedi na tisti ''grbi'' na koncu sedeža in jo začne to bolet če potem ne upočasnima in se malo popravi nazaj oz sva na ravni cesti da se malo nazaj potegne...

Ma kdo kakšno podobno težavo kdaj ? Pa ne mi zdaj z takimi naj se vozim sam, ker je drugače v nulo super kul se mi z sopotnico vozit plus lahka je 43kg in sploh ne cutim da bi mel kaj odzadaj in nagiba se v nulo z mano v ovinkih itd itd - odlicno super je to vglavnem vse samo zleze mi naprej na case...

Sem ga naročil v petek. Skupaj s poštnino pride 18€. Za probat je...

Ko ga dobim (upam da v roku 14 dni), ti sporočim, kako se obnese ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče že kdo zamenjal zadnji sedež za mehkejšega? Tako da je sopotnici prihranil bolečine?:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cofko Cof, tudi jaz bom naročil ampak po 5. Maju ko bo plača, ker sem trenutno iztrošen in mi 18€ pomeni še en tank vožnje do takrat :P

Študenti pa tako pa to :D

DRVOWP mogoče dodat peno? Čeprav moja ni še nič kaj pojamrala da bi jo rit bolela... Res pa je da več kot 100km naenkrat še nisva skupaj naredila oz. 50 v eno smer in tam kavica + 50 nazaj .... Čeprav zanimivo vprašanje, če mi začne jamrat ... Le kaj naredit :O ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še eno vprašanje, kako se vam obnese bug spojler?

Sam imam kr veliko stopničko do garaže in še pločnik in me je strah da če bi ga dal delat in namontirat da bi ga odtrgal... any info/predlogi ... itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm je treba kar pazit! Jaz si z mojim komaj upam iz pločnika. Lahko se enkrat dobima v Mariboru in si ga pogledaš, pa tudi majnšega bi ti priporočal jaz bom svojega verjetno drugo sezono zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRVOWP to bi bilo odlično, super, fino :))) Se priporočam!!

Cofko cof: Prodal sem prejšnji motor, pa se je finančno stanje malo dvignilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ko imamo še zelo malo goriva, in začne vse utripat !FUEL!, kolko goriva je približno še v rezervarju oz kolko KM lahko še naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ko imamo še zelo malo goriva, in začne vse utripat !FUEL!, kolko goriva je približno še v rezervarju oz kolko KM lahko še naredim?

Če se ne motim je še noter okrog 5litrov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!